Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zaira a Jonatán 04

21. 1. 2017

zaira300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2016
Umístění:
depozitum Mikulčice

Zaira byla nalezena v Moravské Nové Vsi, kde se potulovala střídavě u školy a školky. Děti které kotě našly, říkaly, že už ji tam viděly 1. září a pak že se ztratila. Zaira byla hodně vyhublá, zablešená a měla škaredý svrab. Je to moc hodná a mazlivá kočička, která si hned zvykla na všechny kočky v depozitu a nevadí jí ani pejsci. Nevhodná jako jedináček. 21.1.2017 byli Zaira a Jonatan společně umístěni do Moravské Nové Vsi, do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.
jonatan350.jpgKocour, nar. 9/2016
Umístění:
depozitum Mikulčice

Jonatána a jeho sourozence někdo vyhodil v Uhřicích ke koňským stájím. Koťata se v mrazu krčila pod keři a snažila se dostat do stájí. Jsou to tři kocourci (Jamie, Jonatán a Gabriel) a jedna kočička (Tia). Jonatán je odvážný kocourek, který rád prozkoumává okolí. Je moc mazlivý a přítulný. Nevhodný jako jedináček. 21.1.2017 byli Zaira a Jonatan společně umístěni do Moravské Nové Vsi, do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.


Zprávy z nového domova:

31.1.2017
Dobry večer,
kočky se teď akorát honí s manželem a se synem. Už bydlí v celem domě, Jonatanek se už dokonce nechá chovat. Říkají si o jídlo, když mají po krmení ještě hlad a milují naši společnost. Za žádnou cenu by nespali sami v pokoji. Jonatanek si dokonce řekne, když potřebuje na záchod a jsou nahodou zavřené dveře. Jsou hodní, šikovní, rádi dovádí a už se de facto ničeho nelekaji. Myslim si, že oba přibrali a že jsou spokojení. Kdybyste chtěla a měla čas, můžete nás kdykoliv přijet navštívit. Syn znovu onemocněl, tak je doma s námi. Poprosim manžela, aby stáhl fotky a dal je na web. A ještě - z obou se stali velicí kamarádi a Zairinka umyva Jonatana :-)
Přeji Vám hezky večer,
Eva

jon.jpeg31.5.2017
Dobrý den,
posílám Vám fotky těch  našich malých lumpíků. V tom koši byli ještě koťátka, teď už by se tam spolu nevešli. Přeji Vám hezký den.
Eva

 

 

 

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

krásná láska

(jolana a kočičí tlapičky, 2. 6. 2017 11:51)

kočičáků a syna! děkuji za to, že se mají tak dobře!hodně krásných dalších let

KRÁSNÉ ZPRÁVY

(Daniela se svou kočkopartou, 2. 2. 2017 19:47)

Takové zprávy z nových domovů potěší u srdíčka,díky za ně.Všem pohodový a šťastný život a pohlazení kočičím zlatouškům.

KRÁSNÉ ZPRÁVY

(Daniela se svou kočkopartou, 2. 2. 2017 19:46)

Takové zprávy z nových domovů potěší u srdíčka,díky za ně.Všem pohodový a šťastný život a pohlazení kočičím zlatouškům.