Jdi na obsah Jdi na menu
 


Míša 09

10. 5. 2017

misa350.jpgKočka, nar. cca 2015
Umístění:
depozitum Hodonín I.

10.3.2017
Dnes dopoledne jsme měli příjem.
Pan Jiří našel kočičku. Ležela v Brumovicích, u silnice, u školy, vedle pomníku a nehýbala se. Pan Jiří si myslel, že je mrtvá, ale šel se podívat. Nebyla. Byla zcela vyčerpaná, zubožená a asi čekala na svůj konec. Pan Jiří kočku vzal a vezl ji do nejbližšího útulku v Bulharech, tam ho odmítli a doporučili mu kočku v tomto stavu nechat utratit. Pan Jiří to nechtěl vzdát a obrátil se o pomoc na policii a obecní úřad - nikde nepochodil.
Vzal kočičku na veterinu do Velkých Pavlovic, kde byla nasazena antibiotika a paní doktorka si vzpomněla na naši spolupracovnici, "dočaskářku" Katku a zavolala jí. Katka dala vědět nám a kočičku jsme dopoledne přijali. Od pana Jiřího dostala jméno Míša. Držte jí palce.

17.3.2017 - Míša je zatím v karanténní kleci a zjistili jsme, že občas leží v pelíšku počuraná. Jedná se pravděpodobně o poúrazovou epilepsii a byly nasazeny léky.
misa350.jpg29.3.2017 - Léky Míše zabraly, záchvaty ustaly a dnes Míša podstoupila kastraci.
20.5.2017 - Míša má oční srůsty a slábne jí zrak, jinak je v pořádku a může do nového domova. Je to drobnější kočička, velice přitulná a mazlivá, větší množství koček nemá ráda, v novém domově může být sama nebo k jedné klidné kočce.
Je vhodná jako společnice ke kočce  do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

Míša je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou jsou Míša a Honza z Teplic s kocourem Vincentem. Děkujeme!

Podmínky osvojení najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si Návod na kočku.

Na tom, čím krmíte, závisí zdraví vaší kočky!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PAN JIŘÍ JE FRAJER!

(Daniela se svou kočkopartou, 16. 3. 2017 9:35)

každý chlap,který je k typickýmu mužskýmu navíc obdařen něžným a láskyplným srdcem k němé tváři je námi ženskými obdivován a milován,určitě víc než bezcitné hovado-rádobydrsňáci,kteří nelístostně střílí,nebo jinak ničí vše, co se pohne,naskytne,vyskytne v jejich okolí.To dělají jen ubožáci a primitivové!Pane Jiří,jste obdivuhodný a skvělý chlap,takových je bohužel málo.Díky za malou kočičku která Vám stála za námahu najít pro ni to nejlepší.Míšence,přeji brzké zotavení a jen krásný kočičí život!

Díky panu Jiřímu!

(Renata Žaludová, 14. 3. 2017 2:18)

Připojuji se k paní Jitce s díky za záchranu kočičky Míši, takových můžů není moc!

Míša a Pan Jiří

(Jitka, 13. 3. 2017 18:43)

Pane Jiří. Chci vám za nás kočkomilce velice poděkovat, že jste udělal dobrý skutek. Když tohle čtu, vždycky si uvědomím, že jsou i hodní lidé a vy jste příklad toho, že nic se nemá vzdávat předem. Tohle by každý neudělal. Moc mě to těší a jste vážně príma chlap. Velké DÍKY VÁM.

Míša

(Iva, 13. 3. 2017 8:24)

Hodně štěstí Míšo!