Jdi na obsah Jdi na menu
 


Márinka 02

15. 9. 2018

marinka270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2016
Umístění:
depozitum Mikulčice

Márinka byla nalezena opuštěná v Moravské Nové Vsi. Dozvěděli jsme se, že její majitelé se odstěhovali před měsícem do Brna a kočičku tam nechali. 
25.2.2018 - Márinka je hodná a mazlivá kočička, která nemá ráda větší množství koček. V depozitu ji některé kočky pronásledují a tak ráda chodí na zahradu, kde má klid. Může být jako jedináček nebo k jedné kočce a je zvyklá i na pejsky. 15.9.2018 - Márinka odjela z Kyjova do nového domova, do Žadovic, do domku, kde na ni čeká kočička.

Další fotky zde.

Márinka byla adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byla Monika Sopuchová a kočičáci Jiřinka, Roneček, Rozárka, Mikeš a pejsek Barunka. Děkujeme!

 

Z nového domova:

img_4852.jpg22.9.2018
Dobrý den,
dneska je to týden, co jsme si přivezli Márinku z umisťovací výstavy v Kyjově. Už od prvního dne se u nás zabydlela, druhý den prozkoumávala zbytek prvního patra domu a teď si troufne i dolů, kde je náš pejsek Charlie. Je to neskutečně přítulná holčička a naprosto bezprostřední. V noci s námi spává v posteli, přes den si hraje s hračkami. Papá hezky granulky a na záchůdek se naučila taky. S naší druhou kočičkou se spíše jen tak okukují, ale doufáme, že i ony dvě k sobě najdou cestu. Přikládám pár fotek našeho andílka . A.

1.11.2018 - Bohužel Márinka nesnese druhou kočku! Naléhavě pro ni hledáme domov, kde bude jedináčkem!

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Překrásná kočička

(Daniela se svou kočkopartou, 16. 9. 2018 14:32)

a gratulace k jejímu výběru,je opravdu miloučká,bude váš dům doslova zdobit.Hodně štěstí Márinko a krásný,dlouhý a hlavně zdravý život!