Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tuláček

8. 8. 2018

tulacek5.jpgKocour, nar. 5/2018
Umístění:
depozitum Hodonín II.

23.6.2018 - V Hodoníně na sídlišti Bažantnice se pohyboval sám tento hladový a unavený mrňousek. Je to dvouměsíční kocourek a dostal jméno Tuláček.
6.8.2018 - Tuláček je zdravý a může do nového domova. Je moc krásný a je to velký mazel. 8.8.2018 - Tuláček odjel do dového domova, do Uherčic, do domku, kde ho čeká kočička.

Další fotky zde.

Tuláček byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Kolářovi z Prostějova - Eva, Marek, Matěj a Robin + kočičáci Kája, Vojta, Ruda, Toníček, Žofinka, Pepinka, Jiřinka, Gábinka a Lojzíček. Děkujeme!


Zprávy z nového domova:

15.8.2018
Dobrý den,
je to týden, co jsem si odvezla Tuláčka. Teď se jmenuje Jacob.
Skoro okamžitě se zadaptoval, hned vybílil misku s masem a moc se mazlil. Jen naše Enya se nechtěla přátelit, stále syčela /mysleli jsme, že je křížená s hadem/, prskala a vrčela. Přestala jíst, nechtěla si hrát, oblíbeného mávátka si ani nevšimla, prostě se naštvala a nebyla s ní žádná řeč. Zapojovali jsme je do společné hry, ale Enya se vždy nafoukla a utekla pod postel. Jacob si z ní nic nedělal, i když mu několikrát  dala pohlavek. Je to veselý a hravý kocourek.

img_20180812_120415_resized_20180815_112940571.jpgV neděli se to ale začalo všechno obracet, Enya přestala prskat, začala se s ním nahánět, kam šel Jacob, šla i Enya a naopak.
Jí spolu z misky, hrají si, dívají se spolu z okna /samozřejmě za sítí/. Jacob naučil Enyu papkat syrové maso. Mám z toho moc velkou radost, protože ona si vždycky jen čichla a odešla a teď rychle hltá, aby jí to Jacob nesnědl. Je s nimi velká legrace, máme o zábavu postaráno. O to nám šlo, aby Enya nebyla sama a měla bezva parťáka. Jen si myslím, že si ho pěkně rozmazlíme, pořád ho chováme. A když zrovna nechováme, tak mňouká a vyžaduje mazlení. Dáváme mu hodně lásky, má se u nás opravdu dobře :-).
Posílám několik fotek, ale řeknu vám, vyfotit Jacoba v klidu je nadlidský výkon, skoro všechny fotky jsou rozmazané. Na poslední fotce Enya nechce pózovat, byla ještě trochu nafučená :D
Mějte se hezky, pozdrav posílám i od Jacoba.
Hanka

img_20180904_141710_resized_20180904_024320623.jpg4.9.2018
Dobrý den,
posílám aktuální fotky Jacoba, má odpolední siestu.
Je úžasný kocourek, velký kamarád a mazel. S naší Enyou si pořád hraje a mazlí se. Jsem ráda, že jsem Enyčce vybrala takového super kámoše, bylo to dobré rozhodnutí. Zbožňuji je oba dva, vlastně naše celá rodina.
Mějte se hezky.
S pozdravem Hanka

8.3.2019
Dobrý den,
Jacob / Tuláček / zdraví všechny do Hodonína:
Chci se s vámi podělit, jak se mám v mé rodině. Všichni mě moc milují, hladí mě a říkají mi jak jsem krásný a roztomilý kocourek. Občas trochu zlobím, honím se a rvu se se svou kámoškou Enyou. A nejraději na stole v kuchyni. Jsem pěkný pokušitel, ale mě to hrozně baví :-D. Jo a když naši nechají něco na stole / třeba peníze, nebo nějaký
1546881851260.jpgpapír/, tak to ukradnu a utíkám si to schovat do pokojíku pod postel. Už jsem tam odnesl i pětistovku a moje dvounohá mamka ji dlouho hledala :-D. A taky mi maminka říká, že jsem její pejsek, protože ji pořád hlídám a nechci se od ní hnout skoro ani na krok. Vyhlížím ji, než přijde z práce a jak slyším auto, už stojím u dveří a čekám, kdy vejde do dveří. Dvounohý taťka asi žárlí, protože říká, že jsem skoro pořád jen s mamkou a dívám se na ni jako na svatý obrázek. A prý mě pusinkuje a objímá víc než taťku ;-).
Mám s Enyou svůj pokojík, máme plno hraček, máme tam i postel jen pro sebe, prostě paráda. V jídle nejsem vůbec vybíravý, na rozdíl od kámošky mainky. Baštím kuřecí a vepřové masičko, ty nejlepší granulky a kapsičky, ty taky miluji. No, už mi trošku roste pupíček, ale já to vyběhám.
Jsem tady moc šťastný a všechny mám moc rád. Všem kočičkám čekajícím na nový domov přeji, aby našly taky takový úžasný domov jako mám já ;-). Posílám fotky, některé i starší. Poslední fotka je aktuální ze včerejška. Všichni se mějte moc hezky, já se zase někdy ozvu.
Jacob

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář