Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hobie

11. 3. 2017

hobie250.jpgKocour, nar. 6/2016
Umístění:
depozitum Hrušky

Hobie je kocourek, který se objevil u základní školy v Hodoníně. Děti si ho vzaly domů, ale maminka jim to nedovolila a kocourka přinesla k nám. Je to mazlivý, milý a hravý kocourek. Nevhodný jako jedináček. 11.3.2017 Hobie našel domov na naší VIII. umísťovací výstavě, v Brně, v bytě a čekají na něj dva kocourci.

Další fotky zde.


Zprávy z nového domova:

11.3.2017, večer
Dobrý večer,
kocourek Hobie začiná pomalu zkoumat nový domov. S jedním našim kocourkem Kubou se už pomalu přátelí. Pěkně papá. Tlapičku si namačí do paštiky a pak tlapku olizuje :-) . Zdá se že jsme na dobré cestě. Fotky vám pošlu zítra. Přeji pěkný zbytek večera.

G.

hob350.jpg12.3.2017
Dobrý den,
Hobie už si zvykl a je hodně mazlivý. Už jsou velcí kamarádi s kocourem Kubou. Hobie byl celou noc vzhůru a zkoumal okolí.
G.

 

6.4.2017
Zdravím,
omlouvám se že píšu tak pozdě ale tak trochu jsem nestíhala. Posílám fotečku jak si seděl u okna. Později vám pošlu další. Hobie se naučil od Fildy a Kuby  zlobit :D. Vařila jsem pro kocoury kuřecí maso k obědu. Nechala jsem ho na sporáku a Hobie si tam skočil a už to chtěl papat. Hodně se kamaradí s Kubou. Dělají noční hoňky po bytě. Jinak nijak moc nezlobí. S Fildem a Kubou se hodně kamaradí. Právě teď dřímá vedle Fildy, který ho zpočátku neměl v oblibě.


15.7.2017 h-maly.jpg
Dobrý večer,
dlouhou dobu jsme se neozývali. Proto jsme se rozhodli, že Vám pošleme hromadu foteček. Hobie se má dobře. Vždy večer dělá skopičiny s kočičím kamarádem Kubou.


20.8.2017
Dobrý den Hobie se u nás má moc dobře :-)

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář