Jdi na obsah Jdi na menu
 


Snížek

9. 10. 2017

snizek270.jpgKočka, nar. 2012, kastrovaná
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Snížek je kočička, kterou jsme našli na  FB ve skupině Kočkaři a kočky aneb milujeme Kočky. Pan Roman našel venku kočičku, začal ji krmit, zjistil, že není plachá a chtěl jí dát domov. Vzal ji na veterinu a tam se dozvěděl, že kočička, které začal říkat Snížek má asi 5 let, venku už asi žije nějakou dobu a není v nejlepším zdravotním stavu a co hůř - má nádor na mléčné žláze. Snížka jsme vzali k nám a už je po první operaci. Pokud všechno dobře dopadne, domov má zajištěný u rodiny pana Romana.
25.9.2017 - Snížek je po druhé operaci,
bohužel během ní asi utrpěla malou mozkovou příhodu a má chvílemi poruchy rovnováhy a je nejistá při chůzi. To by se ale mohlo časem zlepšit. Snížek má chuť k jídlu a bude moci brzy do svého nového domova.
9.10.2017 - Kočička Snížek dnes odjela do svého slíbeného domova, do Ostravy, do bytu, kde na ni čekají dvě kočiččí kamarádky. Užívej si Snížku pěkného domva a buď už jenom zdravá!
Více zde.

snizek3-a.pngDalší fotky zde.

 

Zprávy z nového domova:

9.10.2017
Tak dnes konečně dorazila z kočky SOS Hodonín operovaná Snížek do nového domova do Ostravy.
Prožila si dost trápení a vypadalo to s ní všelijak, ale nakonec vše zvládla a už je ve svém hezkém novém kočičím domově. Zabydlela se okamžitě a s velkým klidem! 
Velký dík patří paní Nadi Tomalové, bez její nabídnuté pomoci a téměř dvou měsíční intenzivní péčí, by Snížek neměla velké šance na přežití. Poděkování patří také veterině, která Snížka léčila a taktéž velké díky všem lidem, kteří finančně přispěli na záchranu Snížka.
Z Hodonína jsme přivezli i parádní pelíšek, ale čas ukáže, jestli si jej Snížek uhájí :-)
Díky všem, kdo Snížkovi pomohli! Tak už máme rošťáky tři!
Roman

27.10.207
Zdravím Naďo,
mám tady jednu slečnu, co Vám chtěla poslat email, že se má moc dobře!

snizek350.jpgUž tu řádí jak černá ruka, skáče po skříni, po škrabadle a my máme hrůzu, ať nezhučí. S kočkama lepší a lepší a koupil jsem jí i vlastní kantýnu, aby jí někdo neužíral. Je moc chytrá, naučila se s tím za jedno odpoledne! Tak zatím ... R&E

 

9.1.2018
Dobrý večer, posíláme čtvrtletní pozdrav!
Dnes máme doma Snížka přesně 3 měsíce.
Posíláme aktuální foto povalujícího Snížka. Je to velice oblíbená póza, navíc pokud je nablízku po ruce - vlastně "po tlapce" nějaký člověk na mazlení, tím líp:

snizek270.jpg"Kočičí kámoše moc nemusím, ale respektuji je, někdy se hodí ke společným hrám, např. chytáme spolu laserové světýlko. Pak mi ale rychle vyhládne a chodím se dívat co půl hodiny "do kantýny", jestli něco nepřibylo k snědku. Snědla bych vlka, tak jsem pořád při chuti. Nepohrdnu ani pamlskami, vím přesně, kde se skrývají :-) Ale už vím, že všude nesmím. Jsem chápavá a snažím se poslouchat, ať je se mnou moje rodina spokojená!"
Z Ostravy zdraví Snížek, kočičí spolubydlící Dios a Olívie a služebnictvo Roman a Elena

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

super, že jste šťastní:-)

(jolana, 11. 1. 2018 8:52)

moc si to ve zdraví a radosti užívejte dál! krásní kočičáci.