Jdi na obsah Jdi na menu
 


Snížek

9. 10. 2017

snizek270.jpgKočka, nar. 2012, kastrovaná
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Snížek je kočička, kterou jsme našli na  FB ve skupině Kočkaři a kočky aneb milujeme Kočky. Pan Roman našel venku kočičku, začal ji krmit, zjistil, že není plachá a chtěl jí dát domov. Vzal ji na veterinu a tam se dozvěděl, že kočička, které začal říkat Snížek má asi 5 let, venku už asi žije nějakou dobu a není v nejlepším zdravotním stavu a co hůř - má nádor na mléčné žláze. Snížka jsme vzali k nám a už je po první operaci. Pokud všechno dobře dopadne, domov má zajištěný u rodiny pana Romana.
25.9.2017 - Snížek je po druhé operaci,
bohužel během ní asi utrpěla malou mozkovou příhodu a má chvílemi poruchy rovnováhy a je nejistá při chůzi. To by se ale mohlo časem zlepšit. Snížek má chuť k jídlu a bude moci brzy do svého nového domova.
9.10.2017 - Kočička Snížek dnes odjela do svého slíbeného domova, do Ostravy, do bytu, kde na ni čekají dvě kočiččí kamarádky. Užívej si Snížku pěkného domva a buď už jenom zdravá!
Více zde.

snizek3-a.pngDalší fotky zde.

 

Zprávy z nového domova:

9.10.2017
Tak dnes konečně dorazila z kočky SOS Hodonín operovaná Snížek do nového domova do Ostravy.
Prožila si dost trápení a vypadalo to s ní všelijak, ale nakonec vše zvládla a už je ve svém hezkém novém kočičím domově. Zabydlela se okamžitě a s velkým klidem! 
Velký dík patří paní Nadi Tomalové, bez její nabídnuté pomoci a téměř dvou měsíční intenzivní péčí, by Snížek neměla velké šance na přežití. Poděkování patří také veterině, která Snížka léčila a taktéž velké díky všem lidem, kteří finančně přispěli na záchranu Snížka.
Z Hodonína jsme přivezli i parádní pelíšek, ale čas ukáže, jestli si jej Snížek uhájí :-)
Díky všem, kdo Snížkovi pomohli! Tak už máme rošťáky tři!
Roman

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář