Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tara 02 a Sep 02

2. 8. 2018

tara10.jpgKočka, nar. 5/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

18.5.2018 - Přijali jsme tři koťata, pán je našel na půdě penzionu v Louce, kočka se k nim nevrátila. Černobílý je kocourek Kryšpín a dvě mourovaté kočičky - tmavší Kora a světlejší Tara. 7.7.2018 - Tara už může do nového domova! 24.7.2018 - Tara odjela do nového domova, do Vracova, kde ji čekají tři kočičky a pejsek.

Další fotky zde.

Tara byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byl Radek Okáník s kocourem Quentinem. Děkujeme!

sep3.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2017
Umístění:
depozitum Hodonín I.

16.4.2018 - Rezavý kocourek se v zimě potuloval po Svatobořicích, byl špinavý, nemocný, hladový a promrzlý. Paní ho vzala k sobě, nechala ho vyléčit, ale má jen malý byt a už tři psy, kocourek byl u ní nespokojený a tak jsme ho vzali k nám a budeme mu hledat domov. 17.5.2018 - Sep je mazlivý kocour, k ostatním kočkám přátelský: "Haló! Je tady někdo? Já bych chtěl k vám domů.
Jsem v depozitu v Hodoníně a strašně rád se mazlím. Jenže kočičí teta mě vždycky pohladí jen jednou a řekne že už musí "tohle to" nebo "támhle to", že je nás tady moc a že mám počkat až půjdu domů, že tam na mě budou mít čas. Tak já teda chci domů. A kromě páníčků, kteří se se mnou budou hodně mazlit, by tam měli být i kočičí kamarádi, protože ty já
mám moc rád, je s nima sranda a hodně se vyhrajeme. Váš Sep."
2.8.2018 - Sep odjel do svého vysněného domov, do Vracova, za naší Tarou.

Další fotky  zde.

Sep byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Sylva, Josef a kocouři Brumelo a Dron. Děkujeme!


Zprávy z nového domova:

t8.jpg26.7.2018
Dobrý den,
posílám první info o Taře, kterou jsem si přivezla domů v úterý.
První večer, noc a ve středu si s naším druhým kotětem, Mášou, vyjasňovaly, co jsou zač. Máša na ni hodně syčela, ale zároveň za ní furt chodila. Také jsme včera vyzkoušely situaci Tara a pes Honey. A milá Tara byla pěkná fúrie :-). Celá naježená, syčela a vřískala a pes štěkal, ale bylo vidět, že by si s ní chtěl hrát. Dnes už je to zase o něco lepší. Myslím, že Tara a Máša už se celkem sžily a i s Honey se to pomalu zlepšuje. V příloze posílám pár fotek kočiček.
Mějte se hezky, Nikola

4.8.2018
Zdravím,
posílám info o Taře a Sepíkovi. Sepík si postupně zvyká, s Honey (pes) na sebe dlouho doráželi, syčeli, štěkali a fackovali se. Ale včera už se očichávali a Sep se nechal od Honey i olízat. Sice mu sem tam rupne v bedně a opět začne syčet a fackovat, ale říkám si, že i to časem přejde. Taruška je úplně nejhodnější, na Sepíka syčela jenom chviličku, ale teď už jsou úplně v pohodě. Na fotkách můžete vidět, jak spolu polehávají na dece. Nejvíc naštvaná je asi kočička Máša, myslím, že je na ni moc změn naráz, ale taky se to pomaličku uklidňuje.
Mějte se hezky, Nikola

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SLÁVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

(Daniela se svou kočkopartou, 3. 8. 2018 17:59)

Milý Sepíčku,jsem strašně moc ráda,že už jsi konečně DOMA a jsem přesvědčená,že u tak báječných lidiček a kamarádů Ti bude nádherně a báječně!Přeji Ti kocourku krásný a zlaťučký,abys tam prožil dlouhý,zdravý a krásný kočičí život a posílám pohlazení.p.s.budeme vyhlížet krásné zprávy od Tebe......