Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nikita

3. 2. 2018

nikita280.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2015
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Nikita je kočička, která byla nalezena nemocná na jedné ulici v Hodoníně. Je to hravá, mazlivá, neohrožená, divoška, která potřebuje ke hrám parťáka. Na svůj domov čeká více jak dva roky! Nevhodná jako jedináček. 3.2.2018 - Nikita dnes odjela do nového domova, do Prahy, do bytu, ke kocourkovi.

Další fotky zde.

Nikita byla adoptována na dálku - její adoptivní  rodinou byla rodina Ludvíkova & kocouři Max, Chip a Muf. Děkujeme!

Zprávy z nového domova:

3.2.2018
Celou cestu byla hodna a ani nemnoukla. Doma jsme ji otevreli prepravku tak tryskem zmizela. Chvili byla za zavesem a ted je v gauci.

4.2.2018
Dobrý den Lucie,
máme první noc za sebou. V noci Nikita určitě chodila po bytě, slyšeli jsme, jak naslapuje po podlaze. Bucivoj byl s námi v ložnici, tak máme jistotu, ze to byla opravdu ona. Vratila se zpatky do obýváku, jen změnila místo, teď stanuje za gaucem. Posilam foto.

5.2.2018
Dnes jsem přišla domu kolem páté hodiny, pozdravila Bucivoje a Nikitu, která byla na svém místě za gaucem. Byla jsem unavená, lehla si v obýváku na gauč a usnula. Do půl hodiny jsem se probudila a vidím Nikitu, jak chodí po kuchyni. Kdyz me zpozorovala, jak na ni koukám z obýváku, úplně zkameněla. Tak jsem dělala, ze na ni nekoukam a schovala si hlavu pod deku. Jenze akorát v tu dobu přicházel Mila a jak slyšela odemykani dveří, hned se běžela zase schovat za gauč, kde je doteď. Takze Nikita boduje! :-) Posílám fotky z web kamery. Nasnímala přes 3 000 fotek, Nikita musela být stále v pohybu.

9.2.2018
Dobrý den,
Nikita uz pravidelně opouští schovku a to i v případě, ze jsme doma. A nijak se neplizi. Vcera večer, jak se probudila, sla rovnou do kuchyně a když zkontrolovala misky, vyskočila na jídelní stůl a tam v klidu seděla. Porad teda platí podmínka, ze já se nesmím hýbat, jinak se běží zase schovat. Ale uz se nebojí, ani když zpozoruje, ze se na ni dívám. Jinak ráno zase oba behali jak vzekli. Pres noc Nikita vyjedla konzervicku a byla i na záchodě. O víkendu ji nechám otevřeny balkon, tak schválně, jestli se osmeli.

10.2.2018
Dobrý večer,
dneska máme všichni výročí = je to TÝDEN.
Nikita je právě za gaucem, ale zjistili jsme, ze je i výborná skokanka. Dnes jsme byli přes den mimo Prahu, abychom ji nestresovali víkend v kuse. Porad je opatrná, jenze je i hrozne zvědavá, tak vylézá čím dal častěji.

12.2.2018
Tak neděle byla odpočinková.
Nikita cele odpoledne prospala. Vzbudila se až navečer a to pak začala s turistikou. Uz skáče po nábytku v moji přítomnosti, kouká z okna, proste nádhera. Vcera nemnoukala, ale jako vrkaka! A dneska ráno uz s námi vstala, nebyla schovaná, opatrně pozorovala, co děláme. Dala jsem ji ranní konzervicku, to se ještě neodvazi k miskam, když jsme doma, ale vim, ze když odejdeme, naji se.

ni250.jpg14.2.2018
Zdravim Lucie!
Včera jsme byly s Nikitou nerozlucna dvojka. Jakmile jsem si sedla, uz byla u me. A hlavně abych drbala. I v noci na me byla nalepena. Chrochtaly jsme si blahem obě. Je drobná, ale taková atletka. A když běží, tak jakoby poskakuje. Porad dobře jí, uz jsem ji zrušila misky v obýváku a ji s Bucivojem v kuchyni. Co prolomila ten největší strach, nestacime valit voči. A porad povídá!

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář