Jdi na obsah Jdi na menu
 


Míša 09

10. 5. 2017

misa350.jpgKočka, nar. cca 2015
Umístění:
depozitum Hodonín I.

10.3.2017
Dnes dopoledne jsme měli příjem.
Pan Jiří našel kočičku. Ležela v Brumovicích, u silnice, u školy, vedle pomníku a nehýbala se. Pan Jiří si myslel, že je mrtvá, ale šel se podívat. Nebyla. Byla zcela vyčerpaná, zubožená a asi čekala na svůj konec. Pan Jiří kočku vzal a vezl ji do nejbližšího útulku v Bulharech, tam ho odmítli a doporučili mu kočku v tomto stavu nechat utratit. Pan Jiří to nechtěl vzdát a obrátil se o pomoc na policii a obecní úřad - nikde nepochodil.
Vzal kočičku na veterinu do Velkých Pavlovic, kde byla nasazena antibiotika a paní doktorka si vzpomněla na naši spolupracovnici, "dočaskářku" Katku a zavolala jí. Katka dala vědět nám a kočičku jsme dopoledne přijali. Od pana Jiřího dostala jméno Míša. Držte jí palce.

17.3.2017 - Míša je zatím v karanténní kleci a zjistili jsme, že občas leží v pelíšku počuraná. Jedná se pravděpodobně o poúrazovou epilepsii a byly nasazeny léky.
misa350.jpg29.3.2017 - Léky Míše zabraly, záchvaty ustaly a dnes Míša podstoupila kastraci.
20.5.2017 - Míša má oční srůsty a slábne jí zrak, jinak je v pořádku a může do nového domova. Je to drobnější kočička, velice přitulná a mazlivá, větší množství koček nemá ráda, v novém domově může být sama nebo k jedné klidné kočce.
29.8.2017 - Míše dnes byly pro vleklé záněty odstraněny všechny zuby.
Je vhodná jako společnice ke kočce  do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

Míša je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou jsou Míša a Honza z Teplic s kocourem Vincentem. Děkujeme!

Podmínky osvojení najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si Návod na kočku.

Na tom, čím krmíte, závisí zdraví vaší kočky!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PAN JIŘÍ JE FRAJER!

(Daniela se svou kočkopartou, 16. 3. 2017 9:35)

každý chlap,který je k typickýmu mužskýmu navíc obdařen něžným a láskyplným srdcem k němé tváři je námi ženskými obdivován a milován,určitě víc než bezcitné hovado-rádobydrsňáci,kteří nelístostně střílí,nebo jinak ničí vše, co se pohne,naskytne,vyskytne v jejich okolí.To dělají jen ubožáci a primitivové!Pane Jiří,jste obdivuhodný a skvělý chlap,takových je bohužel málo.Díky za malou kočičku která Vám stála za námahu najít pro ni to nejlepší.Míšence,přeji brzké zotavení a jen krásný kočičí život!

Díky panu Jiřímu!

(Renata Žaludová, 14. 3. 2017 2:18)

Připojuji se k paní Jitce s díky za záchranu kočičky Míši, takových můžů není moc!

Míša a Pan Jiří

(Jitka, 13. 3. 2017 18:43)

Pane Jiří. Chci vám za nás kočkomilce velice poděkovat, že jste udělal dobrý skutek. Když tohle čtu, vždycky si uvědomím, že jsou i hodní lidé a vy jste příklad toho, že nic se nemá vzdávat předem. Tohle by každý neudělal. Moc mě to těší a jste vážně príma chlap. Velké DÍKY VÁM.

Míša

(Iva, 13. 3. 2017 8:24)

Hodně štěstí Míšo!