Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kylie a Bohunka

18. 8. 2016

kajli250.jpgKočka, kastrovaná, nar. 11/2014

Kylie je nádherná černá kočička s bílou náprsenkou. Někdo ji vyhodil u bývalého statku na Nesytě v Hodoníně, byla nemocná a měla průjem. Dnes už je v pořádku a ráda by do nového domova, je umazlená, hravá a vhodná i k malým dětem. 27.9.2015 byla Kylie umístěna do Lanškrouna, do domku ke kocourkovi.

Další fotky zde.

 

Kočka, kastrovaná, nar. 7/2015
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Bohunka je kočička, která porodila koťata v zahrádkářské kolonii na Kapřiskách v Hodoníně. Bohunka se chytila do nastražených želez. Přes velkou bolest, kterou musela mít, přelezla i s pastí na zadní noze plot, aby se dostala zpět ke koťatům. Pán ji viděl plot přelézat. Více zde. Bohužel nožička se musela amputovat. 18.8.2016 byla Bohunka umístěna do Lanškrouna, do domku, ke Kylie.
bohunka300.jpg11.8.2016
Bohunka už je zdravá, ale u nás se bojí velkého množství koček a nechce opustit klec. Jednou už byla venku, ale strachy se nacpala za skříň, od té doby klec neopuští a je tady už měsíc. Naléhavě potřebuje nový domov!

Další fotky z pobytu u nás zde.

Bohunka byla adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byla Jarmila Poizlová a kočky Ája, Mini, Terezka a Popelka, kocouři Filip a Koudy a psí holky Eny, Nela, Eliška a plašanka Fifinka. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

28.9.2015
Kylie cestu střídavě promňukala + prospala. 2x se velmi výrazně dobývala z přepravky ven a naříkala, pak se v autě rozvinul silný zápach, až jsme si myslely, že se pokakala, ale v obou případech šlo jen o střevní plyny, které ji asi v bříšku tlačily a po uvolnění větrů se ji výrazně ulevilo a opět klidně usnula. Konec cesty byl jen spánek a spánek. Probrala se při stěhování přepravky z auta domů.
Doma jsem ji v přepravce donesla až do kuchyně, dveře veškeré za námi zavřela a Kylie jsem z přepravky vyndala. Ihned se začala procházet místností a zjišťovat kde to je a co kde je.  Byla hned přítulná a vstřícná ke hlazení. Po chvíli si trochu zvala z ruky kousek kvalitní šunky a olízla 2x Pribináček a hned šla na další výzvědy. Našla si své zázemí sama, pelíškem zatím jen prošla. Kočkolit Mikeš jí vyhovuje.
Velký kocour se drží opodál, je si vědom své vedoucí pozice a převahy. Takže nesyčí, jen jak se Kylie přiblíží, naježí se. A Kylie obranářsky proti němu zvedne pacičku a pro jistotu změní směr. O misky se žrádlem a vodou se od začátku dělí. Hlavně hlídáme dveře - je to laskavý společník, ale také všudybýlek!
Zdravíme a přejeme Vám všem příjemný sváteční den - tady je dnes sluníčkově !
H., Lanškroun

9.10.2015
Kylie je v pořádku - baští velmi dobře a začíná si hrát sama i s námi. Je radost ji pozorovat. Soužití s kocourem se vyvíjí pěkně - žerou současně u sebe ze svých misek a dožerou si svoji porci oba, ani by se vzájemně rušili. Nespěcháme na nikoho z nich, zdá se, že si sedli dobře.
Zdravím + děkuji! H.

12.8.2016
Mám radost, že můj příspěvek došel - jak se nyní daří Bohunce? A jak se daří umísťovat černé kočičky?
Jak máme od Vás Kylie - černou kočičku s bílou náprsenkou - tak jsem si schovala moc pěkný text o černých kočkách obecně, ale tak dobře jsem si ho schovala, že zatím netuším kam. Jakmile ho do dopátrám, tak Vám jej pošlu - třeba pomůže k umisťování i takto zbarvených kočiček.
Kylie je dar! Je úžasná! I od ní se máme co učit. Když nás nepotřebuje a je venku na lovu, chytá myšky i malé potkánky, tak se ráda mazlí a opakovně nás svojí náklonností ujišťuje, že je s námi ráda. Snažíme se jí říci totéž.
H.

Další zprávy po příjezdu Bohunky:

20.8.2016 - SMS
Bohunka od včera pije, baští, v kočkolitu byla dnes ráno. Začíná se tulit a přede.
H.

25.8.2016
Bohunka po dnešním obědě (fotka). Je stále zvídavější.

bohunka350.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.10.2016
bohunka300.jpg

Bohunka se svými kamarády ...

 

 

 

 

 

 

 

25.5.2017
Holky z Hodonína - Kylie (má hlavíčku na stole) a Bohunka. Kamarádstvi pevné v Lanškrouně. heart

bohunka400.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.8.2017
Dobrý den, paní Tomalová!
V pátek 18.8.2017 to bude rok, co jsme si od Vás ke Kylie dovezly s mamku Bohunku /je bez L-zadní nožičky po nastražených železech/.
Oběma se daří velmi dobře, nyní si od jara hojně užívají zahrady a Bohunka i přes zdravotní omezení zvládne vylézt na stromy, projít se v jejich koruně, otočit a seběhnout z něj bezpečně do trávy. Lumpačení je oběma vlastní a 11ti letý kocour na ně spíš už jen dohlíží.
"Holky z Hodonína" se v Lanškrouně zabydlely a pro radost z nich a s nimi si dovoluji poslat na účet Kočky SOS Hodonín 2600773655/2010 dnes finanční dar 5 tisíc Kč ...
... Pan Petr Přikryl je malíř k pohledání ! Obrázky jsou moc pěkné a motiv kočka + zvířecí kamarád jiného druhu je bezvadný nápad + navíc krásně provedený! ...
Vám - obětavým lidem starajícím se o osamocené kočičky i jim moc přeji zasloužený přívětivý vlastní domov! 
Zdravím + zdraví přeji! H.

Kočky SOS:
Dobrý den, paní doktorko,
moc děkujeme za váš příspěvek, moc se nám teď při té záplavě koťat hodí.
Pozdravujte naše hodoňské holky, mají se u vás skvěle, volnost, slunce, plná bříška, co víc by si mohly přát :-).

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krásný domov

(Daniela se svými osmi kočkoláskami, 28. 9. 2015 15:37)

a v životě jen to nejlepší,krásná kočičko!

Hodně štěstí!

(Milena z Valašska, 28. 9. 2015 11:45)

Krásný láskyplný domov ti přejí
Milena a kočičí lásky Terinka, Lízinka a Mášenka