Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Milánek (02)

24. 11. 2013

milanek-stranky.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2013

Milánka přivezli v neděli na pohotovost k naší paní doktorce lidé, kteří viděli jak ho srazilo auto. Milánek byl trochu potlučený a odřený, ale jinak v pořádku. Vyklubal se z něj mazel a přátelský kocour. Bude z něj v dospělosti vzrůstem veliký a krásný kocour. 
23.11.2013  na 1.umísťovací výstavě v Brně našel svůj nový domov a byl  umístěn  do bytu ke kočičce do Blanska.       

Fotky Milánka najdete zde.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Kofi

24. 11. 2013

dscf3544.jpgKočka, nar. 5 / 2013

Kofinka byla nalezena se svými sourozenci u vinných sklepů v Josefově. Je moc mazlivá a společenská. Kočky snáší velmi dobře. 23.11.2013 - Kofi našla svůj domov na I. umísťovací výstavě, v bytě, v Brně, kde je už jedna kočička.
 

Další fotky Kofi zde.

Kofi v televizi Dobré ráno na ČT2vstup 1vstup 2 a vstup 3 propagace První umisťovací výstavy koček v Brně.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Zoran (02)

24. 11. 2013

 zoran2.jpgKocour, nar. 5 / 2013

Zorana vysadila paní na silnici v uzavřené krabici a odjela. Za ní jel pán a nedalo mu to tak zastavil a krabici otevřel a našel v ní 3 malá koťata. Vzal je k sobě a pak nás vyhledal, jedno kotě umístil a další dvě se dostala k nám. Zoran má trochu delší srst a je to veliký mazlivý fešák.  23.11.2013  na 1.umísťovací výstavě v Brně našel svůj nový domov a byl  umístěn  do domku ke dvěma kočičkám  v Brně - Husovicích.      
 

Fotky Zorana z jeho pobytu u nás a z nového domova najdete  zde 

Zprávy z nového domova zde

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Vendulka (04)

24. 11. 2013

vendulkka.jpg

Kočka, nar. 4 / 2012

  28.4.2013 Vendulku s koťaty jsme převzali z Útulku Skalica, kam ji přivezli lidé, kterým porodila na zahradě v lavoru. Koťata, která přežila, přivezli v košíku a Vendulku, jako plachou vyděšenou kočičku, na popruhu s vodítkem. Ta se v útulku vyděsila..., když slyšela štěkot tolika psů, změny prostředí a hledala své koťata. Po těžkém porodu byla ve špatném stavu, lezla v útulku po zemi a snažila se schovat. Naštěstí se dobrovolnici útulku podařilo Vendulku asi po půl hodinovém lovení odchytnout. 

 Vendulka má za sebou hodně stresu, změn prostředí a není v dobrém zdravotním stavu. Vendulku jsme převzali k nám, jelikož Útulek Skalica nemá ve svých možnostech se postarat o malá koťata, která potřebují časté dokrmování a kvalitní veterinární péči. 
Vendulka si teď zvyká na nové prostředí a konečně začala jíst. Třem krásným zrzavým koťátkům se zatím daří dobře a budeme je i dále pečlivě sledovat. Jsou to dvě krásné kočičky a jeden kocourek. K adopci budou koncem června, případní zájemci si už můžou koťátko zamluvit.:-)
23.11.2013  na 1.umísťovací výstavě v Brně našla svůj nový domov a byla  umístěna do bytu v Brně jako jedináček.

 Fotky Vendulky s koťaty zde.
 
Fotky Vendulky z pobytu u nás a nového domova zde

 

Děkujeme Mudr. Daniele Vitouškové, kočičkám Jonášce, Danovi a Amince, že ji po dobu pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme! 

  Zprávy z nového domova zde:

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Vratíček

24. 11. 2013

 

p7140112.jpg

 Kocour, nar.3.6.2013

Černý kocourek. Je moc hodný a mazlivý. Rád si hraje i s většíma kočkama. Malý mlsoun. Rád šplhá a běhá. Velmi zvídavý. Je to sourozenec Chelsey a Fidorky. Do nového domova by neměl jít sám případně k podobně  starému kočičímu kamarádovi.23.11.2013 byl na 1.umísťovací výstavě v Brně umístěn k britské kočičce do Bytu ve Šlapanicích.

 

Další fotky Vratíčka zde

 

Děkujeme Darje Čablové, že ho po dobu pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Honzík06

24. 11. 2013

honzik06.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 3/2013

Honzík - bílý kocourek se potuloval po Národní třídě v Hodoníně, kličkoval pod auty, až si ho všimla paní, která ho vzala, aby ho něco nepřejelo a oklikou se dostal až k nám. Honzík je milé hravé, temperamentní kotě, ale je hluchý, což se někdy u bílých koček stává. Je vhodný pouze do bytu /vzhledem k svému handicapu/, ale musí mít parťáka ke hrám. 23.11.2013 byl na I. umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně místěn ke čtyřem kočkám, do bytu v Brně.
Fotky Honzíka z jeho pobytu u nás a z nového domova najdete zde.

Děkujeme jeho adoptivní mamince Taťáně Pelikánové a kocourkům Figovi, Damiánkovi a Dinovi,že ho po dobu pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Natálka alias Sovička

24. 11. 2013

Kočka, nar. 12/2012p4280084.jpg

Kočičku našla paní Natálie na sídlišti ve Skalici. Původně si kočičku chtěla nechat doma,ale jelikož měla půlroční miminko a bydlí v garsonce obrátila se na nás. Kočička se zprvu trošku bála. Dostala jméno po své nálezkyni Natálka, ale v depozitu se ujalo jméno Sovička, jelikož její velké očička vypadají přesně jako u sovy. Je moc zvídavá, všechno ráda prozkoumává a ráda si hraje s ostatními kočičkami. Je tak trochu i divoška hnedka jak začne hrát na honěnou je jako malá formulka...jen ten její ocásek se mihne a je fuč. A když na Vás kouká těma velkýma očkama prominete jí úplně všechno. 23.11.2013  na 1.umísťovací výstavě v Brně našla svůj nový domov a byla  umístěna  bytu v Brně jako jedináček, kde jí budou dělat společnost rybička a had a hlavně milující holčička.   
 

Fotky Natálky najdete zde

Děkujeme Jarmile Teturové a kočičkám Kátě a Klingerovi, že ji po dobu pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!

Zprávy z nového domova zde.

 

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Datlička

24. 11. 2013

datlicka.jpg

Kočka, kastrovaná , nar. 8/2012

Datlička je krásná mazlivá kočička mourovatá s nazrzlými chloupky. Našel ji pán v Hodoníně na Brněnské ulici, když se tam potulovala a přinesl ji k nám. U nás v depozitu se z ní stala ta nejmazlivější kočička. Jakmile uvidí prázdný klín hned ji máte tam a tulí se a lísá. Člověka miluje a děti taky. Ostatní kočky moc nemusí,ale své kočičí kamarády zatím toleruje, určitě si časem zvykne. Ráda se dívá z okna a pozoruje ptáčky na které štěká :D Schovává se do kočičího tunelu a čeká až se někde objevíte a může se mazlit. Je vhodná jako společnice pro starší lidi či do rodiny s dětmi, do bytu i domku se zahrádkou. 23.11.2013 na 1.umísťovací výstavě v Brně našla svůj nový domov a byla umístěna  do domku v Předkláštěří u Tišnova jako jedináček.   

 

Fotky Datličky najdete zde.

Děkujeme Petře a Janovi Studýnkovi, že ji po dobu pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Frank

24. 11. 2013

frank4.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 7/2012

Kocourka Franka hodil někdo paní v Žadovicích přes plot do zahrady. Frank je moc hodný, na ostatní kočky občas vrčí, obzvlášť když jsou u misky se žrádlem. Jinak pořád odpočívá. Pokud má náladu, tak se honí s Vojtíškem a skáčou všude po bytě. Oblíbil si postel a pokud není nikde k nalezení, tak tam ho večer určitě najdete. Jinak je moc klidný a vzorný při polykání tabletky. 23.11.2013 Na naší I. umísťovací výstavě našel Frank domov v Brně, v bytě, kde ho čeká kočička Sally.

Fotky najdete zde.

Děkujeme Věře Veselé a kočičkám Johance a Medlin, že ho  po dobu pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 10

Viky 02

24. 11. 2013

viky02-01.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 7/2012

Viky je úžasný sígřík, který si moc rád hraje, pořád něco loví, strašně rád se nahání a „pere“ s ostatníma koťatama, skáče, pobíhá, ale hlavně úžasně vrkotá – jak holoubek, takže si vysloužil přezdívku Vrkotálek. Je strašně ukecaný, pořád něco vykládá a i když už jde do puberty, pořád má ten vykulený miminkovský kukuč. A jako všechny koťata je i Viky umazlený a utulený, to pak dojde a mazlí se a mazlí a spokojeně vrní. Samozřejmě, že si taky nejraději ustele přímo na mně (tak jako dnes v noci), nebo aspoň vedle mě. Viky určitě není vhodný jako jedináček, potřebuje k sobě kočičího kamaráda nebo kamarádku, kamaráda nebo kamarádku, se kterýma by se pořádně vyřádil a pak mohl unavený spokojeně usnout a načerpat síly na další řádění. 23.11.2013 byl na I. umísťovací výstavě v Brně umístěn do Brna - Líšně, do domku.

 

Fotky Vikyho z pobytu u nás a z nového domova najdete zde.

Děkujeme Anně Zázvorkové  Produkce a Jazyková škola Most, že ho po dobu pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Matýsek(03)

23. 11. 2013

matysek250.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2012

Matýsek je neskutečný flegmatik a pohodář - vždycky sebou někde plácne, sleduje, co se okolo děje a spokojeně si pohazuje ocasem. Naprosto miluje okno, to je jeho - pozorovat co se děje venku, je strašná Kelišová.:-) Rád si zaleze do nějakého úkrytu, kde má klid - psí domeček, přepravka, zaleze pod deku nebo se schová do polštářů. Je to velký mazel, na člověku umí proležet hodiny a spokojeně vrnět. Jeho místo v noci je na polštáři za mojí hlavou - nejdřív na mě nějakou dobu pochoduje a stepuje a pak se jde za neustálého vrnění uložit. Funguje jako takový táta všech koťat, je to hlava rodiny, kápo - nové spolubydlící ze začátku moc nemusí, žárlí, ale naštěstí si na ně rychle zvyká a ví, že jeho pozici nikdo neohrozí.:-)  Byl již jednou umístěn, ale po týdnu vrácen s tím, že si nesedl s domácí kočkou. 23.11.2013  na 1.umísťovací výstavě v Brně našel svůj nový domov a byl  umístěn  do bytu ke kočičce v Brně.   

Fotky Matýska z jeho pobytu u nás a z nového domova najdete zde

Děkujeme Michaele Chromé, která Matýska do doby jeho prvního umístění podporovala formou adopce na dálku.
Děkujeme Aleně Staré a Davidovi Gurinovi, kočičkám Rozárce a Samuelovi, že ho po dobu pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!

Zprávy z nového domova zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Eliášek a Teo

17. 11. 2013

elias.jpgSeznamte se s Eliáškem. Eli je důkazem toho, jak krutí a nezodpovědní můžou být lidé. Našla ho naše dobrovolnice v igelitce, vyhozeného u silnice, kde zrovna odchytávala pejska. Eli byl velmi zanedbaný a nemocný. Byl neskutečně vyhublý, až jsme mu mohli spočítat každou kost. Na nožičkách měl zaschlé kusy bláta, které jsme dlouho odmočovaly a dávaly dolů. Eliášek je hravé kotě, rád objevuje a poznává nové věci. Vyhledává lidský kontakt, chce se mazlit a zdřímnout si na klíně. K ostatním zvířatům je přátelský a nebojácný, ani velký pes mu nevadí. Jeho srst potřebuje péči, bude nutné ho jednou za čas vyčesat. 20.10.2013 byl umístěn Eliášek do domku se zahrádkou v Kučerově a společnost mu budou dělat dva kocourci.
teo-stranky.jpgTeo a jeho bráška Baz byli nalezeni v lesíku v části Hodonína zvané Nesyt. Teo je stříbrný kocourek velice milé, mazlivé a zvídavé povahy. Jako všechna koťata umí i pořádně řádit. 17.11.2013 byl Teo umístěn k Eliáškovi.

Další fotky Eliáška zde 
Fotky Tea najdete
zde.

Fotky Eliáška a Tea z jejich nového domova zde.

Děkujeme Lence, Lukášovi a kočičím kamarádům z Prahy, že ho po dobu pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 9

Zoro(02) a Baz (nyní Kulíšek)

11. 11. 2013

zoro02-02.jpgbaz-stranky.jpgZoro pochází od lidí, kteří měli tři nevykastrované kočky a kocoura a obrátili se na nás o pomoc s umístěním koček a koťat, když se ocitli ve finanční tísni a potřebovali odjet za prací do zahraničí. Na svůj věk je hodně statný, bude z něj velký kocour. 7.8.2011 byl umístěn jako jedináček do domku se zahrádkou do Hodonína.
Baz a jeho bráška Teo byli nalezeni v lesíku v části Hodonína zvané Nesyt. Baz je "modrý" kocourek velice milé, mazlivé a zvídavé povahy. Jako všechna koťata umí i pořádně řádit. 
11.11.2013 byl  Baz umístěn k Zorovi.

Fotky Baze (nyní Kulíšek) a Zora z nového domova najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Fotografie: Zoro(02) v novém domově | Komentářů: 4

Jozífek

10. 11. 2013

 jozifek.jpg
Jozífek byl vyhozen i se svými sourozenci k vinným sklepům v Josefově. Je to moc krásný mazlivý kocourek, v mazlení je neodbytný, cpe se pořád na klín. Prostě když se chce mazlit tak se ho nezbavíte.
10.11.2013 byli  Jozífek a Kryštofspolečně umístěni do domku v Mikulčicích.Kryštof byl po 2 měsících vrácen, jelikož se mu v novém domově nelíbilo.


Fotky Jozífka  najdete zde
Fotky z jejich společného domova zde

Zprávy z nového domova zde

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Terezka(06)

9. 11. 2013

terezka06.jpgKočka, nar.10/2011, kastrovaná

Černobílá Terezka zůstala spolu s dvěma dalšími kočkami v nájemním bytě úplně samy, když je jejich majitelé opustili. Až po 4 dnech je tam našel pronajímatel. S majitelkou koček se mu nepodařilo spojit (nám také ne), její přítel řekl, ať si s nimi dělá co chce. Majitel bytu nás kontaktoval a kočky přivezl. Terezka byla jednou místěna ke kocourkovi Edovi, ale jelikož si s kocourkem nesedla a byla neustále ve stresu byla vrácena. Vhodná jako rozmazlovaný jedináček do bytu nebo do domku se zahrádkou. 9.11.2013 byla Terezka umístěna do Lučiny, k pejskovi, do domku s výběhem.

Zprávy z nového domova zde

Fotky Terezky z jejího pobytu u nás a z nového domova najdete zde.

 

 

 

Děkujeme Nadi Slavíkové & kočičkám Roxy a Angie, že Terezku během jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku.  

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Andulka(03), Indián(02) Lotka(02) a Líza(02)

8. 11. 2013

andulka03-01.jpg indian02-04.jpg lotka02_01.jpg

liza-stranky.jpg

O Indiánovi, Andulce, Lotce a Líze si můžete přečíst zde.

Děkujeme rodině Vykoukalových a Koukalových & kočkám Mau, Xeně, Fren a Hubertovi, kteří Indiána během jeho pobytu u nás podporovaly formou adopce na dálku. Děkujeme též Michaele Rejžkové, která stejným způsobem podporovala Andulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Sobinka

11. 10. 2013

 

ssobinka.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 2007

Sobinka se k nám dostala ze psího útulku, kam ji přinesli manželé, kteří se hádali, co s kočkou udělají. Je to britská kočička a má prý i rodokmen.
Nikdo se o ni nechtěl starat, vymlouvali se na alergii a na dovolenou. Kočka už rok žila venku, je hubená má špatnou srst a navíc byla březí. Ten den co ji tam přinesli bylo 40ti stupňové vedro, kočka stresem potratila a musela být kastrována.
Sobinka je milá, mazlivá, klidná kočka. 
11.10.2013 byla Sobinka umístěna jako jedináček do domku se zahrádkou v Hodoníně.

Další fotky Sobinky zde.

Fotky z jejího dočasného domova zde 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Cyrilek

6. 10. 2013

cyrilek.jpgKocour, nar. 5/2013

Cyrilek je krásný kocourek, který se k nám dostal z psího útulku, kam ho i se svý bráškoupřinesla jedna paní.Je milý, hravý a mazlivý. V novém domově potřebuje parťáka ke svý hrám. 6.10.2013 byl Cyrilek umístěn do Uherského Hradiště do bytu ke kočičce.

Fotky Cyrilka z pobytu u nás a z nového domova zde.

 

Děkujeme, že po dobu pobytu u nás ho podporovala  formou adopce na dálku paní Iva a kocour Ozzík. Děkujeme!


 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Maxík

28. 9. 2013

maxik.jpg

Kocour, nar. 2009, kastrovaný

Max je čtyřletý velký bílý kocour, kterého jeho majitelka trestala za to, že kadil mimo záchod. Žárlil na jejího syna, který má dva roky. Kocour to začal dělat když dítěti bylo půl roku a od té doby se spustil kolotoč trestů a křiku, takže kocour trávil dny zalezlý, nikdo se s ním nepomazlil a musím říct, že je to obrovský mazel. K nám ho přinesla paní, která krmí ve škole naše vykastrované kočky, protože se už na to nemohla dívat, je to totiž její snacha. Ještě říkala, že kocoura vyhodí za to že to dělá. Max tedy skončil u nás, a když chudák omylem schodil misku, tak nevěděl kde se má strachy schovat, myslel si, že dostane. Na záchodek chodí pěkně vzorně, a žádná nehoda mimo se nestala. Druhé kočky mu až tak nevadí, ale myslím, že by se lépe hodil ke kočce, která je méně mazlivá, protože on chce být první:-). Nehodí se k malým dětem, může být i rozmazlovaným jedináčkem nebo jako společník  k podobně staré kočce do  bytu nebo do domku se zahrádkou. 28.9.2013 byl Maxík umístěn do Bzence do domku jako jedináček.

Fotky Maxíka z jeho pobytu u nás i z nového domova najdete zde.

Děkujeme paní Daniele Jestřábové s manželem Romanem z Milotic a jejich početné zvířecí rodince, že Maxe během jeho pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 7

Adinka

27. 9. 2013

 adinkaa.jpg Kočka, nar. 6/2013

Adinku k nám přinesl pán z Bojanovic, kde byla i se svou sestřičkou odložená u vinných sklepů.

Koťata byla asi 3 týdny stará, ještě neuměla sama jíst.

Ujala se jich kojící kočka Růženka a vzorně se o ně starala.

Z Adinky vyrostla moc krásná a milá kočička.Je vhodná jako společnice , do bytu nebo do domku se zahrádkou27.9.2013 byla Adinka umístěna do Uherského Hradiště, do bytu ke dvěma kočkám a pejskovi.

 

Další fotky Adinky zde

Zprávy z nového domova zde.

 

Děkujeme, že po dobu pobytu u nás ji podporovala  formou adopce na dálku rodina Pacultova a kocourek  Zoro. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Lesanka

24. 9. 2013

  dscf3561.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2011

9.5.2013, odpoledne, volala paní z obchodu Lesanka na sídlišti, že mají na rampě za sloupem kočku se třemi koťaty, ráno bylo jedno mrtvé, že kočka syčí, jestli bysme pro ni nepřijely, jsou to potraviny, tak tam nesmí zůstat. Kočka byla za sloupem a u ní se motala dvě asi tři týdny stará koťátka. Daly jsme do misky maso a kočka hned začala jíst, tak jsem misku posunovala k sobě a kočku jsem vytáhla  ven, za ní hned koťata. 
Kočka není plachá, takže opět patřila nějakému zodpovědnému občanu města Hodonín, který ji vyhodil na ulici. Tak se u nás kočky berou! 
Dostala jméno Lesanka podle obchodu, kde se našla. Koťata jsou dva kocourci, jeden má trochu nemocné oči, mastička to spraví..Je vhodná jako společnice , do bytu nebo do domku se zahrádkou. 23.9.2013 byla Lesanka umístěna do Brna, do domku, jako jedináček.


Další fotky Lesanky zde

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Lada

17. 9. 2013

lada.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2012

20.4.2013 Dnes, v 9h. ráno, volala paní ze psího městského útulku, že na parkovišti před útulkem byla kočka v přepravce, vedle záchod, který byl plný silně znečištěného steliva, taška s hračkami a zbytkem steliva v sáčku. Kočka je želvovinová asi roč...ní, nevíme, co majitele dožene k tomuto kroku, protože podle vybavení co tam nechal, je patrné, že ji musel mít rád. Kdyby tam aspoň napsal, zda je kočka kastrovaná, protože poznat se to nedá jinak, než že ji budeme muset nechat operovat. Podle znečištěného záchodku to vypadá, že musela být pár dní někde zavřená, jíst zatím nechce. Kdyby holka uměla mluvit, hned by bylo jasno. Jmenuje se Lada podle paní z útulku. Lada je u nás velice nešťastná, bojí se druhých koček a je hodně nervózní. Prakticky neopouští skříňku v koupelně. Když se chviličku uvolní, jde vidět jak je hravá a moc by se chtěla mazlit. V novém domově by hodnou kočku nebo kočičky snesla, ale může jít i jako jedináček.  17.9.2013 byla Lada umístěna do Vlkoše, do domku, jako jedináček a má jen pro sebe babičku. Konečně šťastná Lada.:)

 

Fotky Lady najdete zde.

Děkujeme MUDr. Daniele Vitouškové, kočičkám Jonášce, Danovi a Amince, kteří Ladu během jejího pobytu u nás podporovali.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Mydlinka a Mazel

12. 9. 2013

mydlinka-a-mazel.jpg

Sourozenci, nar. 5/2013
Mydlinka a Mazel jsou jedni ze šesti koťat, která někdo vyhodil u Josefovských sklepů. V zimním období, kdy tam chodí lidé málo nebo vůbec, by nepřežila. Postoj tamních lidí, že se tam koťata "nějak uchytí" je opravdu smutný.
Mydlinka i Mazel jsou velice mazlivá a zvídavá koťata. U všeho musí být a všechno kontrolovat. Pro svou velice důvěřivou a naprosto bezstarostnou a nebojácnou povahu jsou vhodní jen do bytu. Mydlinka taky proto, že neslyší.
12.9.2013 byli společně umístěni do Brna, do bytu, ke dvěma kočkám a pejskovi. 

Fotky Mydlinky najdete zde
Fotky Mazla najdete zde
Fotky z jejich společného nového domova zde


Děkujeme Markétě Tranové, která Mydlinku během jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Eliška (02)

7. 9. 2013

eliska02.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2011

Eliška se k nám dostala ze sídliště, kde ji zachránil jeden pán, který měl od nás kočku. Honil ji a pokousal pes, byla strašně špinavá,hubená, asi se tam potulovala delší dobu.

Eliška je moc hodná klidná kočka, která druhé kočky moc nemusí, ale lidi má ráda. 7.9.2013 byla Eliška umístěna, do bytu ke kočičce v Hodoníně.

 

Další fotky Elišky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Rob a Dan

7. 9. 2013

rob.jpgdan.jpgKocouři, nar. 5/2013
Robinek a Daneček jsou dva ze tří koťat odchycených z kastrační akce na Slovensku. Dospělé kočky se vykastrovaly a koťátka teď hledají nový domov. Robinek velmi zajímavé zbarvení podobné kočce Habešské. Je to mazlivý hravý kocourek, vhodný do domku se zahrádkou. Rád venku objevuje nové věci. Zvyklý na ostatní kočky i pejsky. Daneček je hravý, mazlivý a nekonfliktní kocourek. Je velmi čistotný a zvyklý na ostatní zvířata. Je vhodný jako společník ke kočce nebo pejskovi do bytu nebo do domku se zahrádkou. 4.9.2013 byli společně umístěni do Řeže, do domku k pejskovi.

Děkujeme Jiřině Vyskočilové & kočkám Išince a Žanetce, které Roba během jeho pobytu u nás podporovaly formou adopce na dálku.

Děkujeme Zuzaně Ševečkové, Jakubovi & kočičce Kiki, kteří Danečka  během jeho pobytu u nás podporovaly formou adopce na dálku.

Zprávy z nového domova zde
Společné fotky z jejich nového domova zde

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Chelsea

6. 9. 2013

 p7140116.jpgKočka , nar.3.6.2013 

Chelsea je krásná bílá kočička, která se ráda mazlí. Je jedním z koťat ,které se narodily  bílé kočce Pavlínce v Mikulčicích. Ujali jsme se jich jelikož by nepřežili. Dovezla nám je paní, které nebyl lhostejný jejich osud. Chelsea si ráda hraje a dovádí s kočičími kamarády. Určitě by měla jít do nového domova jedním ze svých sourozenců.
6.9.2013 odjela do nového domova, kousek od Brna ke kocourkovi.

Další fotky Chelsey zde

Zprávy z nového domova zde

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Mopinka

5. 9. 2013

mopinka.jpgKočka, nar. 5/2013

Mopinka je jednou ze šesti koťat, která někdo vyhodil u Josefovských sklepů. V zimním období, kdy tam chodí lidé málo nebo vůbec, by nepřežila. Postoj tamních lidí, že se tam koťata "nějak uchytí" je opravdu smutný.
Mopinka je velice mazlivá a zvídavá kočička. U všeho musí být a všechno kontrolovat. Pro svou velice důvěřivou a naprosto bezstarostnou a nebojácnou povahu je vhodná pouze do bytu, jako společnice ke kočce nebo pejskovi. 5.9.2013 byla Mopinka umístěna do Havířova, do bytu ke kocourkovi.

Fotky Mopinky najdete zde

Zprávy z nového domova zde 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Vítek(02)

4. 9. 2013

vitek02-02.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2012

Moureček Vítek byl nalezen v Uherském Hradišti v parku, byl velmi zubožený a hladový, evidentně tam strádal delší dobu. Je mazlivý, hodný, kamarádský. Je vhodný jako společník k dalšímu zvířátku do bytu nebo do domku se zahrádkou. 28.8.2013 byl Vítek umístěn do Hodonína, do domku, k pejskovi a kocourkovi.

Fotky Vítka z jeho pobytu u nás a z nového domova najdete zde.

Zprávy z nového domova zde

Děkujeme Ivě a kocourkovi Ozzíkovi, kteří Vítka po dobu jeho pobytu u nás podporovali. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 10

Rufus (02)

27. 8. 2013

rufus--02-.jpg

Kocour, nar. 5/2013

Rufus se k nám dostal se svými dvěma sourozenci z Dubňan. Koťata někdo pohodil na hřiště, kde je našla paní, co má od nás kočičku Kolejku. Koťata byla hubená nemocná a moc nešťastná. Jedna kočička u nás zemřela.
Rufus se uzdravil a je z něho veliký mazel. Je vhodný jako společník , do bytu nebo do domku se zahrádkou
27.8.2013 byl Rufus umístěn ke kočičce do bytu do Boleradic.

Fotky Rufuse z pobytu u nás a z nového domova zde.

Zprávy z nového domova zde.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 5

Jeníček(02)

21. 8. 2013

dscf2833.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2012

Černobílého Jeníčka jsme odchytily v 12/2012 u činžáků. Někdo jej pravděpodobně vyhodil. Když jsme ho našly, tlačil se v takovém maličkém výklenku k činžáku, na kusu papíru. Byla mu veliká zima, byl vyděšený a hladový....  Byl nemocný, zprvu bojácný. Dnes už je velký pohodář a moc rád se mazlí. 21.8.2013 byl Jeníček umístěn ke kočce do domku se zahrádkou v Hodoníně.

Fotky Jeníčka z doby jeho pobytu u nás a z nového domova najdete zde.

Děkujeme Evě, Daně, Renatě a Lucce z Ratiškovic, že ho po dobu pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku.

Zprávy z jeho nového domova zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44

následující »