Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sašenka

19. 5. 2017

sasa350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2016
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

28.2.2017 - dnes odpoledne jsme přijali kočičku. Vyhladovělá se potloukala na parkovišti v Pasohlávkách a snažila se přidat k lidem. Je mazlivá a dostala jméno Sašenka.
4.4.2017 - Sašenka neprospívala, nejedla a tak byla minulý týden na prohlídce - proveden odběr krve a na ultrazvuku se prokázalo onemocnění HCM. Sašenka dostala léky, ale bohužel zatím zlepšení nepozorujeme.
19.5.2017 - Sašenčin stav se stabilizoval a tak jsme využili nabídku paní Lady Buchtíkové na dočasnou péči a Sašenka dnes odjela do Mutěnic za naší Malvínou. Bude tam mít mnohem větší klid a bude více času ji pomazlit. Děkujeme! A děkujeme i paní Kristýně Tuzové, že Sašenku podporuje adopcí na dálku a hradí jí léky a veterinární péči.

Další fotky zde.

Sašenka je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Kristýna Tuzová. Děkujeme!

Zprávy z dočasné péče:

20.5.2017
Dobrý den,
vše je zatím v pořádku. Saška dobře jí i pije, byla i na záchodě. S holkama se jen viděla:-). Syn jí říká "beranidlo", neboť naráží hlavičkou na vše, co je v cestě:-). Je to velmi milé a vděčné stvoření!

22.5.2017
Dobrý den,
vše je zatím fajn - seznámení s holkami proběhlo dobře, občas zasyčeníčko, ale v normě:-). Často žere, při mazlení na klíně mám už akupunkturní ranky na stehnech - jak přešlapuje a vytahuje labužnicky drápky na předních nohách:-). Hezký den, L.B.

24.5.2017
Dobrý den,
u nás je vše ok :-). Saška si našla svá oblíbená místečka, s holkami se pomalinku zžívá, žádné boje nebyly. Asi se necítí oboustraně ohrožené:-). Ani bych to nedopustila, zatím je nechávám společně samotné jen výjimečně :-).

5.6.2017
Dnes poprvé si HRAJE, měla malý záchvat  boje s pérky.

Kočky SOS:
U nás si Sašenka mezi ostatními kočkami vůbec nehrála! Tady je vidět, jak moc každá kočka potřebuje svého člověka, své doma. Děkujeme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář