Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bohdanka 02

24. 1. 2018

bohdanka400.jpgKočka, kastrovaná
Umístění:
depozitum Hodonín I.


9. 11. 2017 - Dnes nám zavolala paní ze Slovenska, z Holíče, že na místě, kde krmí plaché kočky se objevila jí neznámá kočka, že je zraněná a nemá kus ocásku. Bohdanka má staré zranění, má utržený kus ocásku - buď ji kousl pes nebo se chytla do želez a podařilo se jí z nich dostat. Bohužel do rány se jí dostali červi, rána vypadala hrozně, více najdete zde.
2.12.2017 - Bohdance se rána dobře hojí. Fotky najdete zde. Je to hodná a trpělivá kočička, mazlivá.
20.12.2017 - Bohdanka byla na kastraci a zároveň se znovu ošetřila rána, byl odstraněn zbytek ocásku.
27.12.2017 - Bohdance se obrovská rána plná červů zahojila, ocásek má amputovaný, ale odmítá opustit karanténní klec - nelíbí se jí velké množství koček! Hledáme pro ni domov u jedné klidné kočičky nebo jako jedináčkovi. Je hodná, mazlivá, ale takový bojínek. Není vhodná do hlučné rodiny s malými dětmi.
24.1.2018 - Bohdanka odjela do nového domova, do Prahy, do bytu, ke kocourkovi a kočičce.Další fotky zde.

Bohdanka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Nataša Pospíšilová, pes Honey a kočka Reila. Děkujeme! 

 

Zprávy z nového domova:

bohdanka300.jpg26.1.2018
Dobrý večer,
tak Bohdanka zatím hledá azyl v koupelně, ale pravidelně vylejza, pochopitelně ji, pije a chodí na WC.
Je to tedy úžasný mazlik, nechala se vyčesat a dala si tyčinky pro kočky. Ostatni zatim pokukuji, občas někdo zasyčí, ale myslim, že to nebude mít dlouhého trvání. S tím chybějícím ocáskem vypadá trochu jako králík, ale je hezky zbarvena a taky pěkně tlustoučká. Ale jak všichni víme, na barvě a ocásku nezáleží a bude to další miláček ve smečce. Děkuju a mějte se hezky. Ivana

3.2.2018, 10.den v novém domově
Dobrý večer,
tak tedy Bohdanka se už téměř aklimatizovala a to tak dobře, že mi přes den okupuje postel a azyl v koupelně už nevyhledává, občas zavrčení.
Ale co ji jde velice dobře, tak to je stravovani. Naplnila jsem 3misky vařeným masem a kdo myslíte, že to spapal. Nikdy by mě nenapadlo, že než se otočím, tak to je pryč. Bříško měla až na zem a chrápala jak byla nacpaná. Teď už to trochu hlídám.
Je milá a pěkně ukecana. Mějte se hezky. Ivana

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hodně štěstí

(Daniela se svou kočkopartou, 25. 1. 2018 6:49)

Krásný,klidný a dlouhý život,milá Bohdanko Ti přejeme z celého srdce,za všechnu statečnost a utrpení co jsi doposud zažila si ho plně zasloužíš.MĚJ SE KRÁSNĚ!Díky rodince co si Tě vybrala a dá Ti lásku,jsi zlatíčko,které je bude vděčně milovat,to jsem si jista.