Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alenka Zelnicová

30. 3. 2013


alenka-zelnicova01.jpg

Bílomourka Alenka Zelnicová a Daisy pochází od paní Katzerové z Moravské Nové Vsi, která se ve svém domě v Moravské Nové Vsi starala o 10 kočičích nalezenců. V květnu 2011 jsme u ní nechaly vykastrovat 8 kocourů a od té doby tam pravidelně 1x měsíčně zavážíme krmení. Nyní však onemocněla a je upoutána na lůžko, takže se o kočky nemůže dál starat. Alenka Zelnicová a dalších 9 koček zůstaly opuštěné u domu.. Domluvily jsme prozatím, aby kočkám sousedky dávaly krmení, a pro kočky hledáme nový domov. Nyní je zvyklá na výběh, je tedy vhodná do domku se zahrádkou.30.3.2013 za pomoci O.s.Dobré ruce Zlín byla Alenka společně s Daisy umístěna k paní do Přibyslavi.

Fotky Alenky Zelnicové najdete zde, fotky všech koček z Moravské Nové Vsi zde.

Zprávy z nového domova:
2.4.2013
První den seděly uplně nakrčené,v neděli jsem si je začala brát pořád na klín a hladit a hladit,ta větší ta už je kamarádka prochází se po kuchyni,menší kočička,ta ještě trošku zalézá,ale už leží uvolněně a v noci vyprázdní misky,myslím,že to bude velmi dobré.

4.4.2013

Kočičky už se povalují v paniččině posteli a ta větší ta se prý pořád pořád pořát mazlí,nalákala je prý na kuře co pekla.Paní je z nich strašně strašně nadšená,syn jí slíbil že o víkendu přiveze notebook aby vám mohla poděkovat

 Videa, kde je Alenka Zelnicová:


Video pochází z května 2011, kdy jsme byly u paní Katzerové poprvé.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář