Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další zvířata, co hledají domov či potřebují pomoc

Příspěvky

Zeus

23. 7. 2012

1342768245881.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2011

15.7.2012 byl v Podivíně (okr. Břeclav) na nádraží nalezen tento zhruba 1roční kocourek. Přebýval pod panelem nástupiště mezi kolejemi a silnicí nejméně dva měsíce. Ujali se ho lidé, kteří sami mají hodně koček, hledají pro něj tedy nový domov. Od svých nálezců dostal provizorní jméno Zeus a projevuje se jako moc milý, vděčný a přítulný společník.

Kontakt: tel.č. 724 142 463.

 

Koťata z Lužic

7. 6. 2012

obraz0458.jpgDva kocourci, nar. 4/2012

Dva kocourci narození přitoulané kočce v Lužicích. Lidé ji začali krmit, ale protože byla ještě hodně drobná, nenechali ji včas vykastrovat a kočka porodila. Kocourci budou k odběru v červenci. Fotky najdete zde.

Kontakt: tel.č. 608 408 327.

 

Kočky ze Žadovic

7. 6. 2012

koko--bubi.jpgKočky nabízené v tomto příspěvku jsou nalezenci, kterých se ujala důchodkyně ze Žadovic. Obyvatelé Žadovic totiž své kočky nekastrují a koťata jí hážou do zahrady. Bohužel paní je nemocná a o kočky se nezvládá starat - ani fyzicky, ani finančně. Všechny kočky jsou vykastrované a ihned k odběru. Aktuální počet koček v Žadovicích je nyní 25, fotky některých z nich najdete zde.

V případě zájmu prosím volejte tel.č. 724 142 463.

 

Fany

5. 9. 2011

fany02.jpg7letého dlouhosrstého jezevčíka přivezla sestra jeho majitelky až z Ostravy do Hodonína na veterinu s tím, že ji chce nechat uspat, protože prý se nesnese s ostatními jejich psy. Fanymu jsme našly prozatímní domov u naší známé a nabízíme jej nyní k osvojení. S kočkami se snese dobře, ale společnost ostatních psů mu vadí. Jako každý jezevčík je i on trochu tvrdohlavý, a tak je vhodný spíše ke zkušenému majiteli. Miluje lidi a bude velmi vděčný za člověka, kterého bude mít jen pro sebe.

 

2 kočky a 1 kocour z Hluku

15. 6. 2011

dsc00051.jpg‎2 vykastrované kočky (matka a dcera) a 1 nekastrovaný kocour, všichni černí, ži...jící nyní v areálu jedné firmy v Hluku u Uherského Hradiště, hledají nový domov (na umístění do bytu netrváme, stačil by jen zahradní domek nebo kůlna vybavená polystyrénovými boudičkami, kde by bylo možno je první měsíc držet, než si zvyknou, a pak je vypustit ven s možností vracet se zpátky). Nyní žijí v absolutně nevyhovujících podmínkách mezi špónami, popelem s cigaret (mají misky, tam, kde se kouří, jinde není místo) a pohybují se po ploše, kde se moří. Navíc zde probíhá stavba nové haly a jde zde velmi rušno. Kontakt: h.blahova@centrum.cz .

 

Výtvarní umělci pomáhají nevidomým, Vy můžete pomoci také

19. 11. 2008

Zakoupením originálního trička s kresbou některého z předních českých výtvarníků obohatíte svůj šatník a podpoříte výcvik vodicích psů pro nevidomé. Více informací najdete na webových stránkách SVVP.

 

Kočky a psi v útulku Skalica, SR

8. 11. 2008

ObrazekVe slovenském útulku Skalica, vzdáleném 35 km od Hodonína, čeká na nový domov v nevyhovujících podmínkách spousta pejsků a kočiček. Aktivistka tohoto útulku se na nás obrátila s prosbou o pomoc s propagací zdejších koček, které mají v útulku, kam chodí zájemci (když už nějací přijdou) pouze pro psy, malou šanci na umístění...

 

Národní registr majitelů zvířat

18. 10. 2007

Obrazek

Národní registr majitelů zvířat se na nás obrátil s prosbou o spolupráci při hledání ztracené kočky a dvou psů. Všichni tři jsou označeni mikročipem. Prosba je sice směřována na útulky, nicméně i vám, soukromým nálezcům se třeba budou hodit informace v této prosbě uvedené.