Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čita 03 a Zrzi

23. 9. 2017

cita.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2016
Umístění:
dočasná péče Valtice

Čita je kocourek, kterému kočičí mámu zakousl pes.
"
Jeho sourozence se mi zachranit nepodarilo.. Ale Čitulu jsem vypiplala na strikacce. On je totiz od bezdomovcu a ja jim chtela vykastrovat jeho matku, ale ona vypacila okenko u nas ve sklepe a vratila se k nim. Ja jela v ten tyden do porodnice a ona taky porodila .." Čita je mladý, hravý, s kočkami nemá problém.
11.3.2017 Čita našel domov na naší VIII. umísťovací výstavě, v Brně, v bytě a kamarádem mu bude pejsek.

Čita byl adoptován na dálku v dočasné péči.

 

zrzi230.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum Dubňany

Zrzi je kocourek, kterému zastřelii kočičí mámu - více najdete zde. Druhé koťátko bohužel nepřežilo. Zrzi se má čile k světu, u nás se ho ujala kočičí máma Kelly (koťata Daffy, Bela, Beky a Murko).
24.7.2017 - Zrzi u nás čeká na svůj domov už rok. Je to nádherný zrzek, mazel, rád se nosí přes rameno. Rád by měl v novém domově kamaráda. 23.9.2017 - Zrzi odjel do nového domova, do Brna, k Čitovi.

Další fotky zde.

Zrzi byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Radka s Lubou, Alfa, Beta a Megie. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

cita251.jpg12.3.2017
Tak prvni noc mame uspesne za sebou a sme moc spokojeni. Probihalo monitorovani noveho prostoru a celou noc mazleni. Uz je velky kamarad a i na pejska si zvyka dobre. Foto zasleme az se necha pekne odfotit je totiz hrozne akcni.
Dekujeme S+D

31.3.2017
Dobrý den,
Čita se ma u nás dobře, je to úžasný mazel, ale taky umí být pořádný zlobidlo. Se psem sice zatim nejsou nejlepší kamarádi, ale nemají spolu problém a respektují se. Zasílam par fotek. Š.

 

20.4.2017 cita205.jpg
Dobry den,
přestěhovali jsme se do nového bytu a Čitovi to prospělo. Je hodnější. Má tu svůj klid a se psem už jsou kamaradi jak je vidět na poslední fotce. I když občas něco vyvede, jsme za něj moc rádi. Děkujeme Š.

 

Zprávy po příjezdu Zrzinka:

zrzi250.jpg26.9.2017
Dobrý den,
moc děkujeme za Bartíka (Zrzinka). Je to ten největší miláček a mazel jakého jsme si mohli přát. Rád s námi spí v posteli a pěkně se rozvaluje. S fenkou vychází od zacatku bez problémů. Akorát s kocourem Čitem si na sebe pomalu zvykají a snad budou brzo kamarádi.
Děkuji Š.


27.11.2017
Dobrý den,
posílám par fotek z domova Bárta (Zrziho) a Čity. Mají se dobře. Jsou už kamarádi a občas se navzájem umývají, ale někdy se pořádně proženou po bytě. Ve čtvrtek jsem našla u nás před domem zrzavé malé kotě takže šlo hned se mnou domů v té zimě ho přece nenechám venku. Zatím se nikdo neozval, že by ho někdo hledal takže vypadá, že zůstane u nás napořád. S Bartikem jsou hned od začátku kamarádi, spí spolu a hrají si. Akorát Čita se drží od malého kocourka dál. Jemu holt trvá než si zvykne na někoho nového.
Moc děkuji za oba. Monika

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Čitula

(Jana, 3. 5. 2017 22:34)

Tak Čitula se u vás sklidnil a jeho tehdejší parťák Viktor zdivočel.. Jsem ráda že máte radost..

I Tobě Čito,pozdrav

(Daniela se svou kočkopartou, 3. 4. 2017 21:33)

a přání krásného,dlouhého života ve stínu lidské lásky!Jsi okatý zlatíčko.