Jdi na obsah Jdi na menu
 


Natan 03 a Gabra

17. 11. 2018

natan3.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

8.6.2018 - Dnes jsme přijali dvě koťata, kterých se někdo zbavil tak, že je odložil u statku v Uhečicích. Kočička je Naomi a zrzavý kocourek Natan. 1.8.2018 - Natan je zdravý, očkovaný a může do nového domova. 17.11.2018 - Hugo odjel do nového domova z XI. umísťovací výstavy koček, spolu s Gabrou, do Prahy, do bytu.

Další fotky zde.

Natan byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Jana a Marek s dětmi Madlenkou a Matyášem a jejich kočičáky Mikeškou, Simeonem, Ellí a Iohanem. Děkujeme!

g-m2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

3.10.2018 - Dnes jsme přijali dvě tříbarevné kočičky, Gabru a Málinku. Někdo je odložil do areálu firmy na Uherskobrodsku, protože se tam krmí plaché kočky. Kočičky ale plaché nejsou, jsou moc pěkně vybarvené a budeme jim hledat domov. 5.11.2018 - Gabra je zdravá, očkovaná a těší se do nového domova, kde by měla mít kočičího kamaráda. 17.11.2018 - Gabra odjela do nového domova z XI. umísťovací výstavy koček, spolu s Natanem, do Prahy, do bytu.

Další fotky zde.

Gabra byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byl Ing. Radomír Straka. Děkujeme!


Zprávy z nového domova:

20.11.2018
Dobrý den,
posílám pár fotek Natana a Gabry, i když těžko je fotit, jsou pořád v pohybu. Cestu jsme zvládli úplně bez problémů, drncání D1 je ukolébalo, takže ani moc neprotestovali.
Vypadá to, že se jim u mě docela líbí. Gabra hned první den proletěla bytem jak tornádo a odnesl to jeden květník. Pak svorně ještě vyhrabali celý květináč s ibiškem a obsadili strategické místo na okně za záclonou. Všechny hrací myšky jsou v permanenci a včera spolu podnikli první hru "kdo je za dveřmi", když se postupně vystřídali za přivřenými dveřmi a útočili na sebe ze zálohy. Natan ještě sem tam kýchne, ale vypadá to, že antibiotika zabrala.
Dneska jsou poprvé sami doma, tak jsem zvědavá, co mě tam čeká. Zase napíšu, jak se jim vede. Mějte se pěkně.
Klára

natan-a-gabra.jpg23.11.2018
Dobrý den,
Natan je stále obezřetný, ale už mě vítá, když přijdu z práce. Asi v očekávání večeře :-) Vždycky mám problém probojovat se z chodby do kuchyně, jak jsou oba žádostivi pozornosti a jídla. Gabra Natana ze začátku dirigovala, ale zdá se mi, že jak si je jistější a jistější v prostoru, tak on začíná trochu určovat, kdo je pán domu. Gabra ho dost provokuje, tak jí pokaždé umravní. Trochu lituji sousedy pode mnou, protože jejich hry ve 4 ráno jsou opravdu hlasité.
Ale jinak jsou to zlatíčka. Gabře začaly padat zoubky, ale na chuti jí to teda neubírá. Večer vždycky přijde a kouká na mě z 5 centimentrů, to jsou ty dvě detailní fotky. Asi jí moc po koupání nevoním.
Zdravíme do Hodonína a zase se ozveme. Mějte se pěkně.
Klára

6.12.2018
Dobrý den, paní Tomalová,
zdravím Vás z Prahy. Naposled jsem Vám říkala, že Gabra musít na operaci. Tak hlásím, že v pondělí jsme to absolvovali, Gabře vyndavali zapomenutý steh po kastraci, protože jí to začalo zřejmě hnisat. A taky jí při prohlídce našli kýlu, takže to jí taky spravili. Gabra se zatím drží, už v úterý se chovala prakticky normálně, ale to bříško měla citlivé.
g-n.jpgVčera už se nechala i chovat. A znakem, že jí opravdu nic není, je, že se rozhodně nedá Natanem odstavit od misky s jídlem a hraje si. Trochu jí irituje ten ochranný návlek, co má přes sebe. Snaží se ho sundat a už teda vypadá jako bezdomovec - všude z ní koukají vytahané nitě a obleček má na několika místech děravý. Nicméně ránu stále kryje náplast, doufám, že jí to ještě chvilku vydrží, než to sundá definitivně. Na stehy jdeme za týden, snad bude všechno v pořádku.
S Natanem děláme docela pokroky, sice se pořád nenechá pochovat, ale už si mi vleze na klín a hlavně se hrozně rád mazlí, je taky trochu zákeřný, hrozně rád útočí ze zálohy :-) Což většinou odnesou moje nohy :-)
Příkládám zase pár fotek, zejména ta dráha s míčkem je velmi oblíbená. A nemůžu nepřipojit Natana mizícího pod gaučem, sice je trochu rozmazaná, snad to nebude moc vadit.
Mějte se pěkně, Klára

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář