Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maxík z voliéry

26. 2. 2018

maxik270.jpgKocour, kastrovaný, nar. 2015
Umístění:
depozitum Mikulčice

Maxík je jedním z týraných koček z Miotic, které jsme zachraňovali právě před dvěma lety, více zde. Maxík žil u nás ve voliéře s ostaními plašany, více zde a postupně si zvykl na člověka, když zjistil, že může očekávat pohlazení a laskavé zacházení. Před časem onemocněl a tak ho paní depozitářka vzala do depozita na léčení. Tady roztál úplně a je z něj velký mazel, je hodný, nekonfliktní, nejraději leží na gauči. Chtěl by být velitelem a někdy si dovoluje na starší kocoury.
Maxík se nemusí vrátit do voliéry, HLEDÁME MU DOMOV! Volat můžete na 605 208 813
Je vhodný jako jedináček nebo i společník ke kočce, spíše do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

Maxík je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou jsou Šťastní a kočičáci Shelly, Bublinka, Čičin, Charlie a pejsek Goldie.

Podmínky osvojení najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si Návod na kočku.

Na tom, čím krmíte, závisí zdraví vaší kočky!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Maxíčku,jsi nádherný!

(Daniela se svou kočkopartou, 27. 2. 2018 20:37)

Teda zlatíčko z Tebe je překrásný kocourek a je nádherný,že jsi po tolika útrapách a tolikerém trápení a týráni,jakého jsi si spolu s ostatními užil v tom domě hrůzy u té zlé a nenormální báby Bursíkové v Miloticích,nezanevřel na svět a na lidi.Je to samozřejmě i zásluhou vzorné,láskyplné péče všech,kteří se o Tebe a ostatní číče od chvíle vysvobození z milotického pekla,starali.Moc Ti přeji ten nejkrásnější domov a ty nejhodnější lidičky,kteří si tak krásného kocourka ihned zamilují a bude všem navzájem na světě krásně.Věř mi,že nemít už doma tak velkou kočkopartu,tak Tě vezmu k nám,ale zase na druhé straně,kdybys uměl mluvit,tak by jsi mi určitě řekl"Danielo,do Milotic už nééééééééééé!!!!!!!",plně bych to chápala!Držím pěstičky,Maxíčku.