Jdi na obsah Jdi na menu
 


Daisy 02

3. 9. 2018

20180830_113843.jpgKočka, nar. 4/2018
Umístění:
depozitum Mikulčice

31.7.2018 - Dnes nám ale zavolala naše veterinářka MVDr. Plešová, že k ní přišly děti a přinesly šest (!) koťat, která našly na cvičáku pro psy v Hodoníně. Koťata jsou navíc nemocná a tak jsme je přijali, dvě do depozita v Hodoníně a čtyři do Mikulčic. Budeme se těšit, že z těchto dětí nevyrostou lhostejní dospělí, podobní jako ti, kteří koťata na cvičáku odložili. V Mikulčicích jasou dva mourovatí kocourci jsou Mireček a Mareček, mourovatá kočička je Niki, bílomourka Daisy. V Hodoníně II. kocourek se delší srstí je Denis a druhý je Derek. 22.8.2018 - Daisy byla umístěna do Moravské Nové Vsi za Zairou a Jonatánem. Více zde
30.8.2018
Daisy odešla před týdnem do nového domova, ale už třetí den vylezla dírou v síťce v okně do ulice a utekla. Po týdnu se ji podařilo najít ve velmi zuboženém stavu. Má těžké popáleniny na všech packách, na čumáčku, na bříšku a i na očích. Nemůže moc chodit, jíst a čurá si pod sebe. Dnes byla přijatá na veterinární kliniku do Uherského Hradiště a pokud vše dobře dopadne, domluvili jsme se s majitelkou, že Daisy vezmeme zpět k nám, protože bude vyžadovat zvýšenou péči.
Z našeho depozita:

d3.jpg3.9.2018
Dnes jsme přivezli Daisy z veterinární kliniky v Uherském Hradišti zpět do depozita v Mikulčicích. Je na tom mnohem lépe. V narkóze jí byly vyčištěny popáleniny a odstraněna nekrotická tkáň. Budeme s ni jezdit denně na převazy a mazat ji popaleniny na bříšku Hemagelem. Daisy při hlazení přede, mazlí se a má i chuť k jídlu. Daisy ještě nemá vyhráno, ale věříme, že jí bude den ode dne lépe.
7.9.2018 - Daisynka byla na převazu a tlapičky se krásně hojí. Už má obvázané jen zadní, potírají se chladivým gelem se stříbrem a v sobotu jdeme zase na převaz.

Další fotky zde.

Daisy je adoptována na dálku - její adoptivní rodinou jsou Mikulášek, Stelinka, Míša, Alda a kocour Mourek. Děkujeme!

Podmínky osvojení najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si Návod na kočku.

Na tom, čím krmíte, závisí zdraví vaší kočky!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář