Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chulio 02

24. 8. 2018

chulio270.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Chulio a Chuanita jsou krásná koťata, která někdo odložil ke koňským stájím v Lužicích. Chuanita už domov našla. Chulio je úžasný kocourek, mazel a asistent u všeho a nebudete litovat, když mu dáte domov. 24.8.2018 - Chulio odjel do nového domova, do Prušánek, do domku, ke kočičce a pejskovi.

Další fotky zde.

Chulio byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Iva Záděrová. Děkujeme!

 

 

Chulio se svým kamarádem Mungem

 

Zprávy z nového domova:

25.8.2018
Dobrý večer,
posílám zprávu, jak se daří Chuliovi. Je neskutečně hodný a mazlivý. Nemňoukal, většinu noci prospal u Natálky v nohách postele. Jen do teď nic nejedl, nepil a ani nebyl na záchodě. Pořád se schovává pod deku, nebo za sedací vaky. Tak ho tam chodíme hladit a on vrní blahem. No a teď o půl 8 si to rozmyslel, vylezl, snědl půlku kapsičky a konečně se i trochu napil a prozkoumává pokoj. Tak snad už bude jen a jen lepší.
Přeju hezký večer a zase se ozveme.   M.

28.8.2018
Chulio je u nás 4 den, je moc milý, mazlivý,chovat se zatím nechce, ale rád se hladí. Jí zatím málo, ale jí. Nejraději je v ložnici na skříni, na průzkum vyráží v noci. Pořád je vystrašený, ale na to má nárok, je u nás chviličku.
Odmítá ale používat kočičí záchod, čůral na sedačku, do oblečení ... I když ho tam vždycky přinesu (už vidím, že se mu chce na záchod, protože k němu dojde, zuřivě v něm hrabe a pak z něho ale pokaždé uteče), potřebu tam zatím neudělá. Vím že to má ze stresu, je to pro něj pořádná změna a tak by mě zajímalo, jestli by mu neudělaly dobře třeba ty kozlíkové kapky? Mějte se hezky M.

Kočky SOS:
Dobrý den,
stavte se pro velký vysoký záchod  a stelivo na které je zvyklý, asi mu něco vadí - možná je málo steliva, malý záchod, prostě něco je špatně. Stavte se, zavolejte.
Tomalová

chulio.jpg2.9.2018
Dobrý večer,
posílám zprávu jak si vede Chulio. Co od vás manžel přivezl tu bednu, chodí poctivě do ní. Je fakt, že záchod co jsme mu koupili je poloviční a asi uznal, že ho není hoden.
Jinak se zabydlil v ložnici na skříni, občas je u holek na okně, nejraději s námi v posteli, ale dolů jít zatím nechce. Jednou ho holky snesly, aby si vyzkoušel škrabadlo s domečky co mu hned objednaly a už došlo, ale pelášil zpátky nahoru, jen se mu od pacek prášilo. Tak na něm zatím řádí jen Mája. Ale v noci jsem ho 2x slyšela, že se dole prochází. No a s Májou si občas vyliskají, a z toho vedle sebe usnou jako nejlepší kamarádi. Jinak díky moc za ty kapky, oba byli blahem bez sebe.
Zase někdy napíšu M.


25.9.2018
Dobrý večer,
posílám zprávu, jak si vede Chulio. Je to mazel a nejvíc přítulný je kolem 4 hodiny ráno, kdy přeskakuje do všech postelí a zkouší, kdo bude ochotný vstávat a Chulinka hladit. Běhá už po celém baráku, začíná si zvykat i na psa Dášenku. Je to velmi galantní kocour, od Máje denně schytá nespočet lepanců, většinou se jen povýšeně zatváří a odkráčí pryč. Až když už je toho od ní moc, dokáže si udělat pořádek. Ale stejně se mají rádi. Všechny zdravíme. M.

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

měj se krásně!

(jolana, 27. 8. 2018 8:26)

konečně ses dočkal kocourku krásný:-) přejeme hodně mazlení, lásky a moc krásný domov!!!