Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak dát kočce prášek a jak ji naložit do přepravky

11. 10. 2013

Lidé často podávají antibiotika svým zvířatům šalamounsky zamaskovaná do různých potravin. Ovšem kočka není hloupá, a tak se může stát, že časem lest prokoukne, a pak může nastat problém. My proto používáme jinou metodu, která je podle nás mnohem účinnější. Naším největším spojencem je při této metodě okamžik překvapení a tedy i rychlost. Vše uvidíte ve dvou videích, které jsme pro Vás pro lepší názornost natočily:

Jak dát kočce prášek:

1. Video : Kocourek, který je hodný a poddajný. Vidíte, že je důležité dělat vše rychle.!Kočku uchopíte za hlavou za kůži na krku a nakloníte dozadu, tím ji paralizujete neublížíte jí. Přesně tak ji nosí maminka, když jsou malé. Kočku pak zakloníte a držíte. Druhou rukou otevřete tlamu a strčíte prášek až do krku na kořen jazyka. Ona sama spolkne. Případně ji můžete pohladit a uchlácholit. Chce to moment překvapení a udělat vše rychle.

2. Video : Tady na druhém videu vidíte, že pokud vše děláte pomalu jako my  třeba, že to ukazujeme jak ji správně chytit ,kočičce se to už nelíbí a ona pak začne vyvádět. Ale i přesto jsme ji prášek zavedli.:-)

Bonusové materiály k videu Jak dát kočce prášek: 

Jak dát kočku do přepravky , když nechce...

 Nestačí vám výše uvedené informace? Zavolejte nám na telefon 724 142 463, rádi vám poradíme!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prášky

(Pinokijo, 19. 4. 2010 21:58)

Video je moooc pěkné. Ale já bych se to neodvážil... :-(