Jdi na obsah Jdi na menu
 


Forest 02

5. 4. 2018

f1.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2015
Umístění:
depozitum Hodonín II.

2.2.2018 - Dnes jsme přijali kocourka. Přitoulal se na dvůr domu v Hovoranech. Paní ho asi dva týdny krmila a snažila se najít majitele. To se nepodařilo a tak jsme Foresta přijali, má starší zranění na nožičce.
3.3.2018 - Forest je zdravý, ale nechce se mu opustit karanténní klec! Je možné, že se mu nelíbí to velké množství koček kolem. K malým dětem nevhodný.
26.3.2018 - Forest už je normálně v kontaktu s kočkami, k člověku je mazel a je zamluvený! 5.4.2018 - Forest odjel do nového domova, do Prahy, do bytu, kde bude rozmzlovaným jedináčkem.

Další fotky  zde.

Forest byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Sylva, Josef a kocouři Brumelo a Dron. Děkujeme!


Zprávy z nového domova:

9.4.2018
Dobrý večer,
Forestovi půldenní samota zjevně nevadila, dobře se vyspal a má teď spoustu síly na hraní.a snaží se dosáhnout na odložené peříčko.
Hezký večer do Hodonína!
J.

06.jpg14.4.2018
Dobrý večer,
kocour nám dělá samou radost!
Už má očichaný celý byt, dokonce i v ložnici už byl, přestože tam za zrcadly bydlí dva divní kocouři, co se opičí a nejsou cítit. Je moc hodný, takový kliďas s živým zájmem o dění kolem a hravou povahou. Občas na nás pomňoukne a my chceme věřit, že tak vyjadřuje svoji spokojenost. Jen tu misku kdybychom mu prý plnili víc, to by pak život neměl chybu ;) Kdybyste chtěla vědět víc, zavolejte, ráda povyprávím. Snad Vás přiložené fotky potěší aspoň zčásti tak, jako nás těší Forest – vlastně teď už asi spíš Míša, Mišák, Mišáček, protože jak jste sama podotkla, je nakřížený s medvídkem.
Marie, Petr a Míša J.

Další fotky  zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář