Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nora 02 a Zora

29. 8. 2018

nora3.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2017
Umístění:
depozitum Hrušky

5.12.2017 - Dnes jsme přijali dvě opuštěné mladé kočičky, nalezeny v Lužicích, Dostaly jména Nora a Zora. 15.1.2018 - Nora je pěkná černá kočička, z počátku bude trošku nedůvěřivá, ale když si zvykne, ráda se mazlí. Nora a Zora jsou na sebe dost fixovány a bylo by krásné, kdyby mohly do nového domova spolu. 29.8.2018 - Nora a Zora odjely do společného domova, do Uherského Brodu, do domku.

Další fotky zde.

Nora byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Kristýna Dohnálková. Děkujeme! 

zorka2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2017
Umístění:
depozitum Hrušky

5.12.2017 - Dnes jsme přijali dvě opuštěné mladé kočičky, nalezeny v Lužicích, Dostaly jména Nora a Zora. 15.1.2018 - Zora je pěkná kočička, z počátku bude trošku nedůvěřivá, ale když si zvykne, ráda se mazlí a je hodně upovídaná. Zora a Nora jsou na sebe dost fixovány a bylo by krásné, kdyby mohly do nového domova spolu. 29.8.2018 - Nora a Zora odjely do společného domova, do Uherského Brodu, do domku.

Další fotky zde.

Zora byla adoptovana na dálku - její adoptivní rodinou byli Věra Albrechtová, syn Jenda a kocouři Vendelín a Mazlík. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

30.8.2018
Zdravím do Hodonína,
posílám info z nového domova Zory a Nory. Včera po příjezdu a otevření přepravky Čičiholky chvilku zkoumaly nové prostředí a asi po třech minutách zalezly pod postel, kde měly přípravený "čičibunkr". Po chvilce vylezly z ukrytu a zčaly se obě mazlit jako by jsme se znali od narození :-).
Jsou to opravdu zlatíčka, a co je opravdu až neskutečné, jak jsou na sebe obrovsky vázané!
Když jde Zora na okno Nora ihned za ní, Nora jse jde mazlit Zora musí taktéž, když jedna někam jde ta druhá hned jak ocásek za ní :-), jako by byly svázáni nějakým "neviditelným řetězem" či co...
Jinak už jedly, jen Zorka by mohla trochu víc (vylíže jen šťávu), záchodek používají, no prostě paráda... Moc vám za holky děkuju a příště pošlu nějaké fotky.
Franta

p1010012.jpg23.9.2018
Dobrý večer,
posilám pozdrav a nějaké fotky od Zory a Nory. Kočičky se mají parádně po všech stránkách...
Jsou to takový dva neposední čerti co se nikdy neunaví, hlavně Zorinka, která je mimochodem nejukecanější ženska s kterou jsem se kdy setkal :-). Asi před dvěma týdny jsem jim zpřístupnil výběh, mají z něho obrovskou radost, hlavně z vyhřívání se na sluníčku a různých lezoucích/létajících kořistí :-), ale dávají najevo že by chtěly i víc, tak počkám ještě alespoň týden a vypustím ty tygry do celé zahrady... Mějte se moc pěkně a zas se někdy ozveme. Moc děkuju za ty dvě tornáda :-)
Z+N+F

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář