Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čoko

15. 4. 2019

coko.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2018
Umístění:
depozitum Hrušky

20.9.2018 - V Mutěnicích se pánovi na zahradu přitoulala kočka, porodila koťata, kočku jsme nechali kastrovat a s jedním kotětem na místě zůstane, tři koťata jsme dnes vzali k nám - mramorovaná kočička je Brusinka, černý kocourek Čoko a mourovatý Oříšek.
POZOR!
Pokud se vám přitoulá na zahradu kočka a vy ji začnete pomáhat a denně ji krmit, NEZAPOMÍNEJTE ŘEŠIT I KASTRACI! Kam myslíte, že kočka půjde rodit, když se zabydlela na vaší zahradě a má tam denně jídlo?
28.10.2018 - Čoko se těší do nového domova, kde potřebuje kamaráda, může to být i pejsek. Je mazlivý a milý. 13.4.2019 - Čoko našel domov na XII. umísťovací výstavě a odjel do Senice, do bytu, kde na něj čeká kočička.
15.4.2019 - Bohužel Čoko byl vrácen zpět, domácí kočička vrčela a paní nechtěla slyšet, že to je normální, že kočka potřebuje čas, aby si zvykla a kocourka vrátila.

Další fotky zde.

Čoko je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou jsou Šumberovi & kočka Matylda, kocouři Šmudlík, Ferda a Ondrášek a pejsek Gerry. Děkujeme!

Podmínky osvojení najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si Návod na kočku.

Na tom, čím krmíte, závisí zdraví vaší kočky!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Škoda

(Markéta, 18. 4. 2019 11:48)

Je velká škoda, že to paní tak strašně rychle vzdala. Naše kočka taky na Zrzinu co máme od Vás první týden až 14 dní mručela. A pak to bylo o.k. Asi to tak mělo být a najde se pro ni ještě lepší domov kde budou mít víc větší trpělivosti.