Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bellamy

21. 9. 2017

bellamy350.jpgKocour, nar. 4/2017
Umístění:
depozitum Mikulčice

Bellamy je kocourek, kterého našla naše známá vyhladovělého u sebe na zahradě. Když se ptala v okolí, komu patří, tak jí sousedé řekli, že kocourek se tam toulá již několik dní. Po přijetí do depozita byl kocourek velmi unavený a zpočátku jen jedl a spal. Teď už se začíná rozkoukávat a se všemi se seznamuje. Je velmi mazlivý, rád se chová a nevadí mu ani pejsci. Bude moc vděčný za nový domov v domě se zahrádkou a ideálně s nějakým kočičím parťákem. 21.9.2017 - Bellamy odjel do nového domova do Šitbořic, do domku, ke dvěma kocourkům a pejskovi.

Další fotky zde.

 

Zprávy z noého domova:

24.9.2017
Dobré ráno,
posíláme hezký pozdrav z nového domova Belíska. Kocourek se pomalu seznamuje s celým domem, chodí na záchůdek a žere jak malá kyselina :-) Zrovna mně leží v klíně a přede. Na milost ho už vzal starší kocour Matýsek, mladší Čertík kolem něho našlapuje s připomínkou, že je to vetřelec, ale to se poddá.

bellamy200.jpg1.10.2017
Bellamy
je kouzelný kocourek, který pookřál na zahradě při průzkumu terénu spolu s našimi dalšími dvěma kočičáky. Vůbec mu nedělá problémy vracet se domů pro pomazlení a  k plné misce dobrot.  Jeho největším parťákem je pes Bárt,  který mu vždycky přenechá svůj pelíšek.

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář