Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočky vhodné převážně k adopci na dálku

Příspěvky

Tula

5. 1. 2016

tula350.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 23.4.2014

 

Tula je jedním ze čtyř koťat, která se narodila kočce v Josefově. Ta žila v hrozném prostředí u slepic ještě s jednou kočkou, které se narodila koťata mrtvá a tak se obě společně staraly o tyto čtyři - Tulu, Ajku, Denise a Danušku. Více zde. Obě kočky jsme vzaly i s koťaty k nám. Tula je roztomilá mourovatá kočička ale je bojácnější povahy, k lidem ostražitější a bylo by vhodnější, kdyby nebyla sama a měla kočičí společnost.
5.1.2016
Tula je u nás rok a půl a zůstala plachá. Vystačí si se společností koček, člověka nevyhledává, bojí se a zůstane u nás.

Další fotky zde.

Tula je  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Anet a Jirka ze Zlína, a kočičky Ozzy, Bobeš a Sunny. Děkujeme!

 

Viktorka 04

15. 11. 2015

viktorka-350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2012
Žije v depozitu v Dubňanech


Viktorka je kočka, kterou jsme odvezli i s její dcerou Johanou a koťaty ze statku z Josefova. Ukázalo se, že Viktorka je velice neurotická, velký počet koček nezvládala, časem onemocněla, má nádor mléčné žlázy, jestli zhoubný nevíme, paní doktorka vzhledem k jejímu stavu (nález na srdci) operaci nedoporučila. Převezli jsme Viktorku do našeho malého depozita v Dubňanech, Viktorka se uklidnila a zatím si tu žije docela spokojeně. 1.12.2015 - Domov jí vzhledem k neperspektivnímu zdravotnímu stavu a neurotické povaze nehledáme.

Další fotky zde.

Viktorka je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Alice. Děkujeme!

 

Lulu 03

27. 4. 2015

lulu270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2014
Žije v depozitu Hodonín I.

Lulu je krásná kočika, kterou našli v Lužicích u železniční tratě spolu s jejími sourozenci, kteří dostali jména Natan, Kvido a Berry. U tratě koťata někdo odložil, aby se jich zbavil a lidé, kteří je našli je přinesli k nám do útulku.
15.2.2017 - Lulu u nás žije už 3 roky, je velmi plachá, jak vyrůstala z kotěcího věku, bylo to čím dál horší, lidí se bojí a nám se ji ani nedaří vyfotit. Lulu zůstane u nás a je vhodná pouze k adopci na dálku. 

Další fotky zde.

Lulu je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou jsou Sedlákovi s chlupatci. Děkujeme!

 

Anetka

3. 8. 2014

anetka-350.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 5/2014

Anetka je jednou ze čtyř kočičích slečen, které jsme přijali z útulku pro psy v ZOO Hodonín, kam je někdo přinesl, protože je našel v zahrádkářské kolonii.
15.2.2017 - Anetka je v útulku téměř 3 roky. S kočkami je veliká kamarádka, zato k lidem je nedůvěřivá a zůstala plachá. Má citlivé zažívání a trávící obtíže a zůstane u nás. Je vhodná pouze k adopci na dálku.

Další fotky zde.

Anetka je  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Zdeňka Hegerová. Moc děkujeme!

 

Berry

3. 7. 2014

berry250.jpeg

Kocour, kastrovaný, nar. 5/2014

 

Berry je krásný kocourek, kterého našli v Lužicích u železniční tratě spolu s jeho sourozenci, kteří dostali jména Lulu, Kvido a Natan. U tratě koťata někdo odložil, aby se jich zbavil a lidé, kteří je našli je přinesli k nám do útulku. Berry je roztomilý a hravý.
15.2.2017 - Berry byl nalezen jako kotě a vyrostl u nás v útulku. Žije tady už 3 roky a s kočkami vychází dobře, kontakt s člověkem odmítá. Zůstane u nás a je vhodný pouze k adppci na dálku.

Další fotky zde.

Berry je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou je Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 

Deyl

29. 4. 2014

deyl350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 10/2013
Žije v depozitu Hodonín II.

28.4.2014 u málo frekventované silnice na Pánově v Hodoníně uviděl projíždějící muž dva pytle. V každém svázaném pytli byl asi půlroční kocourek. Muž je odevzdal do psího útulku v Hodoníně a odtud volali nám. Kocourci byli umístění do nijak nekrytých klecí, byli zoufalí a vystresovaní. A tak náš pokus kocourky přendat do přepravek skončil u obou prokousnutím ruky. Klece jsme přikryly dekami a kocourky nechaly v klidu do druhého dne. Dnes už to bylo lepší a odvezly jsme je na veterinu a už jsou i po kastraci. Kocourci jsou oba černí, s delší srstí, oba jsou zdraví, byli čistí a dobře živení. U nás dostali jména Čip a Deyl.
15.2.2017 - Deyl je u nás už 3 roky a je plachý a vhodný pouze k adopci na dálku. Jeho sourozenec Čip už nový domov našel.

Další foto zde.

Deyl je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou je Vlasta Kocmanová & Majda, Heidi, Pátá, Sněhurka, Bára, Mia a Zrzek. Děkujeme!
 

Jáchym 05

20. 1. 2014

jachym250.jpeg

Kocour, kastrovaný, nar. 8/2013

 

Jáchym byl nalezen  se svými sourozenci v Bojanovicích, kde se narodil plaché kočce. Jáchym je velice opatrný, bojácný k lidem, ale kočky má rád.
15.2.2017 - Jáchyma u nás žije už 4 roky. Už je  z něho dospělý kocour a nepodařilo se zbavit ho plachosti a strachu z lidí, zůstane u nás.

Fotky Jáchyma najdete zde.

Jáchym je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou jsou Jiřina Vyskočilová &  Išinka a Žanetka. Moc děkujeme!

 

Ofélie 02

20. 1. 2013

ofeliee.jpg

Kočka, nar. 10/2012, kastrovaná

 

Mourečku Ofélii hodil někdo ještě spolu s Kailem ve Strážnici zavázané v tašce přes plot do zahrady. Jsou bojácní, ale citlivý přístup to snad spraví.
15.2.2017 - Ofélie u nás žije už 4 roky. Z koťátka vyrostla krásná dospělá kočka, ale své plachosti se nezbavila. Zůstane u nás a je vhodná pouze k adopci na dálku.

Fotky Ofélie najdete zde.

Ofélie byla do konce roku 2014  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byl Petr Elzner, Alfrédka a Marianka. Děkujeme! 

Ofélie je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Zdeněk Orság a Irena - Irísek spolu s kočičkami Kleofáškem, Amálkou, Jonáškem a Džerrym.  Děkujeme!

 

Čárka

30. 1. 2012

carka350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2011

Mourečku Čárku jsme spolu se sestřičkou přivezly z mlékárny, kam nás zavolali poté, co obě koťata spadla pod rampu a jejich matka se k nim nemohla dostat.
15.2.2017 - Čárka je u nás 5 let, je plachá a nedaří se nám ani pořídit nové fotky. Čárka je vhodná pouze k adopci na dálku.

Další fotky Čárky najdete zde.

Čárka je  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Karolína Hrubá & kočky Bertík a Uwrú. Moc děkujeme!

 

Charlie

12. 8. 2011

charlie350.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 5/2011

 

Zrzavobílého Charlieho vyhodil i s jeho bráškou Chaplinem jejich majitel v poli za sídlištěm Jižňák. Našel je tam pán, který si je vzal k sobě, ale bývá přes týden pracovně pryč, tak si je nemohl nechat 
15.2.2017 - Charlie je u nás už 6 let, je to hodný kocourek, ale zůstal velice bázlivý a v novém domově by potřeboval zkušené majitele a hodně trpělivý přístup.

Fotky Charlieho  zde.

Charlie je do doby, než najde nový domov, adoptován na dálku , jeho adoptivní rodinou je Lenka Plichtová. Děkujeme!

 

Glenda

24. 9. 2009

glenda300.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 6/2008

 

Mourečku Glendu jsme odchytli na sídlišti v Hodoníně. Ukázalo se, že je plachá, přestože venku se u jídla nechala chytit i hladit. Doufali jsme, že trpělivost a čas Glendu přesvědčí a zbaví strachu, ale zůstala plachá.
15.2.2017 - Glenda u nás žije 8 let, je velmi plachá a proto u nás zůstane a je vhodná pouze k adopci na dálku.

Další fotky Glendy najdete zde.

Glenda je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Marika Komoňová. Moc děkujeme!

 

Bree

28. 8. 2009

bree350.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 5/2009
Žije v depozitu Hodonín I.

Bílomourečku Bree jsme spolu s dalšími koťaty a kočkami přivezli od paní z
Luhačovic, která je chovala ve velmi nevyhovujících podmínkách. Bree je milá, hravá, ale i jako kotě velmi opatrná, zatím se lidí bojí.
15.2.2017 - Bree žije v útulku už 8 let a je stále plachá, zůstane u nás a je vhodná pouze k adopci na dálku.

Další fotky Bree najdete zde.

Bree byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla do ledna 2015 Martina Hradilová. Moc děkujeme!

Bree je od února 2016 znovu adoptována na dálku - její adoptivní rodinou jsou Daniela, Markéta, Pavla a kočičky Mia a Zrzina z Brna. Děkujeme!

 

Goméz Gumídek

25. 7. 2009

gomez250.jpegKocour, kastrovaný, nar. 3/2007

Velký bílomourek s velice klidnou a přátelskou povahou se přitoulal ve Strážnici na sídliště, kde se ho ujala hodná paní. Přespával u ní na balkoně, protože si ho nemohla vzít domů. Požádala nás o pomoc, protože kocour měl velice nemocné oči a byl nekastrovaný.
Goméz má po operaci očí, je nemocný a má ledvinovou dietu.
20.1.2017Gumídek je v naší péči 7 let, má s/o urinary dietu a je vhodný už pouze k adopci na dálku.

Fotky Goméze Gumídka najdete zde.

Gumídek byl adoptován na dálku do ledna 2014 - jeho adoptivní rodinou byla Jitka Ottová. Moc děkujeme!

Gumídek je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou je Petr Pješčak & kočička Aminka a kocourek Matýsek. Moc děkujeme!

 

Kordulka

19. 5. 2007

kordulka01.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 10/2006
Umístění:
dočasná péče Hodonín

Kordulka k nám přišla v dubnu 2007 společně se svou maminkou Amálkou od lidí, kteří se k nim evidentně špatně chovali, protože byly obě velmi bázlivé. Amálka se po pár dnech osmělila a vyklubala se z ní velká mazlivka, Kordulka zůstala plachá. 29.5.2010 byla umístěna spolu s Pukem, ale po 2 měsících jsme ji vzaly zpět, protože se v novém prostředí stále bála.
15.2.2015 - Je to už 8 let co u nás žije Kordulka a zůstane v naší péči trvale, je vhodná pouze k adopci na dálku.
2.1.2017 - Kordulka byla přemístěna do dočasné péče, kde bude mít více klidu a méně stresu než v depozitu s velkým množstvím koček.

Další fotky zde.

 

Kordulka je  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Veronika Šimerdová. Děkujeme! 

 

Jasmínka

26. 2. 2007

jas.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 6/2006
Žije v depozitu Hodonín II.

Bílomourovatou Jasmínku jsme v lednu 2007 dovezly z Rohatce spolu s Růženkou a Juráškem. Jasmínka má na několikrát zlomený ocásek (není to vidět, ale je to poznat na dotek), pravděpodobně jí někdo ubližoval a z toho možná pramení i její nedůvěra k cizím lidem.
15.2.2017 - Jasmínka u nás žije už 10 let a vzhledem ke své velké plachosti  zůstane u nás a je vhodná pouze k adopci na dálku.


Fotky Jasmínky zde.

Jasmínka je  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Kateřina Konečná společně s Matýskem, Kubíkem a psí babičkou Samulkou. Děkujeme!

 

Justýnka

21. 6. 2006

dsc_0137.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 4/2006

Mourečku Justýnku nám přinesla paní, která ji v noci slyšela naříkat pod kapotou auta. Byla velmi vystrašená, paní ji odsud dostala až poté, co k autu přinesla v přepravce svou kočku. Justýnka si myslela, že je to její maminka, a vylezla. Již dvakrát jsme ji umístily do nového domova, ale bohužel si ani v jednom případě v novém domově nezvykla. Vůči lidem, hlavně těm neznámým, je velmi plachá a velmi se jich bojí. 21.6.2016 - Justýnka je po 10 letech pobytu v útulku vhodná pouze k adopci na dálku.

Fotky Justýnky najdete zde.

Děkujeme Vlaďce a Katce Divílkovým, které Justýnku do 12/2010 podporovaly formou adopce na dálku.

Justýnka je adoptována na dálku - její adoptivní maminkou je Darja Čablová. Děkujeme!