Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Kočky, kterým jsme našly nový domov

31. 12. 2020

V této rubrice najdete všechny kočky, kterým jsme našli nový domov. Řazeny jsou tak, jak od nás odcházely - ty na konci výpisu jsou v novém domově nejdéle.
Zprávy z nových domovů se vám zobrazí po kliknutí na jméno kočky.

 

Terezka 09

12. 8. 2017

terezka350.jpgKočka, nar. 4/2017
Umístění:
depozitum Mikulčice

Terezka byla nalezena v Moravské Nové Vsi kousek od místa, odkud k nám strážnici přivezli kočku s koťaty. Myslíme si, že Terezka patřila k nim. Byla hladová a naříkala u silnice. Přijali jsme ji k nám, je to mazlík. Nevhodná jako jedináček. 12.8.2017 Terezka byla umístěna do Brna, do bytu, ke dvěma kočkám a pejskovi.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Tim 02

12. 8. 2017

tim350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Tima našel náš kamarád v Petrově, v přístavu u restaurace. Nikdo se k němu nehlásil. Timeček je úžasný kocourek, velký pohodář, uvrněný mazlíček, ale také divočák a raubíř, který nutně potřebuje kamarády -  nevhodný jako jedináček. 12.8.2017 Tim byl umístěn do Šardic, do domku ke třem kočičkám.

Další fotky zde.

Tim byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli manželé Pospíšilovi a kočičky Sárinka, Olivka, Datlička  a kocouři Bertík, Charlík, Denísek a Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Raduška

11. 8. 2017

r270.jpgKočka, nar. 2015
Umístění:
depozitum Hodonín II.

12.6.2017 - Zavolala nám paní, že v hospodě na Radějově je kočka, kterou si prý noví majitelé koupili i s hospodou, ale nechtějí ji tam a proto ji schválně nekrmí. Kočička tam žebrá o jídlo u hostů, kteří sedí venku na zahrádce a ti ji odhání. Má holé břicho bez chlupů a ztrácí srst i po těle. Kočičku jsme přijali k nám. Byla tak hladová, že snědla celou konzervu. Vypadaná srst je z podvýživy. Je tak moc vděčná a mazlivá, jen se tulí a baští.
13.7.2017 - Během měsíce se Raduška ukázala, jako nesmírně vděčné a mazlivé stvoření. První dny se jen tulila, předla a baštila ... Když leží vedle Lucky, drží se jí tlapkami .. A nejraději by adoptovala všechna koťata, stará se o ně, olizuje je a na videu je spolu s Kristýnkou, která si její péči náležitě užívá - podívejte se na video. Tak vyjímečná a skvělá je Raduška z Radějova a majitelům hospody nestála ani za misku jídla ... 11.8.2017 Raduška našla domov ve Zbyslavicích, v domku, kde jsou  čtyři kočky a dvě koťata, takže se bude mít zase o koho starat ...

Další fotky zde.

Raduška byla adoptována na dálku, její adoptivní rodinou byla Marta Jindrová a kocour Frištenský. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Natálka 04

8. 8. 2017

natalka350.jpgKočka, nar. 21.4.2017
Umístění:
depozitum Mikulčice

Kočka Jaruška u nás v depozitu porodila šest koťat, více zde. Jedno zemřelo a pět je u nás - Natálka, Nataša, Leila, Oliver a Jonáš. Nevhodná jako jedináček. 8.8.2017 Natálka byla umístěna do Hodonína, do bytu, ke kočce a pejskovi.

Další fotky zde.

Natálka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Alexandra Čechová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Mareček 02, Kryštof 08 a Bohoušek 03

7. 8. 2017

marecek350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum Hrušky

Mareček je jedním s pěti koťat nalezených v Lednici, v parku u školy. Pět koťátek (Mareček, Mireček, Bohoušek, Kryštof a Nelinka) se drželo spolu a krčilo v křoví - někdo sem odložil celý vrh koťat své kočky. Mareček je hravý a veselý kocourek a dokonce se umí i usmívat :-) Nevhodný jako jedináček. 26.11.2016 byl Mareček umístěn do Jedovnice, do domku, ke dvěma kočkám a psům. Domov našel na VII.umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně.

Další fotky zde.

Mareček byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla L. a kočky Ája, Bodinka a Lála s psí kámoškou. Děkujeme!
krystof350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum Hrušky

Kryštof je jedním s pěti koťat nalezených v Lednici, v parku u školy. Pět koťátek (Mareček, Mireček, Bohoušek, Kryštof a Nelinka) se drželo spolu a krčilo v křoví - někdo sem odložil celý vrh koťat své kočky. Milý, hravý a v novém domově potřebuje kamaráda. Nevhodný jako jedináček. 10.4.2017 byl Kryštof umístěn do Jedovnice, do domku, k Marečkovi, dvěma kočkám a psům.

Další fotky zde.

Kryštof byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Malotová Jana, Tomáš a kočička Micka. Děkujeme!
bohousek270.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum Hrušky

Bohoušek je jedním s pěti koťat nalezených v Lednici, v parku u školy. Pět koťátek (Mareček, Mireček, Bohoušek, Kryštof a Nelinka) se drželo spolu a krčilo v křoví - někdo sem odložil celý vrh koťat své kočky. Jako každý kočičí puberťák je i Bohoušek akční a hravý a potřebuje kamaráda. 7.8.2017 Bohoušek odjel do nového domova za svými sourozenci do Jedovnice.

Další fotky zde.

Bohoušek byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byla Darja Čablová. Děkujeme!

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Jiřinka 02, Ron, Sára 08 a Gabriel

7. 8. 2017

jirinka300.jpeg

 

ron370.jpg

 

 

 

 

sara350.jpggabriel350.jpgVíce zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Jurášek 03, Morris, Tadeáška a Leila

7. 8. 2017

ju250.jpegKocour, kastrovaný, nar. 6 / 2013

Jurášek je kocourek, kterého našla paní v Mikulčicích, když měl asi 4 týdny spolu s jeho dvěma sourozenci Jasněnkou a Ronem. Jeho maminka žila v opuštěném domě. Vedle domu bydlel soused, který při jednom sekání trávy koťata tak vyděsil, že se přestěhovala za plot, kde byla nalezena. Je to moc mazlivý  a milý kocourek, který hledá nový domov. Do nového domova může jít i k pejskovi. 18.10.2014 byl Jurášek umístěn do Prahy, do domku se zahrádkou, k pejskovi a kočičce.
Další fotky Juráška z pobytu u nás i z nového domova všech zde.

Jurášek byl po dobu pobytu u nás adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Věra Veselá s Johankou, Miškou(Medlin), Haničkou, Žofinkou, Bělinkou a Matýskem. Děkujeme!!


Kocour, kastrovaný, nar. 6/2014 morris250.jpg

Morris je kocour, který jednoho dne přišel k nám do depozita spolu s ostatníma kočkama. Najedl se a usnul. Nesnaží se odejít, vypadá, že je tu spokojený. Je to klidný a mazlivý kocourek, vhodný ke komukoliv a kamkoliv. 7.2.2015 byl Morris umístěn do Prahy, do domku k Juráškovi a k pejskovi a další kočce.

Další fotky Morrise z pobytu u nás zde.

Morris byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla firma IZOVELLA s.r.o. a kocour Markus. Děkujeme!

tade180.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2014

Tadeáška je jedním ze dvou koťat, které přivezl pán na veterinu. Byly jsme s ním domluveni na vykastrování jeho kočky, ale on ji přivezl i s jejími dvěma koťaty s tím, že s nimi domů nesmí, že je má v Hodoníně někde "udat" a tak samozřejmě obě koťata skončila u nás. Tadeáška je jako každá mladá kočka, mazlivá, roztomilá a velmi hravá, proto by neměla být sama, potřebuje ke svým hrám parťáka. 7.2.2015 Tadeáška umístěna spolu s Morrisem k Juráškovi do Prahy.

Další fotky Tadeášky z pobytu u nás zde.

Tadeáška byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byly Anna a Jitka Říhovy s habešánkem Mominkem. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 8

Halinka a koťata Emička, Šínka a Kašpar

3. 8. 2017

halina-kolaz-400.jpgVíce zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Pastelka

29. 7. 2017

p350.jpgKočka, nar. 10/2016
Umístění:
depozitum Hrušky

17.7.2017 - Pastelka - nádherná kočička, kterou paní nalezla v obilném poli u Blanska, když byla na vycházce se psem. Mezi obilím byly nasypány granule, takže tam kočičku někdo vyvezl i s "proviantem". 29.7.2017 - Pastelka byla umístěna do Lužic, do bytu místo Žofinky 02.

Další fotky zde.

Pastelka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Anička Nádeníčková z Brna Jehnic a kocouři Moris Mýval a Márty Mourek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Zlata a Adámek 03

25. 7. 2017

zlata370.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 8/2014

Zlata je  bílomourovatá kočička, kterou i z jejími sourozenci Viktorem a Klárou přivedla na zahradu u jednoho domu ve Vacenovicích kočka. Paní se koťat ujala, ale nemohla si je ponechat na trvalo a tak, když jim byli 4 měsíce, obrátila se na nás. 1.4.2016 - Zlata je miloučká, mazlivá kočička a čeká u nás na svůj nový domov už víc jak rok! Když přijde návštěva, schová se, nejde se ukázat a nechat pohladit, ale věřte, že svého člověka bude velmi milovat. Vyberte si Zlatušku a nebudete litovat16.4.2016 na naší VI.umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně byla Zlata umístěna do Frenštátu pod Radhoštěm, do domku, jako jedináček.

Další fotky zde.

Zlata byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Fornůskovi a kocouři Sting a Pierre. Děkujeme!
adamek240.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Adámek se jednoho dne objevil u směnárny na konci Hodonína směrem na Holíč. Kde se tam vzal, těžko říct. Je to černý kocourek, zlaté povahy - velice mírný a hodný, dobře vychází s kočkami.
12.7.2017 - Adámek je loňské kotě, vyrostl z něho nádherný, baculatý, bezproblémový a strašně rád se mazlící kocour. Když se podává papání, nikdy nesmí chybět! 25.7.2017 Adámek dnes odjel do svého nového domova do Frenštátu pod Radhoštěm za Zatuškou.

Další fotky zde.

Adámek byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Lenka, Libor, pes Justýnka, kočky Gája a Bína. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 8

Šípek

20. 7. 2017

sipek270.jpgKocour, nar. 10/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Na zahradu jednoho domu v Dubňanech přivedla kočka pět koťat, když je paní našla, dvě koťata byla mrtvá, zbylá tři - Bořek, Šípek a Toša i jejich matka Liduška jsou u nás a hledáme jim domov. Šípek je milý, hravý a mazlivý. Jen se ho dotknete, už přede. U nás mu není moc dobře, někteří kocouři ho šikanují. Nevhodný jako jedináček. 20.7.2017 Šípek odjel do nového domova, do Brna, do bytu ke kočce a pejskovi.

Další fotky zde.

Šípek byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Táňa Jankovičová a čičindy Kája a Terka.  Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Vilík 03

11. 7. 2017

vilik270.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2015
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Vilíka donesli jedné paní jako velmi nemocné a zavšivené koťátko, protože si s ním nevěděli rady. Paní Vilíka izolovala ve včelíně (aby nenakazil její kočky), kde chudák strávil úplně sám cca měsíc. Když jsme ho přebrali k nám, byl u vytržení z plných misek, z dalších koček, z mazlení a spaní v posteli. Stále běhal, chtěl si hrát, chtěl se mazlit, byl rozkošný! A to mu zůstalo do dnes. Bohužel, má chronický výtok z očí. Je to báječný, přítulný a mazlivý miláček. Má rád kočky, nevhodný jako jedináček. 11.7.2017 Vilík byl umístěn do Hodonína, do domku ke dvěma kočkám.

Další fotky zde.

Vilík byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Míša, Alda, Stelinka, Mikulášek a Micinka z Valtic. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Ríša 05 a Rebeka 03

4. 7. 2017

risa250.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Ríša byl nalezen v Žeravicích u jednoho domu, bylo velké horko a kocourek naříkal. Měl zahnisané oko, hubený. Byl tam asi dva dny, pak ho k nám dovezl soused, kterému ho bylo líto. 
14.6.2017 - Ríša je loňské kotě. Právě měl rok a vyrostl z něho moc milý a mazlivý kocourek a veliký fešák a NĚŽNÝ MEDVÍDEK. Nevhodný jako jedináček.
4.7.2017 - Ríša byl umístěn spolu s Rebekou do Brna, do domku se zahradou.

Další fotky zde.

Ríša byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Klára Chmelová s kocoury Maxíkem a Santafem. Děkujeme!

rebeka300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2014
Umístění:
depozitum Hodonín I.


Rebeka je mourovatá kočička, kterou našli lidé naříkat na zahradě u domu v Rybářích v Hodoníně, tehdy měla asi  2 měsíce. Přinesli ji k nám a dnes už je z Rebeky nádherná kočičí slečna, která čeká na svůj nový  domov. Je to naprosto úžasná kočička, která bude svého člověka velmi milovat, dokáže vás tlapičkami obejmout a můžete ji držet za packu a koukat spolu na televizi, a to doslova! Rebeka nemá ráda návštěvy a když někdo přijde, schová se, podobně jako to dělala Zuzanka, ale pokud dáte na nás a vyberete si ji, nebudete litovat!  9.4.2016 byla Rebeka umístěna do Uherského Hradiště, do domku se zahrádkou, jako jedináček. ALE 10.4.2016 byla Rebeka vrácena zpět.
4.7.2017 - Rebeka byla znovu umístěna, tentokrát s Ríšou, do Brna, do domku.

Další fotky zde.

Rebeka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou  byla Jana Horáková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Nugát 02

4. 7. 2017

nugat300.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 5/2015
Umístění:
depozitum Mikulčice

Nugát - kocourek, kterého se někdo zbavil tak, že ho vyhodil ke školce v Mikulčicích a jeho další osud mu byl lhostejný. Asi spoléhal na dobré srdce dětí a jejich rodičů a čekal, že se hladového a zoufalého koťátka někdo ujme. Nugátek byl velmi unavený a vysílený, lehl si ve školce ke dveřím a spal. A prospal celý den, kolem chodili lidi, křičely děti, ale Nugátka nic nevzbudilo. A tak se dostal k nám do mikulčického depozita. Je to velice energický, dobrodružný kocourek, ale především velký mazel. Není moment, kdy by Nugátek odmítl pohlazení, nebo vzít do náruče. Miluje lidskou společnost. U nás rád chodí ven, vyhřívá se na sluníčku a do toho občas honí mouchy, pouze do domku se zahrádkou. Na domov čeká už 1,5 roku! 4.7.2017 Nugát odjel do nového domova, do Újezdu u Brna.

Další fotky zde.

Nugát byl  adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byl Alijev Vjačeslav & kocour Kuza s kočkou Lízou. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Princezna 03

1. 7. 2017

princezna270.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2012
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Princezna je krásná bílá kočička s modrýma očima, není hluchá. Její majitelka zemřela a kočička zůstala u domku poblíž Uherského Brodu a přežívala zde 2 roky. Bohužel nebyla ani kastrovaná a tak rodila koťata. Když se letošním koťatům podařilo najít domovy, obrátila se komunita "Nalezené kočičky Uherské Hradiště" na FB s žádostí o pomoc. A protože kočka měla mléko, vzali jsme ji k našim koťatům nalezeným na hnojišti, ale Princezna je nepřijala.
25.6.2017 - Princezna je zdravá, očkovaná, kastrovaná a může do nového domova.
Je mazlivá a přítulná, větší skupinu koček nemusí a dokonce si v poslední době na jednu zasedla a šikanuje ji!
Je vhodná jako společnice, pouze jako jedináček. 1.7.2017 Princezna umístěna do Strážnice, do domku, k pejskovi.

Další fotky zde.

Princezna byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Jarmila, kocour Wilda, kočičky Sofi, Sisi, Evženka a Ajša. Děkujeme

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Jonáš 07

1. 7. 2017

jonas280.jpgKocour, nar. 21.4.2017
Umístění:
depozitum Mikulčice

Kočka Jaruška u nás v depozitu porodila šest koťat, více zde. Jedno zemřelo a pět je u nás - Natálka, Nataša, Leila, Oliver a Jonáš. Nevhodný jako jedináček. 1.7.2017 Jonášek byl umístěn do Prušánek, do domku, ke kočičce.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Bobeš 05

1. 7. 2017

bobes270.jpgKocour, nar. 3/2016, kastrovaný
Umístění:
depozitum Hodonín I.

1.12.2016
Včera po 23. hodině jsme měli telefon, že v Hodoníně na ulici Anenská se zdržuje už třetí den hladový kocourek. Nevíme, co paní vedlo k tomu, že volala až v noci, nicméně jsme na místo jeli a máme další příjem. Bobeš je zatím v karanténě. 
11.1.2017 Majitele se nepodařilo najít a Bobeš může do nového domova. Po vyšetření zjištěno, že v jednom oku má srůsty a toto oko mu trvale slzí. Jinak je to hodný, pohodový kocour a mazel. 1.7.2017 Bobeš odjel do nového domova, do Mikulova, do domku, ke třem kočkám.

Další fotky zde.

Bobeš byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Michaela Klásková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Natálka 03, Šira a Bohdanka

28. 6. 2017

natalka350.jpg

Kočka, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Natálka se přitoulala hladová k jednomu penzionu v Lužicích. Majitel penzionu hrozil jejím zabitím a tak byla převezena k nám. Natálka je nádherná kočička s elegantním kožíškem. Milá, mazlivá, hravá, zvědavá, ráda dovádí s ostatními koťaty.  Nevhodná jako jedináček. 16.9.2016 byla Natálka umístěna do Bzence, do domku ke kocourovi Matýskovi, kočičce Fifince a německému ovčákovi Brixovi.

Další fotky zde.
sira250.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2015
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Šira je dcera Savany, kočky, která přivedla svá koťata Širu a Tadeáška k domovu pro seniory. Máma Savana i Tadeášek už domov mají, ale Šira čeká na svůj domov už více jak rok. Nutně pro ni hledáme domov, je to mazlivá a velice hodná kočička a někteří jedinci si na ni zasedli a šikanují ji, Šira v depozitu trpí a bojí se. Může dělat společnost vaší kočce, ale může být i jedináčkem. 9.1.2017 byla Šira umístěna do Bzence, do domku k naší Natálce a ke kocourovi Matýskovi, kočičce Fifince a německému ovčákovi Brixovi. Moc za Širu děkujeme!

Další fotky zde.

Šira byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Jorga Lišková, Bucík, Liduška a Jeník. Děkujeme!

bohdanka300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2013
Umístění:
depozitum Hrušky

15.5.2017 - K útulku pro psy u ZOO v Hodoníně byla odložena krabice zalepená izolepou a k ní položen list papíru: "Je to kočka, 4 roky, kastrovaná. Žila v bytě s druhou kočkou a se psem. Nemá ráda děti." Co k tomu říct? Jak to může někdo, kdo má dvě kočičky a psa udělat? Kočička dostala jméno Bohdanka. Žere, mazlí se, ale zatím se bojí. Ještě potřebuje čas, ale určitě to zvládne. Video zde.
20.6.2017 - Bohdanka je u nás víc jak měsíc, ale stále se moc  bojí ostatních koček! Většinu času tráví ve skříni, proto by moc potřebovala do nového domova! S jednou hodnou kočkou nebo i psem určitě nebude problém a nebo jako jedináček. 28.6.2017 Bohdanka odjela do nového domova, do Bzence za Natálkou a Širou.

Další fotky zde.

Bohdanka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Zuzka a kocour Monty. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Tony

27. 6. 2017

tony270.jpgKocour, nar. 5/2017
Umístění:
dočasná péče Starovičky

21.6.2017 - dnes nám byla nahlášena tři opuštěná koťata v parku na Mírovém náměstí v Hodoníně. Jsou to kocourci - Žako, Žoly a Tony. Nevhodný jako jedináček.
27.6.2017 Tony byl umístěn do Veselí nad Moravou, do bytu, ke kotěti a pejskovi.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Buráček 03, Barnabáš 06 a Leoš Janáček

27. 6. 2017

burak370.jpgKocour, kastrovaný, nar. 20.8.2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Buráček byl nalezen jako týden staré kotě, u vinných sklepů v Hruškách. Poblíž byla nalezena kočka sražená autem, ale další koťata už se nenašla. Buráčka jsme museli krmit stříkačkou kočičím mlíčkem a dnes je z něho pěkný kocourek. Je to asistent, už nikdy nebudete nic dělat sami! Je to velký mazel, má rád kočky a v novém domově by měl mít parťáka na hraní. Nevhodný jako jedináček. 19.6.2017 byl Buráček umístěn do Schrattenbergu v Rakousku, do domku, ke kočce.

Další fotky zde.

Buráček byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byla Andrea Kudláčová a kočička Misha a Julča a kocourek Diamond. Děkujeme!

barnabas270.jpgKocour, nar. 3/2017
Umístění:
depozitum Hodonín II.

11.6.2017 - Barnabášek je kocourek, kterého někdo vyhodil z auta na silnici směrem na Lužice. Nádherný, milý, hravý.  Nevhodný jako jedináček.
27.6.2017 Barnabáš umístěn k Buráčkovi, do Schrattenbergu v Rakousku, do domku, k další kočce.

Další fotky zde.

Barnabáš byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Alexandra Čechová. Děkujeme!

 

leos50.jpgKocour, nar. 5/2017
Umístění:
depozitum Hodonín II.

7.6.2017
Dnes ráno jsme měly budíček. V Hodoníně na Janáčkově ulici naříkalo toto kotě. Je docela možné, že přijelo v motoru auta. Prcek je unavený a hladový ... Podle místa nálezu dostal kocourek jméno Leoš Janáček.
Nevhodný jako jedináček. 27.6.2017 Leoš umístěn s Barnabášem k Buráčkovi, do Schrattenbergu v Rakousku, do domku, k další kočce.

Další fotky zde.

Leoš Janáček byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli manželé Pospíšilovi a kočičky Sárinka, Olivka, Datlička  a kocouři Bertík, Charlík, Denísek a Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Kaira

27. 6. 2017

kaira270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum I.

Kaira je kočička, kterou našla paní na silnici směrem na Holíč, přivezla ji k nám a podporuje ji adopcí na dálku. Kaira byla dehydrovaná, podvyživená, začervená a nemocná. Kaira dostává antibiotika a odpočívá.
8.9.2016 - Kaira je zdravá a může do nového domova.
1.6.2017 - Kaira je poslední dobou z množství koček nervózní a asi by se jí líbilo v novém domově i jako jedináčkovi
27.6.2017 Kaira byla umístěna do Podivína, do bytu, jako jedináček.

Další fotky zde.

Kaira byla adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byla Tereza Knapová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Amigo 03 - Chanel

25. 6. 2017

amigo350.jpgKocour, kastrovaný
Umístění:
depozitum Hodonín I.

21.6.2017 - Velký, bílorezavý kocour, kastrovaný, dobře živený, nalezen v Hodoníně na třídě Bří Čapků s vážným poraněním přední končetiny. Po vyšetření na veterině rohodnuto, že nožička se musí amputovat.
25.6.2017 - Na našem FB Amiga poznala jeho majitelka a dnes si pro kocoura přijela! Kocourek Chanel se dostal omylem na balkón, který je sice zamřížovaný, ale jemu se podařilo mezi mřížemi protáhnout a vypadl. Kocoura hledali, letáky roznesli, volali i k nám, ale tehdy jsme o něm ještě nic nevěděli. Jak se kocour dostal ze sídliště Jihovýchod na druhý konec Hodonína se asi už nedozvíme, ale hlavně, že, je zase doma.
Operaci majitelka uhradí a tak pokud jste Amigovi poslali nějaký příspěvek, použijeme ho pro koťátka. Děkujeme.

 

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Bětka 03

12. 6. 2017

betuska370.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 8/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

 

15.5.2017 - Dnes jsme přijali kočičku z Vlkoše. Má sotva rok, je vyhublá, vyhladovělá, pokousaná psem ... Dostala jméno Bětka.
12.6.2017 Bětka odjela do nového domova, do Vlkoše, do domku ke dvěma kočičkám. Lidem, kteří ji našli a umístili k nám, bylo kočky líto, a tak zavolali a dnes si pro Bětku přijeli.

 

Další fotky zde.

Bětka byla adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byla Jana a kočičky Asinka a Elsinka z Ostravy. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Lili

9. 6. 2017

lili350.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 6/2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Lili byla nalezena u brány ČEZu v Hodoníně. Je to krásná mourečka, milá, hravá, mazlivá a tulivá. Nevhodná jako jedináček. 9.6.2017 Lili byla umístěna do Brna do bytu, ke kočce, která přišla o kamaráda.

Další fotky zde.

Lili byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli manželé Pospíšilovi a kočičky Sárinka, Olivka, Datlička  a kocouři Bertík, Charlík, Denísek a Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Katty

4. 6. 2017

katty300.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 05/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Katty byla nalezená opuštěná v Lužicích. Milá, hravá a mazlivá. Měla by mít kočičího kamaráda na hraní, ale pokud nebudete celý den z domu pryč a bude mít vaši společnost, může být i jedináčkem. 4.6.2017 Katty byla umístěna do Oslavan, do domku, jako jedináček.

Další fotky zde.

Katty byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Olina a Milan s kočkami Milčou a Florou. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Tuli

24. 5. 2017

tula350.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 5/2015
Umístění:
depozitum Dubňany

Tuli je jedním z koťat (Bobo, Sába, Murin, Čiko, Tuli a Suri), která našla paní v Dubňanech ve své garáži. Před tím našla před domem kočku, kterou srazilo auto, kočka nebyla její a tak nevědělĺa, že má v garáži šest koťat! Ta dala o sobě vědět, až byla hladová, bylo jim asi měsíc. Tuli je hravé a zvídavé kotě. 24.5.2017 byla Tuli umístěna do Vracova, do domku, jako jedináček.
21.11.2016
Tuli vyrostla a dospěla. Je to mazlivá kočička a ráda si chodí pro pohlazení a přitulit se. V novém domově může být jako jedináček nebo s kočičími kamarády.

Další fotky zde.

Tuli byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Zuzka a kocour Monty. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Sheba

19. 5. 2017

sheba400.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Sheba jedno ze tří koťat (Kokkie, Sheba a Dusty) ze skládky odpadků mezi obcemi Mutěnice a Čejkovice, kde je našli turisté z Čech. Hravá, milá, zvídavá - jako všechna koťata. 19.5.2017 Sheba byla umístěna do brna, do bytu, ke kočce Ajše.

Další fotky zde.

Sheba byla adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byla Dagmar Stolínová a kočička Mici, kocourek Jazz a fenka Majda. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Spajk, Kristián 02 a Diana 03

17. 5. 2017

 

kristian02-14.jpg spajk09.jpg

diana270.jpgO Spajkovi, Kristiánovi a Dianě si můžete přečíst zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Barny, Prcek 02, Malenka 02 a Ernest

13. 5. 2017

Obrazek Obrazek

malenka350.jpg

 

Více Barnym, Prckovi, Malence a Ernestovi si můžete přečíst zde.

 

 

 

 

ernest300.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37

následující »