Jdi na obsah Jdi na menu
 


24.9.2009 - po 1 roce užívání:
Životnost šplhadla je dost velká. Sisal se nám neloupe, i když našich pět kočet ho užívá úspěšně k broušení drápků, které jim nestříháme. Stabilita je pořád stejná (podle mě je to přímo obdivuhodné k tomu, co na šplhadle provozují), pouze na spodní boudičce máme trošku natrhlý plyš, ale to díky vnučce, která tam, nevím jakým způsobem, zavěsila hračku na niti pro kočky, a ty to tahaly tak dlouho, až to prostě vytáhly.
V žádném případě není čeho se bát, šplhadlo je kvalitní a podle nás téměř zadarmo, vzhledem k tomu co je v našich obchodech nabízeno.

10.2.2009:
Šplhadlo dorazilo v pořádku, akorát ho zásilková služba přivezla aniž by předtím zavolala. Při montáži jsme zjistili, že chybí dva šroubky, ale to už jsme vyřešili a dva podobné šroubky jsme sehnali.
V košíkách naši těžkotonážníci moc ležet nemůžou, protože se moc prohýbají. Zato ale nemůže výrobce, ale váha našich koček. Adámek to naštěstí nezkoušel, protože to by s jeho váhou 7-7,5 kg nemuselo vydržet. Košíčky jsou spíš pro menší kočičky, akorát tak pro Mufíka a ještě méně. Úplně nahoře, ten předposlední sloupek je trochu nakřivo, protože tam je kratší šroub, ale až seženeme delší, tak ho vyměníme a bude to v pořádku. Jinak je to fajn.

31.10.2008:
Dobré ráno,
tak šplhadlo jsme už složili. Je perfektní, bohužel máme asi vyšší místnost, chybí nám okolo 10cm. Zatím jsme to vyřešili konzervou mandarinek, ale manžel něco určitě vymyslí. Naše kočky zatím víc zaujala krabice od něho, ony jsou takové krabicové. Ráno ho ale už začaly zkoumat.

 

Náhledy fotografií ze složky Šplhadla a škrabadla

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

obdiv

(Renata Zlámalová, 5. 1. 2010 7:35)

Šplhadlo se kočičce moc zalíbilo, mám ho na balkoně panel. bytu. Sedí tam a všichni kdo jdou okolo se obdivují. Kočička se vyhřívá a kouká i večer na ruch na ulici.
Všem je doporučuji.

Šplhadlo

(Hana Pletánková, 22. 12. 2009 12:54)

Se šplhadlem jsem velmi spokojena a ještě spokojenější je muj kocourek Pendolino. Zprvu moc nevěděl, co si s tím má počít, ale teĎ mu slouží jednak k odpočinku a jednak dovádění a škrábání. Objednání i dodání proběhlo k naprosté spokojenosti.
Ještě jednou děkuji

Vývoj šplhadla

(Hana Blahová, 1. 1. 2009 11:51)

Jak nám ubíhá čas, probíhá vývoj i u našeho šplhadla. Konzerva mandarinek je nahrazena nasazenou trubkou, na níž je navařena ploška, kterou je šplhadlo připevněno navrtaným šroubem pevně do stropu, takže dobře drží. Trochu se sice chvěje, když na něj vyskočí náš sedmikilový kocourek Kryštůfek spolu s kočkou Šošou, ale je to v pohodě. Naše kočičí rodinka se mezitím rozrostla o tři koťata,o kterých jsem Vám psala a měla snahu Vám poslat i jejich fotky do Vaší nabídky, ale zřejmě Vám nepřišly /e-mail se mně nevrátil, tak jsem usuzovala, že Vám byl doručen, ale z pozdějších zkušeností jsem zjistila, že fotek bylo moc a tak se mi některé poslané e-maily vracely/, ale vůbec to nevadí, protože jsem si na koťata už zvykla, zpracovala celou rodinu a necháme si je. Jsou krásná, zdravá, už i čistotná. A šplhadlo je už maximálně využíváno, všechny kočky ho už vzali jako samozřejmost a je neustále obsazeno. Mohu každému doporučit, ať si ho pořídí. Je velmi levné, u nás by bylo několikanásobně dražší a kočkám úžasně vyhovuje. Ráda bych Vám poslala i jeho fotky, ale bohužel mám v počítači jako operační systém Linux /syn je linuxový maniak/ a jejich poslání je pro mě velký problém. Zkusím to z počítače v zaměstnání. A protože máme 1.ledna 2009, ráda bych Vám a vlastně nám všem, kteří máme rádi kočky a určitě i zbytek zvířátek, popřála, aby i ti ostaní pochopili, že jsme spolu s nimi součást přírody a i oni mají právo ji využívat a my máme povinnost se o ně starat.