Jdi na obsah Jdi na menu
 


Izabela

25. 11. 2017

izabela-350.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 7/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Izabelu se zraněným ocáskem nalezla úklidová četa v Dolních Bojanovicích. Ocásek léčíme.
16.6.2017 - Izabele zůstala část ocásku bez srsti. Izabela je svá, když se jí něco nelíbí, umí se i ohnat, proto není vhodná k malým dětem. Ale mazlí se ráda. Může být i jedináček. Na Izabelu si některé kočky zasedly a pronásledují ji. Necítí se u nás dobře a moc by potřebovala domov. Je vhodná ke kočce, ale může být i sama. 25.11.2017 -  Izabela byla umístěna do Ivanovic na Hané, do domku, jako jedináček. Domov našla na IX. umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně.

iza200.jpgDalší fotky zde.

Izabela byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Petra Šmídlová. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

25.11.2017
Izabelka je největší a nejvděčnější mazel na světě, furt by chtěla škrabat a nebojí se o to říct, museli jsme schovat pár kvitek a zavřít dveře od koupelky, schovala se pod vanu, ale za pár minut vylezla a mazlila se. Je úžasná, v autě čučela z okna a lísala se :-)

12.12.2017
Izabelka už je tady velkým pánem, chodí všude, spává se mnou v posteli, jen kouše ... a tak na kousání dostala takové tyčinky jak mají psi, moc se jí líbí, běhala s tím všude, ale spíš bych řekla,
i5.jpgže je hravá, většinou nepoužívá drápky také zapomíná zastrčit jazyk.
Byla nachlazená, měla kapky a prášky, teď už je zas v pohodě a skáče po všem, co vidí, nechce být ani na chvilku sama.

Kočky SOS:
Je dobré, vždycky, když začne s kousáním, hru ukončit. Nenechat ji, aby to dělala, neprovokovat ji dalším mazlením, škrabkáním, ale ani ji ale netrestat. Děkujeme za domov pro Izabelku.

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář