Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočky vhodné převážně k adopci na dálku

Příspěvky

Kočky k adopci na dálku

31. 12. 2020

V této rubrice najdete kočky, které jsou v našich depozitech, ale pro svou plachost nejsou vhodné k běžnému osvojení.
Tyto kočky jsou zvyklé žít v bytě ve skupině koček,
jsou čistotné a ostatní kočky mají rády.

Každá z nich by mohla být umístěna ke skupině vašich koček a najít tak svůj domov,
pokud budete počítat s tím, že nevyhledávají člověka,
nemazlí se.
Více na tel.: 724 142 463

 

Dag

7. 1. 2018

dag270.jpgKocour, kastrovaný, nar. 2015
Umístění:
depozitum Mikulčice

Dag a jeho sourozenci Gobi, Guči a Flip jsou týrani kocourci, kteří prožili svůj život uvěznění v kotci králíkárny s nedostatkem vody a jídla. Více se dozvíte zde. U nás si pomaloučku zvykají, ale zatím jsou stále velmi bázliví a zatím nevíme, jestli někdy bude možné umístit je do nových domovů. 3.8.2016 - Dag zůstal stále velmi plachý. Rozhodli jsme se, že Daga přestěhujeme na oplocený pozemek a myslíme si, že mu tady bude mnohem lépe, než v bytě.
15.10.2016 - Dag na volném prostoru úplně rozkvetl, přibral a vypadá moc spokojeně!
7.1.2018 - Dag začal být opakovaně nemocný a tak se paní depozitářka rozhodla vzít ho na veterinu a poté do depozita:

img_0766.jpg"Dag z voliéry bývá často nemocný a poslední dobou byl velmi zahleněný a tak jsem se rozhodla, že na zimu ho vezmeme do tepla a pořádně přeléčíme. Nyní je v depozitu v Mikulčicích, užívá antibiotika a paní doktorka mu vytrhla pár zubů. V depozitu je spokojený a s kočkami vychází bez problému a asi u nás už zůstane. Je trochu bázlivý, ale to se časem poddá.
Jana"

Další fotky zde a z pobytu u nás zde.

Dag je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou je Táňa Jankovičová a čičindy Kája a Terka.  Děkujeme!

 

Ronja

6. 1. 2018

ronja300.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 6/2015
Žije v depozitu Hodonín II.

Ronja je černá kočička, která byla nalezena s kocourkem Kvídem u opuštěné rekreační chalupy u Uherského Hradiště. Někdo odjel domů z prázdnin a nechal je tam! Kvído už domov má, Ronja je milá kočička, která u nás čeká na svůj nový domov, ale zatím je hodně bázlivá.
6.1.2018 - Ronja je u nás dva roky a kontakt s člověkem odmítá, je plachá.

Další fotky zde.

Ronja je  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Petr Kapoun, Josef Nekula a kocourek Uhlík. Děkujeme!

 

Andělka 04

2. 1. 2018

andelka351.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2016
Žije v dočasné péči v Moravské Nové Vsi

Koťátka - Teddy, Tummy, Andělka a Minnie spolu s jejich kočičí mámou Mínou nalezla paní z Brna, když přijela na chalupu do Čejkovic. Andělka je bázlivá a hodně se bojí cizích lidí, potřebuje čas, aby si zvykla. Dlouho se držela své mámy Míny, ale velice ráda si hraje a řádí s ostatními.
2.1.2017 - Andělčina bázlivost se nezlepšila ani po roce a půl a tak jsme se rozhodli, že jí domov hledat nebudeme a necháme ji v Moravské Nové Vsi s ostatními kočkami z dočasky trvale.

Další fotky zde.

Andělka je do doby, než najde nový domovadoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou jsou Koneční a Princezna, Mikeš, Viky a Vinci. Děkujeme!

 

Abigail

5. 12. 2017

abig350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2012
Žije v depozitu Hodonín II.

Abigail se usadila na zahradě domu ve Velkých Bílovicích, kde si zalezla do psí boudy. U nás Abigail utrpěla při kastraci mrtvici, ze které se statečně a silou veliké kočičí osobnosti dostala, už nosí jen maličko hlavičku na bok, ale člověk nic nepozná. Ovšem později jsme přišli na to, že je Abi hluchá. Jestli je to následkem mrtvice nebo hluchá už byla, nevíme. Každopádně je Abi parádní kočka. Nosí si hračky v tlamičce a legračně u toho mňouká, má ráda ostatní kočky a taky strašně ráda a dost jí. Dlouho se léčila, dostávala léky, takže z toho důvodu se mě bojí a vyhýbá se, ale pokud ji člověk už chytne, jde vidět, že škrábání na hlavičce si velmi užívá. Momentálně stále bojuje s nemocnýma očima.
abi300.jpg7.6.2016
Abigail se udělal na rohovce vřed, který praskl. Oko ji bolelo, nejedla, zvracela, musela na operaci a oko bylo odstraněno. Teď se jí ulevilo, hned večer už se zase cpala, což ona děsně ráda. Doufáme, že už bude Abi v pořádku.

3.9.2016
Abigail může do nového domova. Je to zvláštní kočička, která žije ve svém světě, je hluchá a má jedno očičko. Moc se mazlit nechce, ale to se může v novém domově změnit. Je roztomilá, její vášní je jídlo a spánek, ale ráda si i hraje s ostatními kočkami. Nemůžete ji dát domov?

5.12.2017
Uplynul další rok a my jsme se rozhodli, že Abi domov nehledáme. Bylo by to pro ni stresující, ona se člověku vyhýbá, o kontakt nestojí, ale u nás si žije celkem spokojeně, ve svém vlastním světě.

Další fotky zde.

Abigail je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou jsou Olga a Libor Šafaříkovi a kocouři Karel a Cyril. Děkujeme!

 

Mopinka Silvinka

2. 12. 2017

mopinka300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2016,
Žije v depozitu Hodonín I.

Mopinka Silvinka je kotě od plaché kočky ze statku v Mutěnicích, kterou jsme kastrovali.
20.5.2017 - Mopinka se nám jevila mazlivá, předla,
ale jak roste a po kastraci se trochu změnila a je bojácnější, bude potřebovat vaši trpělivost.
1.12.2017 - Bohužel, během celého roku se nic nezměnilo, naopak, Mopinka je úplně plachá, nenechá na sebe sáhnout a rozhodli jsme se k umístění do nového domova ji nenabízet.

Další fotky zde.

Mopinka Silvinka je po dobu pobytu u nás adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Gába a Ellí. Děkujeme!

 

Kokkie

20. 8. 2017

kokkie351.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2016
Žije v depozitu Hodonín II.

Kokkie jedno ze tří koťat (Kokkie, Sheba a Dusty) ze skládky odpadků mezi obcemi Mutěnice a Čejkovice, kde je našli turisté z Čech. Kokkie je z nich nejvíc opatrná k cizím lidem.
20.8.2017 - Kokkie zůstala bohužel plachá. Jeji sourozenci Sheba a Dusty byli mazliví a nový domov už našli, ale Kokkie se nenechá ani pohladit.

Další fotky zde.

Kokkie je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Věra Veselá s rodinou a kočkami Johankou, Haničkou, Žofinkou, Bělinkou, Myšičkou (Medlin) a Matýskem.  

 

Tabby

1. 7. 2017

tabby300.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Tabby spolu se svými sourozenci (Tabita a Tofu) spadl s půdy zahradní chaty Na výhoně v Hodoníně. Jejich matka se neobjevila a tak koťata skončila u nás.
1.7.2017 - Tabby je plachý, nenechá se pohladit, před člověkem uteče. Mezi skupinou koček žije od kotěte, je tady zvyklý a vypadá celkem spokojeně. Bohužel do nového domova se umístit nedá.

Další fotky zde.

Tabby je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou je Honzíček Studýnka s rodiči a s kamarády - kocourkem Mikešem a fenkou Kessie. Děkujeme!

 

Dela

29. 5. 2017

dela350.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 6/2016
Umístění:
depozitum Hrušky

 

Dela byla nalezena v Hruškách, byla zraněná na zadní noze - asi kousnutí. Zatím je nedůvěřivá, s kočkama nemá problém.
29.5.2017 - Dela je u nás už půl roku a nepřestala se bát lidí. Do nového domova ji nebude možné umístit, zůstane u nás.

Další fotky zde.

Dela je adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou je Lenka Plačková. Děkujeme!

 

Sašenka

19. 5. 2017

sasa350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2016
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

28.2.2017 - dnes odpoledne jsme přijali kočičku. Vyhladovělá se potloukala na parkovišti v Pasohlávkách a snažila se přidat k lidem. Je mazlivá a dostala jméno Sašenka. 4.4.2017 - Sašenka neprospívala, nejedla a tak byla minulý týden na prohlídce - proveden odběr krve a na ultrazvuku se prokázalo onemocnění HCM. Sašenka dostala léky, ale bohužel zatím zlepšení nepozorujeme.
19.5.2017 - Sašenčin stav se stabilizoval a tak jsme využili nabídku paní Lady Buchtíkové na dočasnou péči a Sašenka dnes odjela do Mutěnic za naší Malvínou. Bude tam mít mnohem větší klid a bude více času ji pomazlit. Děkujeme! A děkujeme i paní Kristýně Tuzové, že Sašenku podporuje adopcí na dálku a hradí jí léky a veterinární péči.

Další fotky zde.

Sašenka je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Kristýna Tuzová. Děkujeme!

 

Colombo

17. 9. 2016

colombo250.jpgKocour, kastrovaný
Umístění:
depozitm Hodonín II.

Colombo je jedním z kocourů z kauzy Milotice. Více se dozvíte zde. Ze začátku se zdálo, že Colombo strach překoná a proto zůstal v depozitu a nebyl umístěn na oplocený pozemek, ale Colombo "to nedal". Velmi se bojí a od února 2016 několik měsíců žil schovaný za skříňkou a vylézal jen v noci. Teprve nyní, v září 2016, se ho podařilo vyfotit, více se po depozitu pohybuje, ale chytit se nedá. Není vhodný k umístění do nového domova.

Colombo je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou jsou Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

kralikarna300.jpg

 

Další fotky zde a z pobytu u nás zde.

 

Lupínek

24. 6. 2016

lupinek350.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 6/2015

 

Lupínek je kocourek, kterého se někdo zbavil tak, že ho vyhodil v Mutěnicích k bývalému statku, protože tam je místo, kde se krmí plaché kočky. Lupínek se zatím projevuje velmi bázlivě a kontaktu se vyhýbá, tak mu dáme čas ...
Doufáme, že bude vhodný jako společník ke kočce  do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou.
24.6.2016 Lupínek je u nás už půl roku a kontakt s člověkem odmítá, bohužel je plachý.

Další fotky zde.

Lupínek je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou je Magdaléna Jančářová. Děkujeme!

 

Vendula

14. 5. 2016

vendula350.jpgV jednom hodonínském sklepě si vyhlídla kočka kočárek a porodila koťátka. Majitelé sklepa od nás dostali pro ni žrádlo a až se kočka u koťátek objevila, zavřeli sklepní okénko a zavolali nás. Kočka dostala jméno Vendulka, zpočátku byla velmi nedůvěřivá, syčela, ale zvyká si a o potomstvo se vzorně stará, jsou to dvě kočičky a jeden kocourek - Martinka, Ivuška a Peťa. Fotky zde.
14.5.2016
Vendulčina
koťátka už domov našla, ale ukázalo se, že Vendula je plachá a o kontakt s člověkem nestojí.
24.1.2017
S Vendulou byly docela velké potíže, protože nejen že se ukázalo, že je plachá a nebude možné jí najít domov, ale po odstavení koťat se u ní začal projevovat stres a bylo jasné, že nesnáší i to velké množství koček, ve kterém je u nás nucena žít. No zkrátka je to venkovní tulačka, která tím, že porodila koťata ve sklepě se dostala k nám a tady se jí to vůbec nelíbilo.
Paní depozitářka se rozhodla v létě řešit situaci tím, že umožní chodit Vendule ven, aby v bytě nemusela trávit celé dny a noci. Vendula to velmi uvítala a několik dnů se poctivě vracela "domů" až jednoho dne nepřišla.
Vendula byla asi měsíc nezvěstná, až se nám ji podařilo najít nedaleko, v takovém klidném, opuštěném parčíku - rozhodla se tam bydlet a my to respektujeme. Dali jsme jí tam na zimu boudičku a denně donášíme krmení a vodu.

Jsme si jisti, že Vendula ví, kde je a má možnost se vrátit, přesto to neudělala ani teď v zimě.

Další fotky zde.

Vendula je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Kateřina Linková. Děkujeme!

 

Johana

9. 4. 2016

johana-350.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 7/2013

Johana je kočka, která žila v Josefově na statku se slepicemi - více zde, a protože její koťata zemřela, starala se o své mladší sourozence a pomáhala s péčí o koťata své matce. Všechny jsme vzaly k nám a jsou v nabídce. Johana je trošku odtažitá a potřebuje čas, aby si na svého člověka zvykla, ostatní kočky jí nevadí.
9.4.2016
Johana je u nás rok a půl, ale nic se nezměnilo - je plachá a bojácná. Člověka nevyhledává, ale pokud byste jí chtěli dát domov u skupiny vašich koček, mohlo by se to podařit.

Další fotky zde.

Johanka je  adoptována na dálku. Její adoptivní rodinou jsou Vykoukalovi a Koukalovi & kočky Mau, Xeně, Fren, Hubert a Chelsea. Děkujeme!

 

Zrzek z Bažantnice

18. 2. 2016

zrzek250.jpgZrzek z Bažantnice - kocour, kastrovaný

Zrzek žil venku, v Hodoníně v Bažantnici. Začal chodit na krmící místo pro plaché kočky. Paní, která ho krmila si jednoho dne všimla, že kocour je nějaký nemocný, zapáchal a navíc ho osotatní kočky začaly napadat. V tu dobu už byl Zrzek na paní docela zvyklý a nechal se chytit. Kocoura jsme vzali na veterinu, měl tlamičku a zuby v zoufalém stavu. Zuby se musely vytrhat, dostal antibiotika, byl vykastrován. Po dobu léčení zůstal Zrzek u paní doma v kleci. Postupem času se začal s paní mazlit, nechá se kartáčovat, chovat a vůbec nechce ven!
Nás se ale bál a zalezl pod gauč (viz foto).

Paní se nabídla, že by Zrzek u ní mohl zůstat, ale nemá na kocourka už dost financí - Zrzek už je třetí v pořadí. Paní měla svého jednoho kocoura a k němu přibyla trojbarevná kočička, kterou zrovna jako Zrzka krmila venku a kočička si na ni zvykla tak, že si ji později vzala domů. Zrzkovi budeme platit krmivo, proto je adoptován na dálku.

zrzek270.jpg

 

Zrzek byl po dobu svého života venku jako plachý kocour do 2/2016 adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Lucie Pokorová a Sunny, Ella, Lotta a Toffy. Děkujeme!

 

Další fotky zde.

Zrzek je od 2/2016 adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou je Iva Hrabcová a kocour Václav. Děkujeme!
vaclav250.jpg

 

Tula

5. 1. 2016

tula350.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 23.4.2014

 

Tula je jedním ze čtyř koťat, která se narodila kočce v Josefově. Ta žila v hrozném prostředí u slepic ještě s jednou kočkou, které se narodila koťata mrtvá a tak se obě společně staraly o tyto čtyři - Tulu, Ajku, Denise a Danušku. Více zde. Obě kočky jsme vzaly i s koťaty k nám. Tula je roztomilá mourovatá kočička ale je bojácnější povahy, k lidem ostražitější a bylo by vhodnější, kdyby nebyla sama a měla kočičí společnost.
5.1.2016
Tula je u nás rok a půl a zůstala plachá. Vystačí si se společností koček, člověka nevyhledává, bojí se a zůstane u nás.

Další fotky zde.

Tula je  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Anet a Jirka ze Zlína, a kočičky Ozzy, Bobeš a Sunny. Děkujeme!

 

Viktorka 04

15. 11. 2015

viktorka-350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2012
Žije v depozitu v Dubňanech


Viktorka je kočka, kterou jsme odvezli i s její dcerou Johanou a koťaty ze statku z Josefova. Ukázalo se, že Viktorka je velice neurotická, velký počet koček nezvládala, časem onemocněla, má nádor mléčné žlázy, jestli zhoubný nevíme, paní doktorka vzhledem k jejímu stavu (nález na srdci) operaci nedoporučila. Převezli jsme Viktorku do našeho malého depozita v Dubňanech, Viktorka se uklidnila a zatím si tu žije docela spokojeně. 1.12.2015 - Domov jí vzhledem k neperspektivnímu zdravotnímu stavu a neurotické povaze nehledáme.

Další fotky zde.

Viktorka je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Alice. Děkujeme!

 

Denis 04

28. 4. 2015

denis200.jpgKocour, kastrovaný, nar. 23.4.2014

Denis je jedním ze čtyř koťat, která se narodila kočce v Josefově. Ta žila v hrozném prostředí u slepic ještě s jednou kočkou, které se narodila koťata mrtvá a tak se obě společně staraly o tyto čtyři - Tulu, Ajku, Denise a Danušku. Více zde. Obě kočky jsme vzaly i s koťaty k nám. Ajka a Danuška nepřežily, Tula s Denisem jsou tak moc bojácní a plaší, že  se jeví oba jako neumístitelní.

Další fotky zde.

Denis je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou je Veronika Maňáková. Děkujeme!

 

Lulu 03

27. 4. 2015

lulu270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2014
Žije v depozitu Hodonín I.

Lulu je krásná kočika, kterou našli v Lužicích u železniční tratě spolu s jejími sourozenci, kteří dostali jména Natan, Kvido a Berry. U tratě koťata někdo odložil, aby se jich zbavil a lidé, kteří je našli je přinesli k nám do útulku.
15.2.2017 - Lulu u nás žije už 3 roky, je velmi plachá, jak vyrůstala z kotěcího věku, bylo to čím dál horší, lidí se bojí a nám se ji ani nedaří vyfotit. Lulu zůstane u nás a je vhodná pouze k adopci na dálku. 

Další fotky zde.

Lulu je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou jsou Sedlákovi s chlupatci. Děkujeme!

 

Anetka

3. 8. 2014

anetka-350.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 5/2014

Anetka je jednou ze čtyř kočičích slečen, které jsme přijali z útulku pro psy v ZOO Hodonín, kam je někdo přinesl, protože je našel v zahrádkářské kolonii.
15.2.2017 - Anetka je v útulku téměř 3 roky. S kočkami je veliká kamarádka, zato k lidem je nedůvěřivá a zůstala plachá. Má citlivé zažívání a trávící obtíže a zůstane u nás. Je vhodná pouze k adopci na dálku.

Další fotky zde.

Anetka je  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Zdeňka Hegerová. Moc děkujeme!

 

Berry

3. 7. 2014

berry250.jpeg

Kocour, kastrovaný, nar. 5/2014

 

Berry je krásný kocourek, kterého našli v Lužicích u železniční tratě spolu s jeho sourozenci, kteří dostali jména Lulu, Kvido a Natan. U tratě koťata někdo odložil, aby se jich zbavil a lidé, kteří je našli je přinesli k nám do útulku. Berry je roztomilý a hravý.
15.2.2017 - Berry byl nalezen jako kotě a vyrostl u nás v útulku. Žije tady už 3 roky a s kočkami vychází dobře, kontakt s člověkem odmítá. Zůstane u nás a je vhodný pouze k adppci na dálku.

Další fotky zde.

Berry je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou je Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 

Rudolfek

15. 5. 2014

rudolfek250.jpeg

Kocour, kastrovaný, nar. 4/2013
Žije v depozitu Hodonín I.

Rudolfek je kocourek, který pobíhal po silnici u Mikulčic mezi auty. Odchytla ho jedna naše známá a přinesla ho k nám. Tady jsme však zjistily, že kocourek je velice plachý, bojí se člověka a ani po několika měsících si na lidi nezvykl.
15.2.2017 - Rudolfek u nás žije už 3 roky. Je plachý a z tohoto důvodu zůstane u nás a je vhodný pouze k adopci na dálku.

Další foto zde.

Rudolfek je  adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou je Lenka Blažková.  Děkujeme!

 

Deyl

29. 4. 2014

deyl350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 10/2013
Žije v depozitu Hodonín II.

28.4.2014 u málo frekventované silnice na Pánově v Hodoníně uviděl projíždějící muž dva pytle. V každém svázaném pytli byl asi půlroční kocourek. Muž je odevzdal do psího útulku v Hodoníně a odtud volali nám. Kocourci byli umístění do nijak nekrytých klecí, byli zoufalí a vystresovaní. A tak náš pokus kocourky přendat do přepravek skončil u obou prokousnutím ruky. Klece jsme přikryly dekami a kocourky nechaly v klidu do druhého dne. Dnes už to bylo lepší a odvezly jsme je na veterinu a už jsou i po kastraci. Kocourci jsou oba černí, s delší srstí, oba jsou zdraví, byli čistí a dobře živení. U nás dostali jména Čip a Deyl.
15.2.2017 - Deyl je u nás už 3 roky a je plachý a vhodný pouze k adopci na dálku. Jeho sourozenec Čip už nový domov našel.

Další foto zde.

Deyl je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou je Vlasta Kocmanová & Majda, Heidi, Pátá, Sněhurka, Bára, Mia a Zrzek. Děkujeme!
 

Gábina

20. 1. 2014

gabina.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2013

 

Gábina se k nám dostala se svou sestřičkou už ve 3 týdnech, našel je pán u vinných sklepů. Gábina zůstala k lidem bojácná, kočky má ráda a myslíme si, že když se jí někdo bude věnovat, tak se bude taky mazlit, ale chce to trpělivost.
15.2.2017 - Gábina u nás žije 4 roky a přes veškerou snahu je plachá a už zůstane u nás.

 

Fotky Gábiny najdete zde.


Gábinka je adoptovaná na dálku, její adoptivní rodinou je MUDr. Gabriela Chudárková & kočičky Myšák a Gigi.

 

Jáchym 05

20. 1. 2014

jachym250.jpeg

Kocour, kastrovaný, nar. 8/2013

 

Jáchym byl nalezen  se svými sourozenci v Bojanovicích, kde se narodil plaché kočce. Jáchym je velice opatrný, bojácný k lidem, ale kočky má rád.
15.2.2017 - Jáchyma u nás žije už 4 roky. Už je  z něho dospělý kocour a nepodařilo se zbavit ho plachosti a strachu z lidí, zůstane u nás.

Fotky Jáchyma najdete zde.

Jáchym je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou jsou Jiřina Vyskočilová &  Išinka a Žanetka. Moc děkujeme!

 

Pralinka (02)

7. 10. 2013

pralinka250.jpeg

Kočka, kastrovaná, nar. 6/2013

Pralinku se jejími sourozenci odložil někdo v krabici za obchod v sousední vesnici. Koťátka měla asi 4 týdny, bohužel přežila jen Pralinka. Už je z ní krásná dospělá kočička s pěknou kresbou. Je milá, mazlivá, ale opakovaně nemocná.
16.1.2015 - Pralinka má chronický zátět dýchacích cest, téměř trvale hnisavou rýmu, bere léky a zůstane u nás.
11.10.2015 - Pralinka byla od nás přesunuta do dočasné péče v Hodoníně ke Světlance a Stázičce. Pralinka je chronicky nemocná, nikdo ji nechtěl a u nás v útulku to není pro žádnou kočku ten pravý domov. Pralince tady bude mnohem lépe a je pravděpodobné, že se zlepší i zdravotní stav, děkujeme!

Další fotky Pralinky zde.

Pralinka byla do 01/2015  adoptována na dálku - její  adoptivní rodina byla Jarmila Luňáková a Jiří Míšek a kočičáci Aicha, Malý, Pipi a Keksík. Moc děkujeme!

Pralinka byla opět adoptována na dálku - její  adoptivní rodinou je Romana. Děkujeme!

 

Amira

20. 2. 2013

amira350.jpeg

Kočka, kastrovaná, nar. 4/2012
Žije v depozitu Hodonín I.

Bílozrzavá Amira se narodila kočce v chatové osadě Lučina. Kočka tam nechala koťata a pak už se neobjevila. Koťat bylo původně pět, jedno se ztratilo, čtyři koťata přivezla paní, která má od nás
Chulia, k nám.
15.2.2017 - Amira je u nás 5 let a je hodně plachá, nedokáže navázat kontakt s člověkem a zůstane u nás. 

Fotky Amiry najdete zde.

Amira je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou jsou Šumberovi & kočka Čiča, kocouři Leon a Ondrášek a fenka Barunka. Děkujeme!

 

Ofélie 02

20. 1. 2013

ofeliee.jpg

Kočka, nar. 10/2012, kastrovaná

 

Mourečku Ofélii hodil někdo ještě spolu s Kailem ve Strážnici zavázané v tašce přes plot do zahrady. Jsou bojácní, ale citlivý přístup to snad spraví.
15.2.2017 - Ofélie u nás žije už 4 roky. Z koťátka vyrostla krásná dospělá kočka, ale své plachosti se nezbavila. Zůstane u nás a je vhodná pouze k adopci na dálku.

Fotky Ofélie najdete zde.

Ofélie byla do konce roku 2014  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byl Petr Elzner, Alfrédka a Marianka. Děkujeme! 

Ofélie je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Zdeněk Orság a Irena - Irísek spolu s kočičkami Kleofáškem, Amálkou, Jonáškem a Džerrym.  Děkujeme!

 

Bongo

12. 6. 2012

bongo300.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2011
Žije v depozitu Hodonín I.

Zrzavý Bongo žil odmalička v zahrádkářské kolonii, kde ho spolu s dalšími kočkami krmil pán, kterému dovážíme krmení. Když jsme ho brali na kastraci, zjistili jsme, že je nemocný. Navíc nebyl vůbec plachý, takže po vyléčení zůstal u nás a chtěli jsme mu hledat domov, ale ukázalo se, že
Bongo má chronické onemocnění horních cest dýchacích, špatně dýchá a musí brát pravidelně léky.
15.2.2017 - Bongo u nás žije už 5 let a zůstane tady trvale. Bongo je vhodný pouze k adopci na dálku.

Fotky Bonga najdete zde.

Bongo byl do 04/2013 adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Nina a její parta. Moc děkujeme!

Bongo byl od 19.4.2015 znovu  adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou jsou manželé Břečkovi a Toska - nejlepší kočka na světě. Moc děkujeme!

 

Čárka

30. 1. 2012

carka350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2011

Mourečku Čárku jsme spolu se sestřičkou přivezly z mlékárny, kam nás zavolali poté, co obě koťata spadla pod rampu a jejich matka se k nim nemohla dostat.
15.2.2017 - Čárka je u nás 5 let, je plachá a nedaří se nám ani pořídit nové fotky. Čárka je vhodná pouze k adopci na dálku.

Další fotky Čárky najdete zde.

Čárka je  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Karolína Hrubá & kočky Bertík a Uwrú. Moc děkujeme!