Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sašenka

19. 5. 2017

sasa350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2016
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

28.2.2017 - dnes odpoledne jsme přijali kočičku. Vyhladovělá se potloukala na parkovišti v Pasohlávkách a snažila se přidat k lidem. Je mazlivá a dostala jméno Sašenka.
4.4.2017 - Sašenka neprospívala, nejedla a tak byla minulý týden na prohlídce - proveden odběr krve a na ultrazvuku se prokázalo onemocnění HCM. Sašenka dostala léky, ale bohužel zatím zlepšení nepozorujeme.
19.5.2017 - Sašenčin stav se stabilizoval a tak jsme využili nabídku paní Lady Buchtíkové na dočasnou péči a Sašenka dnes odjela do Mutěnic za naší Malvínou. Bude tam mít mnohem větší klid a bude více času ji pomazlit. Děkujeme! A děkujeme i paní Kristýně Tuzové, že Sašenku podporuje adopcí na dálku a hradí jí léky a veterinární péči.

Další fotky zde.

Sašenka je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Kristýna Tuzová. Děkujeme!

Zprávy z dočasné péče:

20.5.2017
Dobrý den,
vše je zatím v pořádku. Saška dobře jí i pije, byla i na záchodě. S holkama se jen viděla:-). Syn jí říká "beranidlo", neboť naráží hlavičkou na vše, co je v cestě:-). Je to velmi milé a vděčné stvoření!

22.5.2017
Dobrý den,
vše je zatím fajn - seznámení s holkami proběhlo dobře, občas zasyčeníčko, ale v normě:-). Často žere, při mazlení na klíně mám už akupunkturní ranky na stehnech - jak přešlapuje a vytahuje labužnicky drápky na předních nohách:-). Hezký den, L.B.

24.5.2017
Dobrý den,
u nás je vše ok :-). Saška si našla svá oblíbená místečka, s holkami se pomalinku zžívá, žádné boje nebyly. Asi se necítí oboustraně ohrožené:-). Ani bych to nedopustila, zatím je nechávám společně samotné jen výjimečně :-).

5.6.2017
Dnes poprvé si HRAJE, měla malý záchvat  boje s pérky.

Kočky SOS:
U nás si Sašenka mezi ostatními kočkami vůbec nehrála! Tady je vidět, jak moc každá kočka potřebuje svého člověka, své doma. Děkujeme.

25.2.2018
sasa350.jpgTakto si dnes užívala zimního sluníčka v dočasné péči v Mutěnicích.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář