Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štafetka

15. 10. 2017

stafetka350.jpgKočka, nar. 5/2017
Umístění:
depozitum Hodonín I.

3.6.2017 - Dnes jsme měli příjem dalších koťat. Byla nalezena na břeclavské silnici, v pročuraném košíku, koťata malinká, hladová ... Jsou to dvě mourovaté kočičky - Laskonka a Barilka a černí - kočička Štafetka a kocourek Indiánek. Krmíme stříkačkou, zahříváme, video zde. 7.7.2017 - Štafetka a Indiánek vyrostli, pěkně už papají sami, ale Laskonka a Barilka podlehly caliciviróze. 22.8.2017 - Štafetka je zdravá, očkovaná a může do nového domova! Nevhodná jako jedináček. 15.10.2017 - Štafetka byla umístěna do Břeclavi, do bytu, ke kocourkovi.

Další fotky zde.

Štafetka byla adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byla Jana Trňáková a kočička Apolenka. Děkujeme!


Zprávy z nového domova:

stafetka301.jpg15.10.2017
Štafetka je skvělá, hned si zvykla a už leží vedle nás na gauči. Náš kocour ji pečlivě hlídá a chodí za ní jak ocásek  a nespustí z ní oči :-)

18.10.2017
Dobrý den paní Tomalová,
tak Štafetka je moc milá kočička, celou noc spí u nás v posteli a vůbec nás nebudí. S Bobanem je zatím pouštíme k sobě jen pod dozorem, myslím, že ze začátku byl uražený, ale už ji přijal a teď by si chtěl hrozně moc hrát, ale ona to nechápe a je z něj vystresovaná. No a on telátko zase nechápe proč si s ním ona nechce hrát, kouká na ni a vykrucuje se na všechny strany.
V pátek je objednaný na kastraci, tak doufám, že se potom trochu zklidní a Štafetka pochopí, že se ji nesnaží sežrat. :-)
Přeju Vám mnoho zdaru
Jiřka a Jožka se Štafetkou a Spongebobem

Kočky SOS:
Dobrý den,
on je na ni moc velký, takže si musí zvyknout, ale protěžujte toho vašeho ať nežárlí, hrejte se s nimi dohromady, třeba mávátkem, ať si zvyknou spolu.
Myslím, že je můžete nechávat spolu, jsou to koťata, neměl by být problém. Na noc ho doufám nevyhodíte ven, že ne? Mám strach aby vám nezačal třeba čurat, aby se necítil odstrčený. Dejte vědět.
Tomalová

25.10.2017
Dobrý den,
Štafetka má zřejmě na moje starosti, že by jí Boban ublížil úplně jiný názor. Utíká z ložnice do obýváku, kdykoliv v noci jdeme na záchod. Sice na ni Boban pořád skáče, kouše ji a ona na něj syčí, vrčí a div nevříská, ale když se s ní nesnaží hrát, tak okolo něj Štafetka naprosto suverénně chodí. Jen o kontakt s ním zatím moc nestojí. Doufám, že vám brzy budu moct poslat fotky jak spolu ti dva spokojeně leží v pelechu. :)
Jinak je Štafetka velmi ochotný masař, s nadšením sežere jakékoliv maso, co se jí připlete do cesty, právě obrala celé kuřecí křídlo a srdce a vypadá velmi spokojeně :-)
Pozdravujeme kočičky v útulku.
S.

staf270.jpg3.11.2017
Dobrý den,
Štafetka krásně roste, skoro se nám zvětšuje před očima. Krmím ji syrovým rozmražrným masem, spapá všechno, vnitřnosti i kosti a má krásně hebkou lesklou srst. Když dostane hlad tak si mňoukne a hned vím, že jí mám dát masíčko. S Bobanem jsou už kamarádi, nahánějí se po bytě a i když Štafetka při hře ještě vrčí a syčí tak na Bobana občas sama skáče.
Zdravíme kočičáky :-)
S.

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář