Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maruška 03

2. 12. 2017

img_20180304_213554.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Starovičky

30.9.2017 - V zahrádkářské kolonii v Hodoníně nalezena kočička, asi dvouměsíční, podvyživená a nemocná. Je v karenténě a léčí se. Dostala jméno Maruška.
2.12.2017 - Maruška je bázlivější, až plachá. Když ji ale "ulovíte" krásně přede. Potřebuje vymazlit, potřebuje vaši lásku a péči. Maruška je zdravá a očkovaná. Nevhodná jako jedináček.  Vhodná jako společnice ke kočce  do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

Zprávy z dočasné péče:
20.2.2018

"První večer v klícce byla vstřícná Maruš, ale další den se stáhla a Beruš vyšla vstříc mazlícím masážím. Po nedůvěřivé vteřince si každou naši návštěvu v azylu docela užívá. Začaly i žrát, tak se jim pomalu zakulacuje bříško."
18.3.2018
"Tak máme za sebou víc než 5 týdnů rozmazlování.
Holky se snaží, já taky, děti jsou trochu netrpělivé, ale snaží se :-). Je to mnohem větší práce to vymazlování, než jsem myslela. O to větší je pocit z malých vítězství :-).
Včera ráno poprvé a dnes opět ranní návštěva při probuzení v posteli chlupatice Berušky (říkám jí Bery), mazlení a tlapkování. Přes den se dá taky pohladit, jen je stále opatrná.
Maruška je velmi hravá, je uvolněnější, než dříve, pohlazení přijme jen ve svém útočišti za pověšenými ručníky v koupelně. Jinak jí trvá déle, než pochopí, že naše pohlazení jí poskytne jen příjemné pocity :-). Vzorně baští.
"

Maruška je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Petra Konečná a kocourci Čertík, Matýsek a Bellamy a pes Bárt. Děkujeme!

prijem-30.9.-270.jpgPodmínky osvojení najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si Návod na kočku.

Na tom, čím krmíte, závisí zdraví vaší kočky!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář