Jdi na obsah Jdi na menu
 


30.9.2010

S agenturou Berinka jsem byla opravdu moc spokojená. Po dohodě přišly dvě paní, doplnily jsme spolu smlouvu. Vše si zapsaly (kde jsou misky, stelivo, kde drbat kočku - jestli za ušima nebo na bříšku:-D). Zaplatila jsem zálohu (nemusí se platit naráz, což je velké plus).
Hezky jsme si popovídali o kočičácích...:-D, jako službu navíc jsem si přála, aby mi napsali občas sms, jak se klukům daří, a to se splnilo, takže jsem byla klidná. Kluci byli v super stavu, když jsem dorazili z dovči, a druhý den mi byly vráceny kíče a doplatila jsem zbytek peněz.
Mohu opravdu doporučit.:)

Majitelka našeho bývalého svěřence Drobka

1.8.2010:

Naše kočička byla po našem návratu skvěle naladěna. Což předtím, když nám hlídali známí, rozhodně nebylo. Všude po bytě se válely hračky, tak tu myslím v naší nepřítomnosti byla velká zábava.:)
Pokud pojedeme i letos, což snad ano,:) tak bude hlídat 100% Berinka...

Nora

Máte tip na jinou "hlídací" agenturu nebo jiné místo či člověka, který rád pohlídá kočku? Podělte se o něj s námi v rubrice Hlídání koček.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Berinka

(Nora, 24. 11. 2012 22:10)

Opět jsme letos na 10 dní využili AG na hlídání už 2 kočiček a vše v pořádku. Kočičky po návratu dobře naladěné, byt uklizeny, vše v pořádku..

POZOR NA AGENTURU BERINKA_PŘIŠLI JSME O NAŠEHO PEJSKA DÍKY BÁJEČNÉ PÉČI

(Alena Petrová, 11. 11. 2011 11:14)

V roce 2009 jsme měli jet na dovolenou na 14 dní a tak jsme využili služby Agentura Berinka a našeho Toy pudlíka i s bráškou a ještě kočičkou odvezli na hlídání do sklepního ,plesnivého a smradlavého bytu ke studentce, která nám naše miláčky měla hlídat. Paní Fraibergová (majitelka) se ani neobtěžovala u předání být. Ani se mi tam naše drobečky nechtělo nechat, ale co zbývalo... Po příjezdu jsme si okamžitě pro zvířátka jeli, slečna neměla nic nachystaného, hlavně strašně spěchala, že odjíždí s přítelem do Polska. Pobrali jsme v rychlosti, co jsme viděli, že patří nám, drobečky jsme naložili do přepravek a hurá domů. Nebyl ani čas zvířata si nějak podrobněji prohlížet, jen si pamatuji, že všichni páchly zatuchlinou... Po příjezdu domů jsme zjistili, že jeden z pejsků je poněkud smutný, polehával a ani nechtěl svoji oblíbenou dobrůtku-piškotek. V noci pokníkával,když jsem ho hladila, evidentně bylo vidět, že má něco se zádama, protože po pohlazení bolestně plakal... Ihned jsem kontaktovala slečnu, ta mi však tvrdila, že všichni byli v pořádku, akorát, že právě ten nemocný Ajaxík nebyl od soboty na velké. Ráno urychleně cesta k veterináři, rentgen, a cesta na kliniku Jaggi. Kontaktovala jsem paní majitelku firmy, ta se dušovala, že vše prošetří a ať už věc dopadne jakkoli, nebudeme platit hlídání. Ajaxík měl vyhřezlou ploténku, údajně se to mohlo stát neopatrným skokem ze sedačky, což doma nikdy nedělali, u hlídací slečny ano, prodělal operaci, my jsme byli rázem o 25 000 Kč lehčí,nepočítám další pětisetkoruny za rentgeny , vyšetření, léky, atd., já přišla o zaměstnání, protože jsem s Ajaxíkem byla doma a pěkně 6 týdnů dnem i nocí každé tři hodiny opatrně odnést Ajaxe ven, chodit pět minut po rovině, aby se vyčůral a vykakal. Ale byli jsme šťastni, že Ajaxík je živý... Neradovali jsme se však dlouho, po osmi týdnech jsme chudáčka museli nechat uspat, protože mu ploténka praskla vedle operovaného místa, prý se to stává.
Potom začala naše anabáze komunikace nekomunikace s paní majitelkou firmy, která, ač má firmu pojištěnou, nebyl by to pro ni žádný problém nám v naší situaci vyplatit alespoň nějaké "bolestné", nedostali jsme od ní ani korunu, protože, kdyby prý plnila nějaký takový výběr, stal by se z ní klient, kterému není radno věřit a to si ona nemůže prý dovolit, a navíc jak prý chceme dokázat, že se to Ajaxovi stalo u hlídací slečny a ne u nás doma. Je to prolhaná dáma, která si jen hraje na to jak miluje zvířata... Dejte si na firmu Berinka velký pozor, ať náhodou nedopadnete jako my.