Jdi na obsah Jdi na menu
 


Evita 02 a Bianka

20. 11. 2018

evita1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2018
Umístění:
depozitum Hodonín

11.6.2018 - Pánovi, který má v Miloticích firmu, se v dílně objevila kočka s už narozenými koťaty. Pán začal kočku krmit, ona se starala o koťata, ale dnes ráno koťata byla sama, kočka nikde. Koťata celý den plakala, kočka se až do večera nevrátila, tak jsme pro ně zajeli a krmíme stříkačkou ... Jsou to dva kocourci - zrzek Boris a černý Dan a dvě kočičky - želvovinová Evita a mourečka s rezavými flíčky Pigi. 5.11.2018 - Evita je zdravá, očkovaná a může do nového domova, kde by měla mít kočičího kamaráda! 13.11.2018 - Dnes odjela Evita do nového domova, do Ždánic, kde na ni čeká kocourek Garfield.

Další fotky zde.

Evita byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Kristýna Dohnálková. Děkujeme!

biamka.jpgKočka, nar. 6/2018
Umístění:
depozitum Hodonín II.

30.10.2018 - Dnes nám volali z firmy v Hodoníně, že se u nich objevilo kotě. Je to kočička, přijali jsme ji k nám a dostala jméno Bianka. 20.11.2018 - Bianka dnes odjela do nového domova za Evitou a kocourem Garfieldem do Ždánic.

Další fotky zde.

 

Zprávy z nového domova:

13.11.2018
Milá paní Tomalová,
ještě jednou moc děkujeme za Evitku, je to úžasná holčička. Cestu jsme zvládli dobře. Zatím se v novém prostředí bojí a než se rozkouká, tak má v obýváku svůj kouteček s pelíšky, kukaněmi, záchůdkem a samozřejmě svoje mističky. Trošku pokukovala i po laseru, ale je to na ní ještě moc brzy. Střídavě je zalezlá v kukani a chvíli zas mezi kukaněmi na dece – posílám v příloze fotky.
Už jsme se mazlili i v náručí, a dokonce i jednou předla, ale zatím je hodně vystrašená, tak ji spíše necháváme se rozkoukat.
S Garfieldkem na sebe dle očekávání zasyčeli a zavrčeli, jsou celí vyjukaní, ale po očku se sledují. Určitě dám za pár dní vědět, jak seznamování postupuje a jak se Evitce daří.
Děkujeme moc a posíláme pusu Darwinkovi a Leoškovi!
Zdraví, Věra a Michal Š.,, Ždánice

14.11.2018
Dobrý den, paní Tomalová,
noc proběhla dobře, zůstala jsem s Evitkou až do cca 3:30 hod. vzhůru – byla hodně vyděšená, tak jsem nechtěla, aby se bála. Ještě večer jsme spolu prolomily ledy, takže už je to moje velké mazlidlo. Přede, až se třese celý dům, mazlila se celé dopoledne. Také se pěkně napala, ráno zbaštila tuňákovou kapsičku a teď si pochutnává na kuřecí. I na záchůdku už byla. Takže vše vypadá na dobré cestě.
S Garfieldkem na sebe zatím jen koukají každý z jiného rohu, ale všimli jsme si, že Garfieldek se před Evitkou trochu předvádí a vypadá to, že trochu přestal smutnit! Evitka ho se zájmem pozoruje, určitě z nich budou brzy kamarádi :-)
Díky moc a dám za pár dní zprávu, jak to vypadá.
Věra Š.

16.11.2018
Dobrý den, paní Tomalová,
Evitce se daří dobře, je to moc šikovná holčička. Už se nebojí, celé spodní patro domu už má za svůj rajón, pěkně papá, chodí na záchůdek, hraje si s hračkami – neví, s čím si má hrát dřív, jestli s laserem, koulodráhou nebo míčkem :-) Dnes s námi dokonce celou noc spinkala v posteli i s Garfieldkem! Garfield sice za polštářem schovaný za mojí hlavou a Evitka zachumlaná do mé ruky, aby se k sobě náhodou moc nepřiblížili, ale pro nás je to moc krásný pokrok, že spolu takhle pěkně vydrželi na jedné posteli. Pořád se po očku sledují, ráno na sebe ještě syčeli, ale spíš už jen tak, aby „drželi tvář“. Při nandávaní obídkových kapsiček se totiž čumáčky pěkně pozdravili a oňuchali a potom spolu asistovali na lince bok po boku jak staří známí.
Přes den Evitka nejraději odpočívá v obýváku na stromě – posílám pár fotek. Včera jsme se s Evitkou byly podívat i u našeho pana veterináře – zapsat se a založit si kartu. Pan doktor Evitku moc pochválil, jaká je krásná, šikovná a zdravá holčička. Říkal, že tak pěkně opečované a zdravé kočičky z útulku vůbec ve své ordinaci nevídá. Takže tato obrovská pochvala patří jen a jen Vám, paní Tomalová, a já ji s radostí vyřizuji!
Zdravíme, Věra Š. s Evitkou a Garfieldkem

21.11.2018
Dobrý den,
s Biankou jsme cestu zvládly perfektně, byla moc šikovná. Doma hned vylezla z přepravky a suverénně prozkoumala celý obývák i kuchyň, skoro okamžitě se skamarádila s Evitkou a s naším pejskem, ani Garfieldek moc nefrfňal :-)

S Evitkou vedle sebe pěkně papaly a potom si celý večer moc hezky hrály, i Garfieldek se na chvíli přidal. Záchůdek také používá úplně vzorně.
Jinak ji musím opravdu pochválit, zatím vůbec nekouše (jen trošku zezačátku, ale opravdu maloučko, když bychom ji hladili po bříšku) – zjistili jsme však, že když se na ní hodně mluví, aby věděla a viděla, kdo ji bere či hladí, tak je strašně hodňoučká a nekouše. Moc ráda se chová a hladí, je to opravdu extrémně obrovský mazel! S Evitkou je to skvělá mazlicí dvojice  :-)
Úplně máme pocit, jako když už tu s námi bydlí odjakživa :-) Posílám i pár fotek, je tam Bianka i Evitka.
Připojila jsem i fotky Evitky, ona u nás nyní v podstatě všemu šéfuje a na vše dohlíží, ať už dělám cokoliv :-) Je to opravdu báječná holčička :-)
Ještě jednou děkujeme moc za obě holčičky, jsou to opravdová zlatíčka!
Přeji krásný den, Věra

20181126_131222.jpg29.11.2018
Milé Kočky,
posíláme s Evitkou a Biankou krátkou zprávičku z nového domova. Holčičky jsou nerozlučná dvojka a společnými silami totálně ovládly celý náš dům :-) Jsou úžasné.
Evitka stále drží pozici hlavního šéfa a umí si vše pěkně spočítat - to Vám z fotek bude určitě hned jasné :-)))
Je téměř nemožné vyfotit všechny naše chlupáče spolu, protože holčičky jsou pořád v „akci“ a lítají po celém domě. Odpolední odpočinek na mém pracovním stole však prý také není k zahození. V noci s námi spinkají celou noc spořádaně v posteli až do rána, zvláště Bianka si to opravdu užívá :-)
Jinak obě holčičky jsou neskutečně mazlivé a miloučké. Máme pocit, jakoby tu s námi byly odjakživa! Moc za ně děkujeme a všechny Vás moc zdravíme!
Věra a všichni chlupáčci

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář