Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šerchán 02

4. 12. 2018

serchan2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2018
Umístění:
depozitum Starovičky

12.8.2018 - Dnes nám přivezla turistka kocourka, kterého našla v Zaječí u penzionu. Dostal jméno Šerchán, protože z tohoto mrňouska dozajista vyroste velký a silný kocour. Kocourek musel na operaci a očičko bylo odstraněno. 5.11.2018 - Šerchán je bez očička, ale jinak to zdravý, veselý a mazlivý kocourek. V novém domově by měl mít kočičího kamaráda. 4.12.2018 - Šerchán odjel do nového domova, do Olomouce, do bytu, kde bude mít dva kočičí kamarády.

Další fotky zde.

Šerchán byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Marcela Fraňková s kočičkami Punťou, Bublinkou, Bertíkem a Kačenkou. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

4.12.2018
Dobré odpoledne.
Píšu po několika málo hodinách, co se k nám Šerchánek nastěhoval. Všecko si prošel, očuchal a začal se se mnou pěkně mazlit. Přede, nakrucuje se, je rád v náručí. S našimi dvěma kočkami ke kontaktu nedošlo. Tříletá černobílá Rosinka je naštvaná, schovává se, trucuje a syčí (bojí se, je povahou děsný plašan). Briťák Radim neví na čem je, pochoduje po bytě a občas na kocourka nakoukne. Ten si zatím oblíbil kočkolez a spí v takové té prověšené houpačce. Všimla jsem si, že má přerostlé drápky, tak jsem využila jeho ospalosti a bez potíží mu je zkrátila. Předl u toho a rozvaloval se. Při "plném vědomí" nespolupracoval :-), nechtěla jsem ho zbytečně stressovat, když se tu sotva ohřál, počkala jsem, až usne. Zatím snědl jenom smetanový jogurt, ale podle kulatého bříška a lesklého kožichu si nemyslím, že by hladověl. :-)
Na záchodě ještě nebyl, ale ví, kde ho najde, 2x jsem ho tam posadila a vrátil se ven, asi se mu ještě nechce. To je zatím všecko, ke rvačce zatím nedošlo a doufám, že si to včas v klidu vyříkají. Ještě jednou moc děkuji za ochotu, se kterou mi paní Katka Šérinka přivezla.
Zdraví Svatka s celou kočičí bandou

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hodně štěstí krasavečku!!!

(Iveta, 16. 8. 2018 8:50)

Ten je tak překrásný, krásnoočko nádherné :-)
Kdyby nás nebylo 11 jak na fotbal, jedeme pro něho. Jednoočku ještě nemáme :-)
Hodně štěstí kocourku a milující rodinu co nejdřív!!!

Re: Hodně štěstí krasavečku!!!

(Svatka, 30. 11. 2018 18:18)

Jsem domluvená, že mi ho příští týden do Olomouce dovezou. Těším se já i moje dvě kočky.

Re: Re: Hodně štěstí krasavečku!!!

(Iveta, 4. 12. 2018 21:53)

Hodně štěstí kocourkovi i celé rodině, je to nádherný kočičák a mourci jsou nejskvělejší, mám je čtyři a hlavně pro ně mám prostě slabost! Mějte se moc hezky :-)