Jdi na obsah Jdi na menu
 


Beruška 05

2. 12. 2017

img_20180318_090208.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2017
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

9.10.2017 - V zahrádkářské kolonii v Hodoníně odchycena kočička, asi dvouměsíční, podvyživená a nemocná je to sourozenec Marušky. Je v karenténě a léčí se. Dostala jméno Beruška. Jejich matka byla po kastraci vypuštěna zpět.
2.12.2017 - Beruška je krásná kočička s delší srstí, je trošku bázlivá, ale když ji začnete hladit, ukazuje bříško a přede jak o závod. Potřebuje vaši lásku a trpělivost. Je zdravá a očkovaná. Nevhodná jako jedináček. Proč koťata dvě? Vhodná jako společnice ke kočce  do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

Zprávy z dočasné péče:
20.2.2018

"První večer v klícce byla vstřícná Maruš, ale další den se stáhla a Beruš vyšla vstříc mazlícím masážím. Po nedůvěřivé vteřince si každou naši návštěvu v azylu docela užívá. Začaly i žrát, tak se jim pomalu zakulacuje bříško."

18.3.2018
"Tak máme za sebou víc než 5 týdnů rozmazlování.
Holky se snaží, já taky, děti jsou trochu netrpělivé, ale snaží se :-). Je to mnohem větší práce to vymazlování, než jsem myslela. O to větší je pocit z malých vítězství :-).
Včera ráno poprvé a dnes opět ranní návštěva při probuzení v posteli chlupatice Berušky (říkám jí Bery), mazlení a tlapkování. Přes den se dá taky pohladit, jen je stále opatrná.
Maruška je velmi hravá, je uvolněnější, než dříve, pohlazení přijme jen ve svém útočišti za pověšenými ručníky v koupelně. Jinak jí trvá déle, než pochopí, že naše pohlazení jí poskytne jen příjemné pocity :-). Vzorně baští.
"

 

Beruška je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou jsou manželé Přesličkovi a  jejich zvířecí miláčkové - kocourci Stáník, Ondrášek a psí holky Nelinka s Baruškou. Děkujeme!

beruska270.jpgPodmínky osvojení najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si Návod na kočku.

Na tom, čím krmíte, závisí zdraví vaší kočky!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

VYROSTE Z NÍ KRASAVICE!

(Daniela se svou kočkopartou, 27. 11. 2017 20:12)

To je už nyní patrné,že tato Beruška bude kráska,která poplete hlavu nejen kocourům.Přejeme Ti Beruško brzký krásný a láskyplný domov.