Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čert 03 a Suri 04

25. 11. 2017

cert2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2016
Umístění:
dočasná péče Valtice

Čert je černý kocourek s bílou náprsenkou. Jako koťátko byl nalezen u obce Sedlec. Nejdřív poděs, a teď nejmilejší společník - je mazlivý, milý, společenský, nekonflikní, zatím čistě bytový, ale pokud bude mít příležitost, tak se určitě rád na zahradu podívá. Nevhodný jako jedináček. 26.11.2016 byl Čert umístěn do Brna, do bytu ke kočce. Domov našel na VII.umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně.

Další fotky zde.

suri320.jpgKocour, nar. 7/2017
Umístění:
dočasná péče Brno

Tato tři černá koťata s delší srstí někdo hodil do zahrady k prázdnému neobydlenému domku ve Skoronicích. Jsou dost bázlivá, syčí a vrčí, tak budeme doufat, že se to zlepší. Jsou to Tizian, Picasso a Suri. Nevhodný jako jedináček. 22.9.2017 - Protože nemáme dost času se takto bázlivým koťatům věnovat, dali jsme na FB výzvu, že hledáme dočasnou péči. To se podařilo a koťátka jsme převezly do Brna. Už po pár dnech se situace velmi zlepšila:
27.8.2017
- Dobrý den, píšu info ohledně tří koťat, co máme v dočasce v Brně. Koťata jsou na tom o moc lépe, už na nás neprskají a nebojí se. Jsou to dokonce velicí mazlíci. 2.10.2017 - Suri nejvíce vnímá člověka, chodí se mazlit a taky si pěkně hraje. Je hodně společenský. 25.11.2017 -  Suri byl umístěn do Brna, do bytu k Čertovi a ke kočce. Domov našel na IX. umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně.

Další fotky zde.

Suri byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Eva Buryšková a kočička Míša. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

cert300.jpeg28.11.2016
Dobrý den,
posíláme zprávy z nového domova Čerta. Dali jsme mu nové jméno Hubert :-).
Celou cestu byl úplně potichu. Když jsme přišli domů, jako by to tady už znal. Ocásek nahoru, všechno prošmejdil, hned šel i na záchodek a pak k mističce. Nubi na něho zatím syčí, ale sleduje ho, jak si hraje a myslím, že dlouho uražená nebude. Dělají velké pokroky. Hubert by s ní byl kamarád hned, pomaličku se k sobě přibližují. Nejradši má ale postel. Hned první noc se pěkně uvelebil a spinkal. Je to mazel :-)


29.11.2016
Posíláme další zprávy z domova. Koupili jsme na hraní plyšové myšky. Je to děsná zábava. Nubi už neodolala a šla si hrát taky. Hubert jí na chvilku myšku půjčil, ale v nestřežené chvíli ji zase ukradl zpátky. Nubi už na něj nesyčí, jenom když se ho lekne. Už se očichali a začínají být kámoši. Lítaj spolu po bytě. Je to jako když proběhne stádo koní :-) posílám fotku Huberta na koupelnové předložce. Na podlaze přece ležet nebude.


5.1.2017c300.jpeg
Dobrý den,
dlouho jsme nepsali jak se má Hubert. Je to malý uličník. Běhá jako kůň a to i s takovou hlasitostí :-). Chvilku jsme ho museli trošku krotit, když si chtěl hrát s Nubi, protože chytla rýmu a musela mít antibiotika, ale teď už je zdravá a lítaj tady oba dva. Hubert je taky velký žrout :-) sní toho za dva a ještě dojíždí misku po Nubi, ale vidět to na něm není :-) V posteli se mu spinká nejlíp, zvlášťě pak na polštáři a já se ráno probudím a ležím jenom na povlečení :-)
Posílám fotky z domova.

 

Další zprávy po příjezdu Suriho:

suri3.jpeg26.11.2017
Dobrý den, posílám zprávy z nového domova.
Suri jsme přejmenovali na Alfréda. Je to velký hladovec a sní na co přijde. I když se na výstavě hodně bál, doma se otrkal velmi rychle. Už odpoledne pobíhal po bytě a pokoušel Huberta. Vedle Nubi zatím jenom spí, asi ví, že je to starší dáma a na otravování má Huberta. Večer se už s Hubertem honili, i když ještě se syčením. A potom si za náma přišel lehnout a spinkal s námi. Je to mazel.
Posílám prvních pár fotek z nového domova.
Tereza

7.12.2017
Dobrý den,
dávám zprávy z nového domova. Dnes bez fotek, dodám příště.
Alfréd - Suri je ten nejmazlivější kocourek co znám. Chdí za námi pořád a jeho vrnění jde slyšet široko daleko.
S kočičkama se zkamarádil rychle a velmi dobře. Je moc hodný. S Hubertem lítá po bytě a vedle Nubi spinká popřípadě se o ni otře. Ač starší dáma, přijala ho dobře a on je k ní velmi hodný.
Sežere na co přijde. Žebrá a křičí jako by byl o hladu celý týden. Po všech vyblizuje misky a pokud nám něco spadne, je to nenávratně pryč. Taky pořádně vyrost. Nejvíc se mu líbí v posteli. Spí s námi každou noc a to všech polohách. Někdy vedle nás, jindy na mě a jeho velkou zálibou je přijít v jednu ráno, ducnout do mě hlavičkou a začít se mazlit.
Zase dám vedět :-)
Tereza

suri270.jpg12.1.2018
Dobrý den,
podávám zprávy již z nového domova po přestěhování. Všem se tady moc líbí, protože mají více prostoru na běhaní. Alfréd i Hubert lítaj po celým bytě a neví kdy mají dost.
Alfréd hodně vyrostl a ještě asi poroste. Už velikostí předehnal Nubi a sune se na první příčku před Huberta.
Vzhledem k tomu, že je už Alfréd dostatečně veliký, jde v úterý na kastraci.
Tereza

 

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fantasie!!!!

(Daniela se svou kočkopartou, 10. 12. 2017 19:05)

Nádherné zprávičky a láska z každého slova a řádku od rodiny malého Alfrédka.Je to jako pohlazení po duši a srdci,děkujeme

"NAŠEMU"MALIČKÝMU SURIMU,

(Daniela se svou kočkopartou, 25. 11. 2017 12:53)

přejeme z celého srdce krásný a pohodový domov,prima kamarády a moc hodné lidičky.Hodně štěstíčka klučino a už nikdy ani tu nejmenší vzpomínku na prokletou vesnici Skoronice a na ulici plnou zlých a špatných lidí,kteří tam kočičkám připravují doslova peklo na zemi.Jsem strašně ráda,že se nám podařilo Tebe,a Tvé dva brášky odtamtud dostat a že máte nyní všichni milující domovy!Přála bych to všem kočičkám!!!!!Měj se krásně maličký Suri.

Čerotovi, nově Hubertovi..

(Janinka Šilhanová, 29. 11. 2016 19:04)

Přeji všechno nejlepší v novém domově.. Ať Vám dělá radost..