Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kamil

14. 4. 2018

kamil350.jpgKocourek, kastrovaný, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Hrušky

31.8.2017 - Dnes nalezeno opuštěné kotě v Hodoníně, v Bažantnici u základní školy. Je to kocourek a dostal jméno Kamil.
14.11.2017 - Kamil je hravý, roztomilý kocourek. Je zdravý a může do nového domova. Pokud nebude celý den sám, může být i jedináček. 14.4.2018 - Kamil odjel do nového domova z X.umísťovací výstavy. Domov našel v Zastávce, v bytě s výběhem a čeká ho tam 7 kočičáků.

Další fotky zde.

Kamil byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Irena Ševčíková a 7 kočičáků u kterých Kamilek nakonec našel svůj domov! Děkujeme!
 

Zprávy z nového domova:

14.4.2018
Dobrý večer,
zasílám pár fotek z dnešního dne, Kamil obsadil ložnici, má tam krmení a záchod, moje WC ho neoslovily, do těch si max. lehne, musela jsem mu obnovit písek kterého jsem se s radostí zbavila, ale nevadí, věřím že i on dojde k ideálnímu stavu, jinak je schovaný pod postelí, na zavolání přiběhne, když ho poplácám po prdeli (rozuměj po stehně), hned leží
p1040166.jpgna zádech a mrská se a neví, jak by se nastavil, na stole se mrská tak, že shodí polovinu věcí, myslím že by mě měl nejraději jen pro sebe, na ostatní syčí a hlídá si, aby mu nikdo ani nečichl k písku, ostatní kočky na něho z dálky mrknou a klidí se, nechtějí přijít k úrazu, jinak je klid, žádné rvačky se nekonají, takže zatím dobré, zprávy o průběhu výchovy kocourka v Zastávce budou následovat (ještě pořád má ten mírně bolestivý a vyčítavý pohled, kterým mě dostal na netu).
Chtěla bych Vám složit velkou poklonu a díky za to, co pro kočky děláte, měla jsem dnes možnost trochu nakouknout do Vaší "kuchyně" a je to opravdu záslužné a obdivuhodné! Hodně sil (i finančních) přeje Š.

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář