Jdi na obsah Jdi na menu
 


23.9.2009 - po 1 roce užívání:
Šplhadlo mám již asi 1 rok jsem s ním velmi spokojena, je pořád stejné, nic se neopotřebovalo, a co navíc moje dvě kočky si ho oblíbily na rozdíl od jiných výrobků,hojně ho využívají, honí se na něm a dovádí, sice se přitom někdy trochu třese, jelikož je vrchní část opřena o strop,kde mám polystyrénové stropní obklady, myslím že i cenově je výhodnější než domácí produkty, které moje kočky ani nechtěly používat.

28.5.2009:
Šplhadlo už je smontované a zatím je všechno nad očekávání: při doručení neutrpělo žádnou újmu, při montování jsem kupodivu od manžela neslyšela ani  moc sakrování.
Je tedy fakt, že není dokonale stabilní –  ale zatěžkávacím testem prošlo velmi dobře – to když ho začaly brát naše dvě šestikolové dámy útokem. Na druhé straně jsem odcenila, že se nikam nemuselo vrtat do zdi a k sestavení nebylo potřeba žádné nářadí. Pokud by někdo potřeboval, může vyšší stabilitu celkem jednoduše zajistit nějakou pevnější vzpěrou u stropu,  nebo by šlo připevnit ke zdi. Našim kočkám se ale evidentně líbí, že škrabadlo se pod nimi trochu chvěje.
Cena, za kterou jsem škrabadlo pořídila Vašim zprostředkováním, je pro naše poměry bezkonkurenční a také mě to nestálo vůbec žádnou námahu a čas. Takže mohu všem jenom doporučit.

13.4.2009:
Děkujeme za doručení šplhadla, všechno bylo vpořádku dodáno, kočičky už se zabydlují (i to naše štěně se tam snaží vylézt), posílám pár fotek.

13.2.2009:
Tak šplhadlo dorazilo v úterý, vše bez problémů, zavolali mi asi půl hodiny před doručením, žádný díl nechyběl, šrouby v pořádku. Posílám slíbené fotky.

30.10.2008:
Šplhadlo přišlo již v pondělí, jsem velmi spokojena, je pěkné, veliké, cena velmi dobrá, myslím, že u nás se takové asi ani nedá sehnat, stálo by mnohem víc. Jen byl malý problém při montování, protože několik šroubků mělo ke konci poškozený závit, naštěstí syn to uměl opravit. Šplhadlo se nevrtá, na konci je takový šroub ukončený takovým kotoučem a tím se to o strop vzepře a přizpůsobí výšce bytu. Není to úplně pevné, protože ten šroub je docela tenký, tak se to trochu houpe, ale možná je to tím, že ja mám na stropě polystyrénové stropnice a nechtěla jsem to poškodit, tak to není úplně dotažené. Zdá se mi docela stabilní.

 

Náhledy fotografií ze složky Šplhadla a škrabadla

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KBD006

(Johana, 10. 2. 2010 19:07)

S tímto škrabadlem jsme velmi spokojení, je úžasné a nádherné. Také jsme byli velmi překvapení jeho velikostí a bezkonkurenční cenou. S jednáním a následným dodáním škrabadla jsem nadmíru spokojeni. Škrabadlo se samozřejmě nejvíce líbí naší čičině a taky freťulím. Fotečky ke shlédnutí jsou zde:http://forum.kocky-online.cz/album.php?user_id=4996

KBD006

(Kateřina , 3. 6. 2009 11:08)

Moc děkujeme za možnost zprostředokování objednávky šplhadla. S montáží nebyl žádný problém, smontovali jej synové (13 a 15 let). Obě koťátka, která máme z útulku, si škrabadlo nesmírně užívají a protože je konstrukčně velmi podobné tomu, na které vyrůstala v útulku, velmi rychle se na něm zabyldlela. Šplhadlo si nemůžeme vynachválit i my, dvounožci, děkujeme ještě jendou.