Jdi na obsah Jdi na menu
 


29.9.2009 - po 1 roce:
Sisal drží (kocour škrábe každý den)a plyš je pouze od chlupů. Skoro celou dobu stojí na jednom místě a se stabilitou nejsou žádné problémy i když kocour váží téměř 7 kg. Kdyby se pořádně vyčesalo, tak bude vypadat jak nové.

27.1.2009:
Škrabadlo dorazilo ve středu. Samozřejmě, že přes předchozí domluvu o telefonickém upozornění, že dodávka dorazí během půl hodiny, mi volal řidič, že už je na místě a že já tam nejsem. Předávka se nakonec uskutečnila a škrabadlo jsem sestavila dokonce i sama. Jen s postavením na místo mi musel pomoci manžel, to chtělo dva lidi. Zatím se zdá, že ze škrabadla jsme více nadšeni my než kočičáci, ale to nás oni možná jen  zkoušejí.
Jen bych chtěla ještě doplnit, že škrabadlo je dle mého názoru přežebříčkované, i když právě ty žebříčky se mi na fotkách moc líbily. Moji dva kocouři jsou zatím koťata, ale i tak mají problém se kolem žebříků nebo skrz ně prodrat. Bála jsem se, že na žebřících nějak stojí stabilita škrabadla, ale zjistila jsem, že jejich odstranění stabilitu nijak nenaruší a v centrální části jsem jeden žebřík už odšroubovala a je to lepší. Rozhodnout se pro závěsné košíky byla výborná volba, ty se jim moc líbí. Měla jsem obavy, zda se kočičáci vlezou do budek, když jsem zjistila, že budky nemají pevné stěny, ale strop a podlaha jsou vevnitř budky vzepřené dvěma trubkama, které tvoří i celou kostru škrabadla - průměr asi 9 cm a obalené sisalem, ale nakonec tam i tak zbylo dost místa a to, že jsou budky spojené s ostatní kostrou těmito trubkami činí škrabadlo mnohem stabilnějším.
Kocouři už na škrabadle řádí, sice ještě nemají plnou váhu, ale myslím, že i plnokocouří hmotnost škrabadlo zvládne. Pokusím se vyfotit je v akci a fotky zašlu. Děkuji za zprostředkování.

3.12.2008:
Dobrý večer, tak máme konečně vymalováno, ještě sice zed trochu schne, ale šplhadlo je postavené, je parádní, posílám dvě fotky, jak stojí skoro samostatně a potom jak je obestavené dalším zařízením pro kočky, to je něco pro ně labyrint prolézají a mají zábavu, děkuji moc za pomoc, určitě se vyplatí ho koupit prostřednictvím vás, tady na aukru.cz stojí o 1000,- Kč víc.

26.10.2008:
Škrabadlo jsem sestavila a je perfektní. Na vrchním sloupku je vzpěra, nikde se nemusí nic vrtat. Sestavení je velmi lehké. Mají přiložený velmi dobrý popis s obrázkem. Sestavení celého škrabadla mi trvalo asi 15 minut. Až bude chvilka času, tak vám pošlu nějaké fotky.

 

Náhledy fotografií ze složky Šplhadla a škrabadla

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dobrá volba pro kočičku

(Radka Arvensisová, 26. 12. 2010 9:57)

Jsou to čtyři měsíce co máme šplhadlo první dva ho jenom okukovala,ale teď se z něho nehne Criters je dvanáct let a řádí na něm jako kotě máme škrábadlo v obyváku a když přijde návštěva tak se kočka začne předvádět a ukazovat že je šplhadlo jenom její a běda jak jí tam někdo šáhne. Je stabilní,hezké zatím jsem nanašla chybu.Obchod přes Košky SOS Hodonín byla super volba v pátek jsem ho objednala a další týden ve středu ho přivezli až domů. Moc děkuji a všem doporučuji

Hurá už je doma

(Lenka, 25. 8. 2009 20:20)

Šplhadlo dnes dorazilo,sestavení bylo velmi lehké.Mám velikou radost a moc děkuji.