Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jerry 03

13. 4. 2019

jerry5.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2018
Umístění:
depozitum Hrušky

22.11.2018 - Koncem prázdnin se přitoulala k rodinému domku v Sudoměřicích kočka, manželé v důchodu chtěli kočku nakrmit a ona jim začala ve dveřích rodit ... Zavolali nám. Navštívili jsme je, kočku zkontrolovali a domluvili se, že ji nechají i s koťaty u sebe, po odstavení koťat si kočku po kastraci ponechají a my koťata po naší umísťovací výstavě, až se nám uvolní místo, přijmeme. Dnes jsme tedy koťata přijali. Je jich šest - Arturek, Arnoštek a Alešek v dočasné péči a Jerry, Fio a Moja v depozitu Hrušky. 18.2.2019 - Jerry je umazlený kocourek, hravý a v novém domově potřebuje kamaráda. 13.4.2019 - Jerry našel domov na XII. umísťovací výstavě a odjel do Brna, do bytu, kde ho čeká kočička.

Další fotky zde.

Jerry byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byli Jolana, kocour Kerim a kočky Tyra, Míča a Vika z Hovoran. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

img_20190413_161021.jpg28.4.2019
Dobrý den,
teď už je všechno o.k. Jerry byl v pohodě hned když přijel, ale naše kočka se schovávala. Teď už oba loudí u každého jídla, vítají když přijdeme domů a jedí vedle sebe. Trošku se vzájemně prohání, ale neperou se vůbec a často jsou v jedné místnosti. Nejsem moc dobrý fotograf a ty co jsem zatím udělala jsou většinou rozmazané. Ale zkusím dodělat nějaké další. Pěkný večer.
Michaela

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář