Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chuanita a Knoflenka

10. 1. 2018

chuanita270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Chuanita a Chulio jsou krásná koťata, která někdo odložil ke koňským stájím v Lužicích. Oba jsou mazliví a asistenti u všeho, Chuanita také ráda pečuje o koťata, je úžasná!  10.1.2018 - Chuanita odjela do nového domova spolu s Knoflenkou, do Ostravy, do bytu.

Další fotky zde.

Chuanita byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Jorga Lišková, Bucík, Liduška a Jeník. Děkujeme!
 

 

knoflenka.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Hodonín I.

23.9.2017 - Dnes ráno jsme přijali tři koťata! Paní Magda na silnici za Ždánicemi uviděla malinké kotě. Zastavila a v tom z křoví u silnice vyběhla další dvě o něco větší koťata! Malinká mourečka je Knoflenka, větší Martínek a tříbarevná kočička je po nálezkyni Magdička.
2.12.2017 - Knoflenka je miloučká, hravá a mazlivá kočička. Je zdravá, očkovaná a může do nového domova. Nevhodná jako jedináček. 10.1.2018 - Knoflenka odjela do nového domova spolu s Chuanitou, do Ostravy, do bytu.

Další fotky zde.

Knoflenka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli manželé Valentíkovi a kočička Mazlinka. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

10.1.2018
Dobrý den,
jen jsem Vám chtěla ještě jednou poděkovat. Holky zvládly cestu v klidu a pohodě. Jsme doma necelou hodinu a Chuanita už prozkoumala celý byt a přišla se pomazlit. Knoflenka vylezla před chvílí. Samozřejmě se ohlásíme v příštích dnech s fotodokumentaci.

chuanita-a-knoflenka2.jpg13.1.2018
Dobrý den,
jak jsem vám již psala, tak cesta proběhla klidně a bez komplikací. Když jsme dorazily domů a otevřely dvířka přepravky, tak se do 2 minut vydala na průzkum Chloé (Chuanita) a poté, co systematicky prošla celý obývák se vydala na obhlídku zbytku bytu. To jí trvalo asi 45 minut, během kterých Maze (Knoflenka) jen ležela v přepravce a vypadala spokojeně. Nakonec se ale i Maze odvážila vylézt a schovala se pod sedačku, tam za ní přišla Chloé jako velká ségra a dělal jí společnost. Přítomnost Chloé dodala malé Maze odvahu a do večera si i ona prošla byt. Noc byla klidná, jen Maze mírně poplakávala a Chloé s námi spala v posteli.
Po třech dnech se holky víc než zabydlely (nemají problémy s vyprazdňováním, žrádlem a obě pijí), mazlí se a hrají si s hračkami, spí na otevřených místech. Jsou to čertice, ale jsme za to rády :-) Maze je po kastraci čilá a břicho má v pořádku. Obě se prohánějí a číhají na sebe.

 

21.2.2018
ch3.jpgDobrý den,
holky už jsou s námi déle než měsíc a musíme říct, že se máme všechny skvěle. Proháníme se všechny navzájem, holky si účty vyřizují rovným dílem. Jsme moc rády, že je máme. Rostou nám před očima a mazlí se den ode dne víc. Denní režim se již plně zaběhnul, ale to baby nezastavuje v objevovaní nových skrýší a vymýšlení dalších lumpáren.


Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář