Jdi na obsah Jdi na menu
 


Drápek

21. 9. 2017

.drapek370.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

6.3.2017
Volali pracovníci z nemocniční vrátnice v Kyjově, že v zahradě našli kocourka a že má zraněnou tlapku. Kocourka jsme vzali na veterinu, byl to jen vytrhlý drápek, kocourek byl ošetřen a je v našem depozitu. Dostal jméno Drápek.

30.5.2017 - Drápek je zdravý, očkovaný, kastrovaný a může do nového domova. Je k člověku milý a mazlivý, ale velké množství koček na malém prostoru mu vadí, je u nás nešťastný. Pokud hledáte kočku, která se ráda mazlí - Drápek je přesně to, co potřebujete!  Pouze do domku se zahrádkou. 21.9.2017 - Drápek umístěn do Nechvalína, do domku se zahradou a stájemi, ke kocourkovi Šedivákovi a kočičí slečně Dolfí, kterým nedávno zemřel jejich parťák.

Další fotky zde.

Drápek byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Libor a Pavla Adamíkovi. Děkujeme!

Zprávy z nového domova:

21.9.2017
Dobrý den,
Drápek už je doma.  Zatím vše pozoruje z povzdálí, ale už se celkem uklidnil a začíná pomalu prozkoumávat nový domov. P.

23.9.2017
Zdravím, 
hlášení z Drápkova nového domova - Drápek už se rozkoukal a vypadá spokojeně, jakmile jde miminko spát, tak řádí v obýváku, jednu stěnu máme prosklenou a moc ho baví pozorovat svět z domova,  zrovna teď nahání nějaké smítko po pokoji,  dokonce už se zkamarádil i se psem :-)  Většinu dne chrní v pelíšku, ale jakmile vyleze, tak se mazlí a řádí,  zdraví 
Drápek a jeho nová rodina

24.9.2017
Drápek už vystěhoval psa z pelechu a zabydlel se tam :-)
drapek-v-novem.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.10.2017
Dobrý den... hlášení z Drápkova nového domova, Drápek už si zvykl a zdá se být spokojený, vyhrál nad psem a sebral mu pelech :-) Nakonec zůstává doma a do stáje nepůjde, takže jen doma a na zahradě. A takto se mnou každý večer uspává dceru :-)

drapek270.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

DRÁPEK

(Adamikovi, 19. 10. 2017 17:26)

Nechvalín budiž pochválen :))
Drápek získal super domov, je to jako sen,vidět tak nadmíru spokojého kocourka. Přejeme Ti Drápku, ať si tohoto domova dlouho užiješ a děláš radost svým novým majitelům.