Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muf 03

13. 3. 2018

muf300.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Kocourka jsme přijali 2.10.2017, byl nalezen v zahrádkářské kolonii. Dostal jméno Muf.
2.12.2017 - Muf je velký mazlík, ale při hře napadá ruku, hru trénujeme a zlepšuje se to.
5.3.2018 - Muf už ruku nenapadá, jen náznakem a okamžitě přechází k olizování. Nicméně by bylo dobré mu to nepřipomínat. Jinak je to veliký slaďoch. Pořád se chce chovat, staví se na na zadní a natahuje pacičky. Muf je zdravý, očkovaný a může do nového domova. Nevhodný jako jedináček. 13.3.2018 - Muf byl umístěn do Hodonína, do bytu, ke kočičce Mie.

Další fotky zde.

Muf byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Táňa Jankovičová a čičindy Kája a Terka.  Děkujeme!


Zprávy z nového domova:

1.jpg14.3.2018
Dobry vecer,
vcera Mia az do noci z kuchynske linky vrcela jak vrtacka a dnes uz si troufa, syci a vrci jakmile se Muf priblizi, ale Muf to nejak ignoruje a je uplne v pohode a Mia mu nevadi a ani se neboji. Ale dnes uz je to o dost lepsi, verim, ze si Mia zvykne.
Muf tu byl do 5 minut uz jak doma, je to velky suveren. A taky hlavne hrozny vsezravec, trha nam jidlo od pusy :-)
V patek podam podrobnejsi hlaseni.

16.3.2018
Dobrý večer, den třetí:
Mia už nevrčí ani nesyčí a to ani v blízkosti Mufa! Dnes ráno už si spolu hráli. Nahánějí se a dupou jak sloni... :-)

Ahoj, tady Muf:
Musím na sebe prásknout, že jsem hrozně hyperaktivní, především, když páníček/panička se právě vrátí z nákupu... to jim hned poskáču a prozkoumám zboží, není pro mně ani problém z tašky vytáhnout maso a podobné dobroty... Musím se ještě pochlubit, že jsem včera tak dlouho obtěžoval odpadkový koš až jsem ho nakonec celý převrhl...
Ráno jsem ještě např. běhal s Miou po bytě a jak si tak běhám, tak jsem vyskočil na konferenční stul a sejmul plný hrnek s kávou a celou jsem ji rozlil.
Nejvíce hyperaktivní bývám, když jdou páničci do kuchyně a něco otevírají nebo chystají, to se pak po paničce klidně vyšplhám, zaryju se do stehen a nepustím... ano zatím jen šplhám, jelikož zatím moc skákat neumím nebo nechci. Nejhuře zvladatelný bývám, když páníčci mají u sebe talíř s jídlem, tak to se třepu jak střelený, skáču okolo nich, strkám jim čumák do jídla a nenechám je ani najíst a (včera se mi takto podařilo ukrást z talíře řízek)!
Ale jinak jsem strašně hodný, mazlivý a rád se chovám, prostě mazel... rád si vlezu k páníčkum i do postele, když jdou spát.

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rozkošný kocourek!

(Daniela se svou kočkopartou, 14. 3. 2018 20:07)

Gratulujeme k jeho výběru,mějte se všichni rádi!