Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slečinka 02

17. 4. 2018

img_5878.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2017
Umístění:
depozitum Hodonín II.

19.10.2017
Slečinka - dnešní příjem, už několik dní se v parčíku na Sacharovově ul. pohybovala bílá kočička a mourovatý koourek. Kočička se ale bála se a nedala se pohladit ani při krmení. Dnes si to rozmyslela a začala se mazlit, tak jsme je oba vzali k nám.

22.2.2018 - Slečinka je zdravá, přítulná kočička a těší se do nového domova.  17.4.2018 - Slečinka odjela do nového domova, do Dobrovic, do bytu, ke kocourkovi.

Další fotky zde.

Slečinka byla adoptována na dálku, její adoptivní rodinou byli Jolana, Jarda a kočičí tlapičky z Chudčic. Děkujeme!


Zprávy z nového domova:

25.4.2018
Slečinka - Kačenka si postupně zvyká, pěkně papa jen je stále plachá, vylezla už dřív než v noci, ale je stále opatrná, k ničemu ji nenutíme a necháváme ji v klidu zvykat. Kačenka už I přes den když tady jsme předběhne z místa na jiné místo necháváme ji být jen na ni mluvíme a náš kocour je takovej trouba že ji ani nevnímá. V noci když Kačenka chodí po bytě, tak zrzek chrni a vůbec neví, že má jinou kočičku v byte, taky zkouším to, že přimo u gauče na zemi se s kocourem mazlím, aby nás Kačenka viděla a věděla že ji neublížíme, zrzek u mazlení krásně přede tak si myslím, že i to ji bude uklidnovat.
S pozdravem J.

sl4.jpg28.4.2018
Dobrý den,
tak Kačenka vylezla už i ve dne, pohladit se tedy ještě nenechá, ani ji k tomu zatím nenutíme, chodí si sednout na parapet a kouká ven, ale nesmí se náš pes hnout, to se pak běží schovat, ale když Barny v klidu leží na gauči nebo na zemi, tak se klidně pohybuje po bytě, sice je ostrzita a bojácná a my věříme, že se to časem zlomí, když ji jdu dát jídlo, tak už po mě nepraská a neseka.

29.4.2018
Dobrý den,
tak se musím pochlubit velkým úspěchem - včera večer jsme přišli domu, Kačenka seděla na okně, tak jsme k ní šla mluvila na ni a nakonec jsem ji začala hladit, sice napřed vrcela, ale nakonec se nastavovat, kde všude chce podrbat, sem tam mě jemně okusovala ruku nebo mi ji olizovala, dnes ráno se také nechala pohladit, pak už ji to asi nebavilo, tak po mě placla packou ale bez drápku. Jsem nadsená.

3.5.2018
Kačenka se už I před psem se produciruje, sice na něj vrčí a drží si vzdálenost, ale v pohodě, je zvědavá, už se pohybuje skoro po celém bytě, pohladit se moc ještě nenechá, ale ono to přijde, je to šikulka. Dnes jsem zehlila a ona mi ležela pod žehlící prknem a tahala mi za šňůru od žehličky ...
Ocasek ted nosi porad nahoru a staci zavolat Kaci papani a hned pristane na okne a mam pocit, ze kdyz je na okne tak ji muze hladit kazdy na zemi je bojacna, kdyz jdu kourit tak uz jde se mnou i na balkon a kouka ven.
A už ji páníček může pochovat. No my jsme moc nadšený a děkujeme vám za novou Kačenku, manzel byl moc nešťastný, že o tu první přišel, teď je štěstím bez sebe.

 

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář