Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Kočky, kterým jsme našly nový domov

31. 12. 2020

V této rubrice najdete všechny kočky, kterým jsme našli nový domov. Řazeny jsou tak, jak od nás odcházely - ty na konci výpisu jsou v novém domově nejdéle.
Zprávy z nových domovů se vám zobrazí po kliknutí na jméno kočky.

 

Kešu

20. 1. 2018

kesu270.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2017
Umístění:
depozitum Hodonín I.

11.7.2017 - Dnes jsme přijali kocourka, kterého lidé našli na silnici mezi Hodonínem a Lužicemi. Uprostřed noci tam naříkal, opuštěný, unavený a hladový ... Dostal jméno Kešu. 22.8.2017 - Kešu je zdravý, očkovaný a může do nového domova. Nevhodný jako jedináček. 20.1.2018 - Kešu odjel do nového domova, do Starovic, do domku, ke třem kočkám.

Další fotky zde.

Kešu byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Radka s Lubou, Alfa, Beta a Megie. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Lilly

16. 1. 2018

pizap.com15160300946372.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2017
Umístění:
dočasná péče Vracov

Lilly byla nalezena u školy ve Vracově, ani po vyvěšení letáků a inzerování se původní majitel nepřihlásil. Lilly je krásná, dlouhosrstá, tříbarevná kočička, bezproblémová, hravá, zvyklá na děti i psy. Nevhodná jako jedináček. 16.1.2018 - Lilly odjela do nového domova, do Dubňan, do bytu, kde bude mít kočičího kamaráda.

Další fotky zde.

Lilly byla  adoptována na dálku v dočasné péči. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Anabella

14. 1. 2018

anabella270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Anabella se objevila v Tvarožné Lhotě. Paní ji venku nějakou dobu krmila, ale místní si začali stěžovat, že jim "skáče na auta", odháněli ji a tak se paní obrátila na nás. Anabellka je kočička mazlivá vášnivě - vráží hlavičkou do ruky, válí sudy a úplně šílí :-) Je upovídaná, ale je zatím lekavá a nebude vhodná k malým dětem. Kočky tak nějak snáší a toleruje, ale kdo se přiblíží moc, tak dostane po čenichu. Může být i jedináček. 14.1.2018 - Anabella odjela do nového domova, do obce Herálec, kde bude v domku rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Anabella byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Malotová Jana, Tomáš a kočička Micka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Moly 03 a Cipísek 02

14. 1. 2018

moly03-01.jpgBílomourečka Moly se spolu se svými sestřičkami Fidorkou a Doly potulovala v Hluku na ulici. Nejspíš je tam vyhodil jejich majitel. Všechny tři jsou velmi mazlivé, opravdová zlatíčka, vhodné do bytu i do domku se zahrádkou. 7.1.2011 byla umístěna ke kocourovi do bytu do Brna.
 

 

cipisek250.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Cipísek byl v mrazivém počasí nalezen opuštěný ve školní zahradě na Větrné Hůrce v Hodoníně. Je to nádherný světlý mourek, milý, mazlivý, rád si hraje a provokuje ostatní kočky. Zpočátku bude opatrný. Nevhodný jako jedináček. 14.1.2018 - Cipísek odjel do nového domova k Moly, do Brna.

Další fotky zde.

Cipísek byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Katka s kočičákem. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Grey

13. 1. 2018

grey350.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 5/2017
Umístění:
Depozitum Hrušky

Krásnou šedou kočičku hodil někdo přes plot domu v Hruškách, kde máme depozitum. Dostala jméno Grey. 13.1.2018 - Grey byla umístěna do Prahy, do domku, ke dvěma pejskům.

Další fotky zde.

Grey byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla MVDr. Jana Charvátová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Kaira 02

13. 1. 2018

kaira300.jpgKočka, nar. 9/2017
Umístění:
dočasná péče Starovičky

19.11.2017 - Dnes někdo odložil dvě dvouměsíční kočičky u Tesca v Mikulově. V zimě, v dešti, koťátka byla moc vystrašená. Zrzečka je Cecilka, mourečka Kaira. Nevhodná jako jedináček. Proč koťata dvě13.1.2018 - Kaira odjela do nového domova společně s kocourkem Vilíkem z Dočasky u Katky, do Lednice, do domku.

Další fotky zde.

Kaira byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Lenka, Libor, pes Justýnka, kočky Gája a Bína. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Chuanita a Knoflenka

10. 1. 2018

chuanita270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Chuanita a Chulio jsou krásná koťata, která někdo odložil ke koňským stájím v Lužicích. Oba jsou mazliví a asistenti u všeho, Chuanita také ráda pečuje o koťata, je úžasná!  10.1.2018 - Chuanita odjela do nového domova spolu s Knoflenkou, do Ostravy, do bytu.

Další fotky zde.

Chuanita byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Jorga Lišková, Bucík, Liduška a Jeník. Děkujeme!

knoflenka.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Hodonín I.

23.9.2017 - Dnes ráno jsme přijali tři koťata! Paní Magda na silnici za Ždánicemi uviděla malinké kotě. Zastavila a v tom z křoví u silnice vyběhla další dvě o něco větší koťata! Malinká mourečka je Knoflenka, větší Martínek a tříbarevná kočička je po nálezkyni Magdička.
2.12.2017 - Knoflenka je miloučká, hravá a mazlivá kočička. Je zdravá, očkovaná a může do nového domova. Nevhodná jako jedináček. 10.1.2018 - Knoflenka odjela do nového domova spolu s Chuanitou, do Ostravy, do bytu.

Další fotky zde.

Knoflenka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli manželé Valentíkovi a kočička Mazlinka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Bruno 04

8. 1. 2018

bruno350.jpgKocour, kastrovaný, nar.
Umístění:
depozitum Hrušky

Bruna přinesla do našeho depozita v Hruškách sousedovic holčička s "vysvětlením", že "omylem vlezl sestřenici do auta a pak do tašky a ona jej donesla domů a maminka ji posílá k nám, protože oni si ho nechat nemůžou" ... 
4.1.2018 - Bruno je velký milovník, mazel a dokáže se hodiny mazlit, nemá problém s kočkami, ani psy, ani s dětmi a může jít kamkoliv, ale potřebuje parťáka! Nevhodný jako jedináček. 8.1.2018 - Bruno byl umístěn do Ledců, do domku, ke třem pejskům a kočce.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Florián 02

6. 1. 2018

florian380.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum Mikulčice

Florián se hladový a špinavý potuloval v Mikulčicích. Nakonec našel místo, kde krmíme venkovní kočky a tam zůstal a spinkal pod keřem. Byl moc unavený a zadní levou nohu měl skrčenou a vůbec na ni nedošlápl. Ze začátku se nenechal chytit, protože se moc bál, ale nakonec se to podařilo. Jak zjistil, že mu nikdo neublíží a má pořád plnou misku, tak klidně odpočívá v kleci, ale je vidět, že ho noha bolí. Včera paní doktorka udělala rengen a zjistila, že má nohu pokousanou a má tam abces. Dostal antibiotika a odpočívá.
9.7.2017 - Floriánek byl dlouho v přednabídce, nožička se špatně hojila, ale dnes už je v pořádku. Rád se povaluje na gauči, je vhodný i do bytu. 6.1.2018 - Floriánek byl umístěn do Mikulčic, do domku, ke dvěma pejskům a dvěma kočičkám.

Další fotky zde.

Florián byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla  MUDr. Daniela Vitoušková s Davídkem a kočičky Jonáška, Bertík, Dan a Aminka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Faustýna

6. 1. 2018

faustyna300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2014
Umístění:
dočasná péče Kostice

Faustýna je milá a mazlivá kočička, která se přitoulala na dvorek jedné paní v Kosticích. Paní ji začala krmit, ale všimla si, že kočička kulhá a má sedřené nožičky, tak zavolala k nám.
23.2.2017
Dnes jsme s Faustýnkou byli na vyšetření na veterinární klinice v Uherském Hradišti u MVDr. Kaděry. Faustýna má starší zranění, zlomené obratle, posunutou pánev a obě nožky jsou zlomené, jedna je horší - je  na ní rozdrcená kloubní jamka a roztříštěná stehenní kost a tato nožička se bude muset amputovat. Pan doktor se domnívá, že musela být sražena autem, zpočátku se nemohla vůbec pohybovat a tahala nožky za sebou, proto ta sedřená srst. Faustýnka musela velmi trpět. Faustýnku jsme na klinice zrovna nechali a zítra ji čeká amputace.

27.2.2017 - Dnes jsme přivezli zpátky Faustýnku. Je po amputaci a zvládá to úplně skvěle, krásně si tu hopká. Dobře baští, je dobře naladěná a umazlená.
20.3.2017 - Faustýna změnila názor na kočky, vadí jí a nastěhovala se do koupelny.
6.1.2018 - Faustýna má domov. Dočasná péče v Kosticích se pro ni stala domovem trvalým. Děkujeme.

Další fotky zde.

Faustýna byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Zuzana a Petr s kocourkem Sisilkem a kočičkami Čírinkou, Sněhurkou a Blackie. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Gusta a Lumír

5. 1. 2018

gusta250.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Kocoura Gustu našla paní v prosinci, u statku, kde se krmí plaché kočky, přišel hladový, zubožený. Je nemocný, dostává antibiotika a odpočívá.
8.2.2017 - Gustík je zdravý! Je to krásný kocourek se stavbou těla trochu jako buldoček. :-) Neuvěřitelně milý, stále dobře naladěný, místo mňoukání vrká jak holoubek a celkově působí veselým dojmem. Velmi kamarádský ke kočkám i k lidem. Z našeho depozita: "Gustík se motá pod nohama, asi abych o něj zakopávala a pak se mu omlouvala, to ho musím vzít do náruče a mazlit."   5.1.2018 - Gusta a Lumír společně umístěni do Čeložnic, do domku, k dalším kočičkám.

Další fotky zde.

Gusta byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Sylva, Josef a kocour Bendžin.

lumir300.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.

28.2.2017 - večer jsme jeli do Mutěnic. Volala nám paní, která krmí námi odchycené a kastrovné kočky u statku v Mutěnicích, že se jí tam objevil zraněný kocourek. Na místě jsme zjistili, že kocourek není zraněný, je jen v zoufalém stavu - nemocný, dehydrovaný, hnisavý výtok z očí i nosu ... katastrofa :-( Přes noc zůstane na veterině, kde dostane infuzi a budeme doufat, že to zvládne. Dnes je Lumíra, takže je to Lumír. 14.3.2017 - Lumír se po dvou týdnech výrazně zlepšil.
11.5.2017 - Lumír je zdravý a může do nového domova. Je to pohodář, mazel, výborně vychází s kočkami a rád si s nimi hraje.
5.1.2018 - Gusta a Lumír společně umístěni do Čeložnic, do domku, k dalším kočičkám.

Další fotky zde.

Lumír byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byla Veronika Bendlová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Gobi

2. 1. 2018

gobi350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 2015
Umístění:
dočasná péče Mor. Nová Ves

Gobi a jeho sourozenci Dag, Guči a Flip jsou týrani kocourci, kteří prožili svůj život od narození do cca 6 měsíců uvěznění v kotci králíkárny s nedostatkem vody a jídla. Více se dozvíte zde. U nás si pomaloučku zvykají, ale zatím jsou stále velmi bázliví a zatím nevíme, jestli někdy bude možné umístit je do nových domovů.
3.8.2016 - Gobi zůstal stále velmi plachý a navíc si na něj v depozitu zasedli někteří kocouři. Rozhodli jsme se, že Gobiho přestěhujeme na oplocený pozemek a myslíme si, že mu tady bude mnohem lépe.
25.1.2017 - Stalo se, v co jsme vůbec nedoufali. Gobi se na oploceném pozemku, ve volném prostoru přestal svých lidí bát a stal se z něho doslova mazel. K cizím lidem zůstává stále ostražitý, ani pohladit se nenechá. S kočkami nemá problém a rád si hraje. Vzali jsme ho na zkoušku do dočasné péče. 2.1.2018 - Paní Markéta, která měla Gobiho v dočasce se rozhodla si kocourka ponechat trvale a po všem co zažil už ho nestresovat přesunem do jiného prostředí.


Další fotky zde a z pobytu u nás zde.

Gobi byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byli Jolana, Jarda a kočičáci Týna, Fišta a Hubert, Matěj, Myšiš a Máca. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Cecilka

1. 1. 2018

cecilka4.jpgKočka, nar. 9/2017
Umístění:
dočasná péče Starovičky

19.11.2017 - Dnes někdo odložil dvě dvouměsíční kočičky u Tesca v Mikulově. V zimě, v dešti, koťátka byla moc vystrašená. Zrzečka je Cecilka, mourečka Kaira. Nevhodná jako jedináček. Proč koťata dvě1.1.2018 - Cecilka odjela do nového domova, do Úval u Prahy, ke kočičce.

Další fotky zde.

Cecilka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Petra Šmídlová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Míša 09 a Ferduška

28. 12. 2017

misa350.jpgKočka, nar. cca 2015
Umístění:
depozitum Hodonín I.

10.3.2017
Dnes dopoledne jsme měli příjem.
Pan Jiří našel kočičku. Ležela v Brumovicích, u silnice, u školy, vedle pomníku a nehýbala se. Pan Jiří si myslel, že je mrtvá, ale šel se podívat. Nebyla. Byla zcela vyčerpaná, zubožená a asi čekala na svůj konec. Pan Jiří kočku vzal a vezl ji do nejbližšího útulku v Bulharech, tam ho odmítli a doporučili mu kočku v tomto stavu nechat utratit. Pan Jiří to nechtěl vzdát a obrátil se o pomoc na policii a obecní úřad - nikde nepochodil.
Vzal kočičku na veterinu do Velkých Pavlovic, kde byla nasazena antibiotika a paní doktorka si vzpomněla na naši spolupracovnici, "dočaskářku" Katku a zavolala jí. Katka dala vědět nám a kočičku jsme dopoledne přijali. Od pana Jiřího dostala jméno Míša. Držte jí palce.

17.3.2017 - Míša je zatím v karanténní kleci a zjistili jsme, že občas leží v pelíšku počuraná. Jedná se pravděpodobně o poúrazovou epilepsii a byly nasazeny léky.
29.3.2017 - Léky Míše zabraly, záchvaty ustaly a dnes Míša podstoupila kastraci.

20.5.2017 - Míša má oční srůsty a slábne jí zrak, jinak je v pořádku a může do nového domova. Je to drobnější kočička, velice přitulná a mazlivá, větší množství koček nemá ráda, v novém domově může být sama nebo k jedné klidné kočce.
29.8.2017 - Míše dnes byly pro vleklé záněty odstraněny všechny zuby.
28.12.2017 - Míša byla spolu s Ferduškou umístěna do domku k 10leté kočce, do Rakouska, obvod Petronell.

Další fotky zde.

Míša byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Míša a Honza z Teplic s kocourem Vincentem. Děkujeme!
 

ferda1.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2010
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Ferduška je kočička, která žila na pozemku u domu po zemřelém majiteli ve Skoronicích. Snažili jsme se jí opakovaně najít nový domov, aby nemusela v tomto věku, zvyklá na svobodu k nám do depozita, ale nepodařilo se ..., a tak když začala zima, nechtěli jsme ji tam ponechat a vzali ji k nám. Více o případu zde. Je zatím v karanténě.
22.12.2017 - Feduška je zdravá a je vhodná ke starší klidné kočce.
28.12.2017 - Ferduška byla spolu s Míšou umístěna do domku, do Rakouska, obvod Petronell.

Další fotky zde.

Ferduška byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Renata Lišková. Děkujeme!  

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Sigi a Kvítek

22. 12. 2017

sigi300.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2017
Umístění:
depozitum Hodonín I.

17.7.2017 - Dva chlapci našli u přejezdu v Mikulčicích v igelitové tašce tři koťata! Po cestě si nějaký pán od nich jedno kotě vzal. Zbývající dvě vzali sebou a koťatům dali doma najíst a pak nám zavolali.  Koťata jsou nemocná, vyčerpaná a dehydrovaná, potřebují antibiotika. Kočička dostala jméno Sonička a kocourek Sigi. Sigi má mramorovanou kresbu kožíšku.
10.10.2017 - Sigi je hravý a milý. Je zdravý, očkovaný a může do nového domova. 22.12.2017 - Sigi byl umístěn spolu s Kvítkem do Třebíče, do bytu ke dvěma kočkám.
Další fotky zde.

Sigi byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byla Iva Průžková a kočičky Ája, Rubby a Vilík. Děkujeme!

kvitek270.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Hodonín I.

14.10.2017 - Dnes jsme přijali kocourka, který byl nalezen na silnici ve Vacenovicích, vypadá to, že je zraněný a nemůže na nožičku.
Po vyšetření na veterině - Kvítek chodí po všech čtyřech, jen je jakoby nejistý. Může být třeba potlučený po srážce autem, ale má i velký zánět v uších a od toho může mít narušenou rovnováhu. Dostává léky a má klidový režim, odpočívá v karanténě.

2.12.2017 - Kvítek se uzdravil a může do nového domova. Je to krásný moureček a velmi, velmi něžný mazílek, bude na vás sahat pacičkou a  je celý měkkoučký a muchlací. 22.12.2017 - Kvítek byl umístěn spolu se Sigim do Třebíče, do bytu ke dvěma kočkám.

Další fotky zde.

Kvítek byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byla Darja Čablová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Kristýnka 03, Mája 02, Vilda a Prcek 03

15. 12. 2017

 

kristynka01.jpg majenka01.jpg


vilda200.jpeg

 

 

O Kiri, Máje,Tondovi a Prckovi si můžete přečíst zde.

prcek300.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Mikulka

3. 12. 2017

mikulka300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2017
Umístění:
depozitum Mikulčice

14.5.2017 - Dnes v Hovoranech našel pan Adam na hnoji dvě živá koťata! Vzal je k sobě domů, ale mají asi 2 týdny, musí se krmit pravidelně stříkačkou a tak jsme je přijali k nám. Jsou to kočičky Mikulka a Pihulka.
1.9.2017 - Mikulka vyrostla, je zdravá, očkovaná a může do nového domova. 3.12.2017 - Mikulka byla umístěna do Hodonína, do domku, k pejskovi.

Další fotky zde.

Mikulka byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla MVDr. Jana Charvátová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Liduška 02

30. 11. 2017

liduska350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 10/2015
Umístění:
dočasná péče Hodonín

Na zahradu jednoho domu v Dubňanech přivedla kočka pět koťat, když je paní našla, dvě koťata byla mrtvá, zbylá tři - Bořek, Šípek a Toša i jejich matka Liduška jsou u nás a hledáme jim domov. Liduška je mazel, ale nemá ráda velkou společnost koček, v novém domově může být jedináček nebo k jedné klidné kočce. 
28.6.2017 - Lidušce u nás nebylo mezi kočkami dobře a tak jsme jí našli dočasnou péči, kde je sama. 30.11.2017 -
Liduška byla umístěna do Hodonína, do bytu jako jedináček. Dočasná péče se stala pro Lidušku domovem trvalým.

Další fotky zde.

Liduška byla adoptována na dálku, její adoptivní rodinou byla Iva Průžková a kočičky Ája a Rubby. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Saturnin 02

25. 11. 2017

saturnin350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Tento kocour se začal pohybovat na místě, kde se krmí plaché kočky v Bažantnici. Odchytli jsme ho ke kastraci a zjistili, že kocourek je velký mazel. nechali jsme ho tedy v depozitu a hledáme mu domov. Dostal jméno Saturnin.
3.11.2017 - Nedá se říct, že by Saturnin neměl rád kočky nebo že by je šikanoval, ale neumí si hrát. Tak hloupě je vždy přepadne, že je z toho rvačka a kočky se ho bojí! K člověku je mazel. Je vhodný jako jedináček, spíše do domku se zahrádkou. 25.11.2017 -  Saturnin byl umístěn do Brna - Žabovřesky, do bytu ke dvěma pejskům. Domov našel na IX. umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně.

Další fotky zde.

Saturnin byl adoptovan na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Věra Albrechtová, syn Jenda a kocouři Vendelín a Mazlík. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Aranka 03

25. 11. 2017

aranka270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 10/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Aranka byla nalezena u pálenice v Kyjově, nechal prý ji tam původní majitel. Kočička je zubožená, vyhladovělá, bez očička, a co víc - v tlamičce má nějaký nádorek a jsme objednaní na operaci. K lidem je Aranka velice mazlivá, velký počet koček u nás však nesnáší, zdržuje se ve výškách, poslední dobou většinu času tráví na kuch. lince. Vhodná ke klidné, hodné kočičce.
13.8.2017 - Dnes byla Aranka na operaci. Dala se do pořádku tlamička, odstranily se některé zuby a vyčistil se oční důlek, kde byla objevena diabolka. Fotky zde. Aranka teď odpočívá v kleci, ale snáší moc špatně velký počet koček ...
27.9.2017 - Aranka už se může pohybovat volně, ale bojí se velkého množství koček natolik, že se zdržuje na kuchyňské lince. Pokud chcete dát domov černé, mazlivé kočičce bez očička, můžete zavolat na 724 142 463.
25.11.2017 -  Aranka byla umístěna do Velkých Němčic, do domku, ke kocourovi. Domov našla na IX. umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně.

Další fotky zde.

Aranka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Lenka, Libor, pes Justýnka, kočky Gája a Bína. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Pavlík

25. 11. 2017

pavlik30.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2017
Umístění:
depozitum Hrušky

21.6.2017 - Koťátko v Dubňanech někdo hodil přes plot do zahrady k psům, přijali jsme ho do dubňanského depozita. Je to kocourek a dostal jméno 18.10.2017 - Pavlík je zdravý, očkovaný a těší se do nového domova. 18.10.2017 - Pavlík je zdravý, očkovaný a těší se do nového domova.  25.11.2017 -  Pavlík byl umístěn do Brna, do bytu, ke kocourkovi místo Lojzíčka, který podlehl HCM. Domov našel na IX. umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně.

Další fotky zde.

Pavlík byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byla Jitka Slavíková a kocourci Toník, Honzík, Lojzík a Tim. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Izabela

25. 11. 2017

izabela-350.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 7/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Izabelu se zraněným ocáskem nalezla úklidová četa v Dolních Bojanovicích. Ocásek léčíme. 16.6.2017 - Izabele zůstala část ocásku bez srsti. Izabela je svá, když se jí něco nelíbí, umí se i ohnat, proto není vhodná k malým dětem. Ale mazlí se ráda. Může být i jedináček. Na Izabelu si některé kočky zasedly a pronásledují ji. Necítí se u nás dobře a moc by potřebovala domov. Je vhodná ke kočce, ale může být i sama. 25.11.2017 -  Izabela byla umístěna do Ivanovic na Hané, do domku, jako jedináček. Domov našla na IX. umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně.

Další fotky zde.

Izabela byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Petra Šmídlová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Čert 03 a Suri 04

25. 11. 2017

cert2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2016
Umístění:
dočasná péče Valtice

Čert je černý kocourek s bílou náprsenkou. Jako koťátko byl nalezen u obce Sedlec. Nejdřív poděs, a teď nejmilejší společník - je mazlivý, milý, společenský, nekonflikní, zatím čistě bytový, ale pokud bude mít příležitost, tak se určitě rád na zahradu podívá. Nevhodný jako jedináček. 26.11.2016 byl Čert umístěn do Brna, do bytu ke kočce. Domov našel na VII.umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně.

suri320.jpgKocour, nar. 7/2017
Umístění:
dočasná péče Brno
Tato tři černá koťata s delší srstí někdo hodil do zahrady k prázdnému neobydlenému domku ve Skoronicích. Jsou dost bázlivá, syčí a vrčí, tak budeme doufat, že se to zlepší. Jsou to Tizian, Picasso a Suri. Nevhodný jako jedináček. 25.11.2017 -  Suri byl umístěn do Brna, do bytu k Čertovi a ke kočce. Domov našel na IX. umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně.

Další fotky zde.

Suri byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Eva Buryšková a kočička Míša. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Miky 04

24. 11. 2017

miky270.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2017
Umístění:
depozitum Hodonín II.

16.9.2017 - Dnes jsme přijali dvě asi 6 měsíční koťata britské kočky bez PP. Je to kočka a kocourek - Lili a Miky. Majitelé se museli odstěhovat a v novém bytě není dovoleno chovat zvířata. Koťata jsou v karanténě budou se očkovat, kastrovat a do nového domova budou moci cca za měsíc.
6.11.2017 - Miky se u nás v depozitu projevuje k některým kočkám dominantně, jiné kočky ignoruje a s dalšími je kamarád a hraje si s nimi. Lidi ale miluje nadevše a hodně se dožaduje pozornosti a mazlení. Vhodný i k dětem, je to vrnící, mazlivý medvídek. Hledáme mu domov u rodiny, kde by měl dostatek pozornosti, ideálně k pejskovi, může i ke kočkám, ale je třeba počítat s jeho povahou. 24.11.2017 - Miky byl umístěn do Kyjova, do domku, ke kocourovi.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Matylda 03

22. 11. 2017

matylda350.jpgKočka, nar. 9/2016
Umístění:
depozitum Hrušky

21.3.2017
V Hruškách se kdosi odstěhoval z domku a zůstala tam po něm mourovatá koťata. Přijali jsme je k nám do depozita v Hruškách. Dostali jména Matylda 03 a Ernest.
9.5.2017 - Ernest je plachý, ale Matylda může do nového domova. 22.11.2017 - Matylda byla umístěna do Hrušek, do domku, ke třem kocourkům.

Další fotky zde.

Matylda byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Michaela Miklíčková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Tristan 03 a Triša 03

21. 11. 2017

tristan300.jpgKocour, nar. 8/2017
Kočka, nar. 8/2017
Umístění:
depozitum Hodonín II.

19.10.2017
Dnešní příjem - dvě koťata odložená na Nesytě v Hodoníně. V této lokalitě se to opakuje každoročně, někdo si nenechal kastrovat kočku a každý rok vyváží koťata na Nesyt. Kocourek je Tristan a kočička Triša.
21.11.2017 - Tristan a Triša odjeli do společného nového domova, do bytu ve Valašském Meziříčí.

Další fotky Tristana zde.
Další fotky Triši zde.

Tristan byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byla Darja Čablová. Děkujeme!

trisa280.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Fany 03

21. 11. 2017

fany350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2016
Umístění:
depozitum Dubňany


Fany, kotě nalezené vyhládlé, podvyživené a nemocné u obchodu s potravinami v Dubňanech. Fany se zotavuje.
8.9.2016 - Fany se uzdravila a může do nového domova.
24.7.2017 - Fany čeká na svůj domov už rok. Je to milá a přítulná kočička, takový kočičí pohodář, s kočkami vychází dobře, malá koťata ale ráda nemá. Když na Fany zavoláte jménem, zvedá tlapičku na pozdrav. 21.11.2017 - Dnes odjela Fany do nového domova, v Hodoníně, do bytu, ke kocourkovi.

Další fotky zde.

Fany byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla MVDr. Jana Charvátová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Ondrášek 02

19. 11. 2017

ondrasek270.jpgKocour, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Hodonín II.

5.10.2017 - Dnes nám zavolala obecní policie z Lužic, že našli zraněné malé kotě. Je to kocourek a dostal jméno Ondrášek. Kocourkovi se musela apmutovat zadní nožka. Více zde19.11.2017 - Ondrášek byl umístěn do Světce v okrese Teplice, do domku, ke kocourkovi a dvěma pejskům.

Další fotky zde.

Ondrášek byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli manželé Přesličkovi, kteří Ondráčkovi dali domov, a  jejich zvířecí miláčkové Stáníček, Nelinka, a Baruška.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Macíček 02

18. 11. 2017

macicek350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
dočasná péče Moravská Nová Ves

Macíček je kocourek, který se delší dobu potuloval kolem kostela a obchodu v Moravské, spával v keřích a lidé mu tam nosili jídlo, ale také hodně běhal přes hlavní silnici, kde ho mohlo něco srazit a tak paní, která pracuje v lékárně u kostela ho po domluvě odchytila a přivezla. Je mazlivý, ještě trochu bojácný a strašně "nedožraný", na zavolání přiběhne, mazlí se, ale zatím je stále obezřetný. Je to asi i tím, že přišel rovnou do kočičí smečky, kde si zatím hledá své místo, ale v Gobim a Lexíkovi našel nejlepší kamarády, takže úžasně řádí, je nadšený z šustícího tunelu a škrabacího stromu. 30.5.2017 - Macíček je zdravý, kastrovaný, očkovaný a může do nového domova. Je to úžasný, hravý, milý kocourek, perfektně si rozumí s dalšími kočkami a je vhodný i k dětem. Je zvyklý chodit ven, proto je vhodný jako společník ke kočce pouze do domku se zahrádkou. 18.11.2017 - Macíček byl umístěn do Moravské Nové Vsi, do domku, ke kocourkovi.

Další fotky zde.

Macíček byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla MVDr. Jana Charvátová. Moc děkujeme! 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38

následující »