Jdi na obsah Jdi na menu
 


Očko (nyní Wiky)

3. 3. 2013

 

ocko-----mala.jpg

Očko je jednou z koček, které jsme kastrovali v Mutěnicích. Jméno dostala podle linky, kterou má kolem levého oka. Je milá, mazlivá a hodně ukecaná. Je vhodná jako společnice ke kočce nebo pejskovi do bytu nebo domku se zahrádkou. 3.3.2013 byla umístěna do bytu do Hloubětína. Společnost jí budou dělat další dvě kočičky.

Fotky Očka z jejího původního a nového domova najdete zde.


Z jejího nového domova máme tyto zprávy:

3.3.2013
Zdravíme,
posíláme první info z nového domova kočky jménem původně Očko - nyní Wiky. Hned co jsme dorazili domů a vytáhli ji z přepravky se k nám začala tulit, vrnět a usídlila se na gauči vedle nás, vůbec se nebojí a hlavně baští. Našim dvěma holkám se to zatím nelíbí sičí a vrčí na ni a s námi se nebaví. Doufáme, že jejich vztah se co nejdříve zlepší.

4.3.2013
Dobrý večer, posíláme zprávy ze druhého dne v novém domově Wiky (Očko). Naše dvě holky ji zatím stále nepřijaly, stále syčí, ale už né tak často a dovolí si k ní jít blíž (cca na 1 metr, aniž by syčely. Ale už z ní nejsou tolik nervózní. Wiky jejich chování přehlíží,v noci s náma spala, je společenská, mazlivá, jen chvilku nám přišlo, že byla smutná, že ji kočky zatím neberou do party. Ale stačilo ji chvilku hladit a už zase spokojeně vrní. Chodí sama na písek, aniž bysme jí to museli učit. Je moc šikovná, baští bez problémů

14.3.2013

Dobrý den,

posíláme další zprávy z nového domečku Wiky. Už si u nás uplně zvykla, je tu jako by tu byla odjakživa. Někdy je docela dominantní, až naše holky čučí, rozhodně si nenechá nic líbit. S holkama se už skamarádila spinkají spolu v pelíšku, večeří spolu a řádí. Včera v noci řádily tak, že nám strhly gárnyž se závěsy:-D (viz přiložené foto). Někdy mají holky ještě respekt z Wiky, ale jinak se to jen lepší. Wiky začala mít problém s očkem, tak jsme ji vzali k veterináři, který diagnostikoval zánět spojivek a dál nám mastičku, abychom ji dávali 4x denně pod víčko. Kůru pana doktora zvládá statečně, snad bude brzy zdravá.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář