Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vanda 02

19. 11. 2017

vanda350.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 5/2016
Umístění:

dočasná péče Hodonín

Kočička se našla na ulici Sc.Viatora v Hodoníně, v neobydleném domě. Byla už kastrovaná. Inzerovali jsme opakovaně na FB a nikdo se nikdo nepřihlásil.
30.5.2017 - Vanda je zdravá, očkovaná a může do nového domova. Nemá ráda kočky, proto je vhodná pouze jako jedináček nebo ke klidné, hodné kočce. 19.11.2017 - Vanda byla umístěna do Ameis v Rakousku, do domku, k pejskovi.


vanda2.jpg21.9.2017 - Vanda je z velkého množství koček zoufalá a protože se nám nedařilo najít jí trvalý domov, dnes byla z dubňanského depozita převezena do dočasné péče v Hodoníně. Už večer jsme dostali fotky a zprávu:
"Zdravíme,
Vanuška vylezla z pod postele během 15 minut, dala si granulky a je královnou bytu. Vypadá spokojeně"
... Tady je vidět, jak moc je důležitý domov!
Děkujeme paní Zuzaně!

9.11.2017
Byli jsme velmi vděčni, když nám v září nabídla dočasku paní Zuzana z Hodonína. Vanda se u ní během velmi krátké doby uvolnila a proměnila ve šťastnou kočku - viz fotky z dočasky. Vypadalo to, že ji tady mají rádi a byla dost velká naděje, že se jí dočaska stane trvalým domovem. Řekli jsme paní Zuzaně, že má čas na rozmyšlenou do 25.11. - to je termín naší výstavy, kam jsme chtěli Vandu vzít (pokud by u ní nezůstala). Dnes velké překvapení - paní Zuzana nám oznámila, že si pořizuje kotě a že si máme Vandu nejpozději do pondělka odvézt! Že je jí to líto! Ne, není vám to líto, jinak byste to Vandě nemohla udělat! Vy víte, že my nemáme jinou možnost, než vzít ji do některého depozita mezi desítky koček. Vanda vás má ráda a důvěřovala vám ...
HLEDÁME VANDĚ VELMI NALÉHAVĚ DOMOV! Pouze jako jedináčkovi.

19.11.2017 - Vanda byla umístěna do Ameis v Rakousku, do domku, k pejskovi.

Další fotky zde.

Vanda byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Táňa Jankovičová a čičindy Kája a Terka.  Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

1.12.2017
Z nového domova přišly fotky, které mluví za vše ...

vanda400.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

díky moc!

(jolana, 21. 11. 2017 10:20)

za domov pro kočičku, která uvěřila nesprávnému člověku. přeji co nejkrásnější společné bydlení a spoustu nádherných zážitků! už jsi opravdu DOMA Vando:-)